Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ma ła

Jak namówić kolege na dziecko

Polecane posty

Witam ,piszę w takiej sprawie nietypowej ale jednak....Jestem w związku ze swoim partnerem ostatnio nie było miedzy nami kolorowo ale jednak dalej jesteśmy razem ,może się ułoży .....Dziś rozmawialiśmy na ten temat,mamy w pracy znajomego .....Ja mam z nim bardzo dobry kontakt,nawet aż za bardzo....Chciałabym przekonać tego kolege na to by mieć. Dziecko z nim ale bez zobowiązań (dla niego)

Ostatnio opowiadał mi że chciałby mieć ale żona nie chce i rozmawialiśmy trochę o tym..... Wiem że to dziwnie brzmi.....po za tym ja się zakochalam podejrzewam że on też coś czuję dlatego że zaczęliśmy w pracy robić wszystko razem ,tam gdzie on tam i ja a gdy się żegnaliśmy to w oczach miał smutek......pomóżcie nie oceniajcie,aha zapomniałam powiedzieć o tym że mój obecny nigdy nie bedzie miał dzieci  pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co Ci ten problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Macierzynstwo gdy masz wsparcie jest trudne, gdy jestes samotna matka to tor z przeszkodami i jazda bez trzymanki. Jestes na to gotowa? Bo, Twoj partner zostawi Cie na 100% a przeciez planujesz, ze teoretyczny dawca spermy pozostanie wlasnie tym- dawca spermy bez zobowiazan wobec Ciebie i potomka. 

Jesli podswiadomie liczysz, ze zostawi zone i zbudujesz swoje szczescie na zgliszczach jego malzenstwa to mozesz sie przeliczyc. 

Odpusc sobie. Rozstan sie z mezczyzna z ktorym jestes i znajdz wolnego, takiego z ktorym bedziesz mogla zalozyc rodzine. Nie krzywdz samej siebie i nie zmieniaj zycia w bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Masz jednego faceta a dziecko chcesz z drugim który ci się podoba, nawet z nim nie byłaś w konie a chcesz dziecko ? Wez się ogarnij bo zaczynasz z dupy strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

W KINIE -:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgghjk

Idź do psychologa bo chyba coś ci łeb szwankuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Kolego, może machniemy dziecko? Bez zobowiązań dla ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i macie rację ale ja nie prosiłam was o to żebyście mnie umoralniali...Wiem że topic jest dość nietypowy, zdaję sobie z tego sprawę jak najbardziej ale prosiłam o jakąś radę... Jeśli ich nie macie to nic nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×