Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda

W końcu uczciwy zarobek przez internet

Polecane posty

Gość Jagoda

przepisuje się liczby i ogląda reklamy, od każdej strony jest 10 centów, próg początkowy 150$. Wypłaciłam właśnie, nie oszukują. Nie wiem, jak wygląda rozliczenie w pl, ale do ustawowego limitu można sobie dorobić. Fajna opcja dla osób na wychowawczym, albo poszukujących dodatkowego grosza. Polecam. Jeśli zarejestrujesz się z poniższego linku, dostanę prowizję. Odwdzięczam się również prowizyjnie z listy poleconych, więc wszyscy skorzystamy. Z tego co widzę to nowa strona, dlatego zarobek jeszcze godny uwagi. Lepiej się pospieszyć, im więcej uczestników, tym podejrzewam płaca poleci na łeb na szyję. grimoney.icu/9359774649310/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej. 
Polecam Wam nową platformę (działa od początku czerwca) do zarabiania przez internet - PTC Share.
Platforma jest stworzona przez te same osoby co PaidVerts z wieloma usprawnieniami.
Oferuje płatne ankiety, Quizy, Gry, reklamy itp. za wykonanie których dostajemy wynagrodzenie.
Aby zarabiać nie potrzebujecie wpłacać żadnych środków!!! 
Można wystartować od zera. 
Codziennie otrzymujemy nowe reklamy, gry, ankiety. Dziennie można zarobić kilka $. 
Za wykonane zadania zbieracie punkty BAP - im wiecej BAP zbierzecie, otrzymacie bardziej wartościowe zadania za więcej pieniążków.
Sam mam konto na Paidverts i bez wahania założyłem konto na PTC Share bo wiem, ze można zarobić całkiem fajna sumkę miesięcznie.
Poniżej link: 
www.ptcshare.com/ref/jarpen
Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×