Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

jestem facetem, mam pionowe zmarszczki na czole, da sie je zlikkwidowac kremem?

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli są płytkie, to mikrodermabrazja, regularny peeling i dobry krem sobie z nimi poradzą. Jeśli są głębokie to botox/kwas hialuronowy w gabinecie medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź na botox, mężczyźni też tym sposobem się upiekszaja. Nie widać że coś wstrzymuje postępującą naturę a jednocześnie wygląda się rewelacyjnie. No i ceny bardzo przystępne. Chyba można odkładać przez pół roku po stowie, żeby czuć się i wyglądać młodziej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Jeżeli są płytkie, to mikrodermabrazja, regularny peeling i dobry krem sobie z nimi poradzą. Jeśli są głębokie to botox/kwas hialuronowy w gabinecie medycyny estetycznej.

Zacznij je traktować botoxem zanim zrobią się głębokie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zmarszczki u mężczyzny są piękne i dodają uroku. Ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Musisz sie mniej gniewac, a czesciej dziwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Idź na botox, mężczyźni też tym sposobem się upiekszaja. Nie widać że coś wstrzymuje postępującą naturę a jednocześnie wygląda się rewelacyjnie. No i ceny bardzo przystępne. Chyba można odkładać przez pół roku po stowie, żeby czuć się i wyglądać młodziej 🙂

Wstrzyknij se Botox pod paznokcie to moze przestaniesz wypisywac takie bzdury,ale chyba nie bo pewnie siem juz odlozyl w placie czolowym i potylicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jeżeli są płytkie, to mikrodermabrazja, regularny peeling i dobry krem sobie z nimi poradzą. Jeśli są głębokie to botox/kwas hialuronowy w gabinecie medycyny estetycznej.

czyli musze isc na zabieg? nie wystarczy peeling i krem w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam :)
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

czyli musze isc na zabieg? nie wystarczy peeling i krem w domu?

To co w domu to swoją drogą rób maseczki peelingi dwa lub raz w tygodniu to też dużo daje. Jednak w pewnym wieku stosowanie tylko kremów to za mało. Idź na ten botox, później zrób sobie piękny owal twarzy, usta i będziesz się o wiele lepiej czuła. Tylko pamiętaj żeby nie przesadzić, rób tak żebyś dobrze i naturalnie wyglądała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Ale fux zabrakły sekundy do naszego spotkania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkkķ
5 minut temu, Gość gosc napisał:

czyli musze isc na zabieg? nie wystarczy peeling i krem w domu?

Zaczynasz się dziwić?...to dobry znak

Może ciasny beret też pomoże...nie musi być czerwony...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Byłam kiedyś na konsultacji w klinice  aby zapytać co zrobić z drobnymi zmarszczkami na twarzy. Polecono mi zabieg  osoczem bogatopłytkowy i bardzo dobrze się sprawdził. Dzięki niemu moja skóra wygląda młodziej. Efekt naprawdę super. Zabieg robiłam w  Magnopere w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulin92

Niestety na takie zmarszczki krem i peeling nie pomogą 🙂 Polecam botox. Ja robię ten zabieg u dra Migały w Klinice Sfera, znam kilku panów, którzy  korzystają z takich zabiegów. Są takie czasy, że to już żaden wstyd, gdy mężczyzna o siebie dba 🙂 Na wielu stanowiskach jest to zresztą wręcz podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki

Jak widzę te woskowe nabotoksowane twarze różnych ludzi szowbiznesu to na wymioty bierze. Jak manekiny bez grymasu na twarzy. Nie wiem czy to brak umiaru czy to taki efekt zawsze jest.

Autorze, kwas hialuronowy jeśli już. Peeling, bardzo dobry krem ultranawilżajacy na noc, serum odżywcze i masaż przeciwzmarszkowy  na czoło wykonywany co najmniej kilka razy w tygodniu (w necie znajdziesz info) Systematycznie i cierpliwie czekać na efekty. Lekkie zmarszczki dodają uroku więc nie ma co z siebie robić figury woskowej. Nawilżenie skóry to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seria ok 3-5

Zabiegow na twarz  szyje  dekold  RF na 100 % zabierze  zmarszczki  ale  to  takie  trochę  oszustwo  bo  efekt  wow  utrzumuje się  od  6 do  12 miesięcy. Potem trzeba  powtarzać  ktoś  wyżej  dobrze  napisal  zmarszczki nie  sa zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222

koko hayashi ćwiczenia - na głebokie zmarszczki (na poziomie mięsni) i zapobieganie im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankapoznanianka

Medycyna estetyczna daje dzisiaj takie możliwości, że na pewno uzyskasz efekt, o jaki Ci chodzi 🙂 Panowie coraz częściej korzystają z różnych zabiegów, wiem to z doświadczenia, bo sama wykonuję zabiegi co prawda kosmetologiczne, ale jednak widzę rosnącą popularność niektórych zabiegów wśród panów 🙂 A jesli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, to polecam dra Rosińskiego z gabinetu Aestetic Clinic w Poznaniu, to świetny specjalista, z usług którego sama korzystam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek

Krem raczej ci nie pomoże, polecam jakieś zabiegi medycyny estetycznej, np kwas hialuronowy. W Prime Medic są specjalne zabiegi dla mężczyzn, sprawdź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

Również polecam Prime Medic! Sprawdź sobie ich stronę .Bardzo profesjonalny gabinet, dużo różnych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×