Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy da się na nowo rozkręcić laktację

Polecane posty

Gość Gość

Syn ma 4 miesiące. Kiedy się urodził był  2  tygodnie w inkubatorze. Po tych dwóch tygodniach nie chciał łapać piersi  (przez te 2 tygodnie odciągałam mleko) następne 2 tygodnie męczylismy się żeby nauczył się tą pierś łapać i z niej jeść niestety i położna i doradca laktacyjny nic nie zaradzili na to po prostu dziecko piersi nie chciało i tyle.  Jedyne co to poradzili  to że jeśli chce żeby syn dostawał moje mleko mam odciągać i dawać z butelki . I tak jechałam na  laktatorze i codziennym odciąganiu przez ponad 3 miesiące przy tym próbując co jakiś czas przystawiac dziecko do piersi bo może akurat coś by ruszyło. I tak właśnie kilka dni temu po raz pierwszy syn złapał porządnie pierś i zaczął jeść sam z siebie. Wszytsko by było super gdyby nie to że przez to odciąganie mleko mi zanika.  Jest go coraz mniej od miesiąca na jedno odciąganie zleci może 40 ml mleka przez co większość karmień  to mleko modyfikowane. Czy moge w jakis sposob rozruszać laktacje na nowo ? Bardzo by mi zależało żeby karmić nadal piersią i żeby mleka było na tyle aby syn mógł jeść tylko pierś. Znacie jakieś sposoby jak rozkręcić produkcję mleka na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×