Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość ja

Czy stać mnie na adwokata?

Polecane posty

Gość Gość ja

Może ktoś z Was korzystał z adwokata w sprawie o rozwód. Wiem, że to kosztuje i nie wiem czy w ogóle mam szansę na współpracę z adwokatem. Myślę, że nie poradzę sobie sama w sądzie ponieważ to będzie ciężki rozwód. Ja jestem teraz klebkiem nerwów, emocjonalnie wysiadlam. Chcę walczyć o orzeczenie winy męża,  odebranie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem małoletnim aby zmienić także dziecku nazwisko na moje sprzed ślubu. Majątku nie ma wspólnego więc to odchodzi. Oczywiście alimenty i być może na mnie też. Znacie koszty bo marne moje szansę z uwagi na moją sytuację finansową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbvjkmm

Idź do pracy leniwa krowo. Nie dziwne że mąż uciekł od pazernej szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aebve

Jest bezpłatna pomoc prawna

Wystąp o nim 

Nie bądź frajerka i nie płać adfokaom😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie

z orzekaniem o winie  od 4000 do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
15 godzin temu, Gość Jbvjkmm napisał:

Idź do pracy leniwa krowo. Nie dziwne że mąż uciekł od pazernej szmaty

Nie masz pojęcia o tym dlaczego nie pracuję to morda w kubeł- szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvvjknb
7 godzin temu, Gość Gość ja napisał:

Nie masz pojęcia o tym dlaczego nie pracuję to morda w kubeł- szmato.

Mam pojęcie leniwa krowo. Po co masz iść do pracy skoro były mąż może cię utrzymywać i płacić ci alimenty. Na dziecko rozumiem, ale na siebie? Zero wstydu leniwa szmato. Naprawdę się nie dziwię że mąż kopnął cię w doope i dobrze zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
20 godzin temu, Gość Jvvjknb napisał:

Mam pojęcie leniwa krowo. Po co masz iść do pracy skoro były mąż może cię utrzymywać i płacić ci alimenty. Na dziecko rozumiem, ale na siebie? Zero wstydu leniwa szmato. Naprawdę się nie dziwię że mąż kopnął cię w doope i dobrze zrobił. 

Leniwa szmato - facecie z malutkim f..... ulzylo ci.  Obyś ty smieciu kiedyś spotkał równego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedynym wytłumaczeniem takiego chamstwa jest ogromne zranienie przez kobietę , może dlatego autorka powinna spojrzeć na takie wypowiedzi z perspektywy takiego mężczyzny. Wiemy po wpisach że kobiety nie tylko wiele lat zdradzają, oczerniają włącznie z niebieską kartą ale i wmawiają cudze dzieciaki co przykładem może być ... co miała 4 dzieci i każde nie męża przez lata żerując na nim . Dopiero jak odchowane były to odeszła do kochanka. Głosna sprawa i facet nawet smiesznej kwoty odszkodowawczej za takie oszustwo (kradzież majątku wypracowanego na korzyść kochasia ) nie dostał bo sędzia uznał to że nic się nie stało. Jest to sygnał by od razu po urodzeniu dziecka po cichu robić testy DNA ( do 6 miesięcy można wystąpić o ojcostwo potem niby też ale pomimo dowodów i zeznan swiadków nie da się tego odkręcic bo złodziej chroni złodzieja).. Gdyby tak mnie potraktowano to nawet na ulicy wyzywałbym kobiety taki wstręt bym miał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedynym wytłumaczeniem takiego chamstwa jest ogromne zranienie przez kobietę , może dlatego autorka powinna spojrzeć na takie wypowiedzi z perspektywy takiego mężczyzny. Wiemy po wpisach że kobiety nie tylko wiele lat zdradzają, oczerniają włącznie z niebieską kartą ale i wmawiają cudze dzieciaki co przykładem może być ... co miała 4 dzieci i każde nie męża przez lata żerując na nim . Dopiero jak odchowane były to odeszła do kochanka. Głosna sprawa i facet nawet smiesznej kwoty odszkodowawczej za takie oszustwo (kradzież majątku wypracowanego na korzyść kochasia ) nie dostał bo sędzia uznał to że nic się nie stało. Jest to sygnał by od razu po urodzeniu dziecka po cichu robić testy DNA ( do 6 miesięcy można wystąpić o ojcostwo potem niby też ale pomimo dowodów i zeznan swiadków nie da się tego odkręcic bo złodziej chroni złodzieja).. Gdyby tak mnie potraktowano to nawet na ulicy wyzywałbym kobiety taki wstręt bym miał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście skorzystałam z oferty ze strony https://tatianaparma.pl/ Pani która ma swoja firmę jest bardzo pomocna a dzięki jej doświadczeniu wygrała moją sprawę rozwodową za co jestem jej bardzo wdzięczna. Tobie też polecam odezwanie się do niej bo jest na prawdę dobra w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haly

Dobre przeprowadzony rozwód a tani pełnomocnik?  W snach. Ktoś chce kupić mercedesa za cenę fiata 126p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×