Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia

Jaki dywan jest teraz modny do pokoju dziecięcego?

Polecane posty

Gość Marcia

Witajcie, planujemy z mężem zrobić remont w pokoju naszego dziecka. Przy okazji nowych mebli i kolorystyki ścian zastanawiamy się również nad dywanem. I tutaj moje pytanie - jaki dywan będzie najlepszy do pokoju chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinciaBe

Teraz można w sklepach dostać wiele ciekawych wzorów. Jeśli chodzi o chłopca można pomyśleć nad dywanem w autostradę. Nie dość, że fajnie wygląda to bardzo praktyczne do zabawy, bo jak wiadomo chłopaki lubią samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

To Twój mąż nie wie? Ja bym obstawiała dywan z ulicami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeTii

Najpierw musisz napisać ile syn ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia

Przepraszam – zapomniałam o tym. Mój synek ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeTii

Ulice na pewno mu się spodobają jednak zdaję sobie sprawę, że rodzicom niekoniecznie :) Jak już planujecie kompleksowy remont z zakupem mebli to warto pod to wybrać odpowiedni dywan. Nie wiem w jakiej kolorystyce planujecie urządzić pokój ale wydaje mi się, że do całości należy wybierać również dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Mocarska

A co sądzicie o jednolitych kolorach i okrągłym kształcie? www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celee

Motywów dziś jest wiele. Musicie sobie sprawdzić w sieci jakieś aranżacje. Najlepiej się czymś zainspirować a nie robić to bez przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeTii

Sprawdź sobie dywany z motywem kosmosu – bardzo ostatnio widziałam popularny motyw w pokojach dziecięcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

Ja ostatnio do pokoju córki kupowałam dywan z motywem leśnych zwierząt – bardzo fajnie sprawdza się w pokoju dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Najbardziej przypadnie mu do gustu motyw ulic – dajcie mu jeszcze trochę dzieciństwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Witek

Trudno wymienić wszystkie modne wzory dywanów dziecięcych, ale znajdziemy tutaj na przykład ulicę, boisko, czy motywy kosmiczne. Przy wyborze dywanu dla synka warto kierować się przede wszystkim jego zainteresowaniami – jeśli na przykład podoba mu się piłka nożna, to warto kupić dywan z motywem boiska. Poza tym, prawie każdy chłopiec lubi bawić się samochodzikami, dlatego dywan z motywem uliczek będzie świetnym pomysłem, który zapewni dziecku dobrą zabawę przez wiele dni. Jeżeli jednak chcesz, aby dywan w pokoju Twojego synka był nieszablonowy i mógł rozwijać jego wyobraźnię, to zainteresuj się szeroką ofertą tzw. edukacyjnych dywanów. Są na nich literki, cyferki, czasem pola do gry w klasy. Tego typu motywy dywanowe pozwalają uczyć się poprzez zabawę. Oczywiście przy wyborze dywanu warto uwzględnić kolorystykę wnętrza, ale w pokoju dziecięcym ma to trochę mniejsze znaczenie niż w innych pomieszczeniach.

Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek - https://sklep24.dywanywitek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×