Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Senność w ciąży 3 trymestr

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyny, nie wiem co się ze mną dzieje. Od kiedy zaczęłam 3 trymestr ciąży z dnia na dzień zaczęłam być bardzo senna. Samej ciężko mi się obudzić o normalnej porze jak było do tej pory, ciągle chodzę zaspana i zmęczona. Wyniki mam ok, nie mam cukrzycy, od 2 trymestru lecze się na niedoczynnosc tarczycy ale nie miałam żadnych problemów z wagą czy samopoczuciem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jaja se robisz 😅😅

ja jestem w 1 trymestrze i nigdy w życiu tyle nie spałam, chcesz powiedzieć że będę jeszcze bardziej zmęczona, jeszcze bardziej senna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Ela napisał:

Jaja se robisz 😅😅

ja jestem w 1 trymestrze i nigdy w życiu tyle nie spałam, chcesz powiedzieć że będę jeszcze bardziej zmęczona, jeszcze bardziej senna? 

Serio... Ja pierwszy trymestr super, tylko 2,3 razy w tygodniu jakieś mdłości lub wymioty, 2 trymestr jeszcze lepiej a teraz w trzecim?? Masakra jak nie ustawie budzika to się nie obudzę a tu tyle obowiązków czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam tak samo, pierwszy, drugi trymestr super, a teraz zombie. Często muszę sobie drzemkę zrobić bo w pewnym momencie nagle zaczyna mnie ścinać sen. Do tego w nocy podobno zaczęłam strasznie chrapać. A jeszcze bóle pleców, łopatek, strasznie to jest denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

To ja pewnie zamieszkam w łóżku. Myślałam że tak odreagowuje odstawienie kawy. Piłam kilka dziennie a teraz 0. Jestem niskociśnieniowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mam tak samo, pierwszy, drugi trymestr super, a teraz zombie. Często muszę sobie drzemkę zrobić bo w pewnym momencie nagle zaczyna mnie ścinać sen. Do tego w nocy podobno zaczęłam strasznie chrapać. A jeszcze bóle pleców, łopatek, strasznie to jest denerwujące

Też już mało śpię w nocy, wszystko mnie boli, ciężko się ułożyć do snu a to dopiero kilka dni 3 trymestru, boję się co będzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Ela napisał:

To ja pewnie zamieszkam w łóżku. Myślałam że tak odreagowuje odstawienie kawy. Piłam kilka dziennie a teraz 0. Jestem niskociśnieniowcem

Ja pije kawę w ciąży normalnie, nie jest zabroniona. Zawsze piłam jedną, dwie dziennie i tak zostało, ale mimo tego i tak jestem zombie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez

W pierwszym trymestrze ta senność była dla mnie taka "na siłę", po prostu zasypiałam na stojąco, mogłam spać po 16h na dobę. Teraz w trzecim wynika raczej ze zmęczenia, z tego że non-stop mi niewygodnie, że kręcę się w nocy, wstaję do łazienki, że ugotuję obiad i nagle padam ze zmęczenia. Przede mną jeszcze 2 najgorsze miesiące, jestem lekko podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×