Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość heheski

Klatex laska

Polecane posty

Gość heheski

Znacie dziewczyne ogladacie? Jest bardzo ladna, tylko jej wymowa mi bardzo przeszkadza..Mieszkalam na slasku i nikt tak nie mowil...jej wymowa strasznie mnie stresuje, jakby ciale nie mogla oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widac ze chłopak nią steruje. Dzięki niej jezdzi nowym audi co prawda w leasingu ale zwykłemu chłopakowi bez firmy by nie dali. On wywęszył interes na jej makijażu założył pseudo firemke rzucił studia i kreci kase na klaudii. Nie jest on najbiedniejszy ona zreszta tez ale dopiero przy klaudii wziął się za „interesy” bo zobaczył złoty interes. Chodziłam z nim w dabrowie do klasy wiec znam. Ona sympatyczna zdolna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda dziewczyny. Swoim makijażem zarabia na bumelanta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widac ze chłopak nią steruje. Dzięki niej jezdzi nowym audi co prawda w leasingu ale zwykłemu chłopakowi bez firmy by nie dali. On wywęszył interes na jej makijażu założył pseudo firemke rzucił studia i kreci kase na klaudii. Nie jest on najbiedniejszy ona zreszta tez ale dopiero przy klaudii wziął się za „interesy” bo zobaczył złoty interes. Chodziłam z nim w dabrowie do klasy wiec znam. Ona sympatyczna zdolna 

Jak ja go ogladam to mi się wydaje ze jest zadufany w sobie no nie lubie go. Wydaje mi się ze zrobił z Klaudii maszynkę do pieniędzy ona kiedyś zajmowała się makijazem tym co ja interesowało a teraz to takie robi wszystko i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×