Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Pomozcie, doradzcie

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem chora, a wiec mam sporo czasu, gdyz nie pracuje. Nie chce sie zaglebiac w ten temat, ale nie jest to zwykle przeziebienie... Nie wiem kiedy bede mogla zaczac szukac nowej pracy. Do tej pory pracowalam w gastronomi oraz obsludze klienta, w handlu. Mieszkam w UK. Jakis czas temu zaczelam kurs rachunkowosci. Level 2 przeszlam bez problemow, zdalam wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Nie ucze sie w collegu, ale sama z ksiazek, pomocy dostepnych w necie itd. Level 3 idzie mi juz ciut gorzej, ale nie z uwagi na to, ze “nie ogarniam” materialu, a wlasnie na problemy, ktore pojawily sie w moim zyciu (zdrowotne, finansowe , zmiany mieszkan itd.,itp.) Zastanawiam sie teraz czy warto nadal kontynuowac nauke, zostaly mi tylko dwa egzaminy w tym jeden tzw.synoptic assessment. Jesli udaloby sie mi je zdac, to na ostatni rok chcialabym udac sie juz do collegu. Nie wiem jednak czy warto, po pierwsze z uwagi na przerwy w nauce (nie mam pojecia jak bedzie to postrzegane przez ewentualnych potencjalnych pracodawcow), a po drugie nie mam pewnosci, ze uda mi sie w ogole kiedys znalezc prace w tej branzy (wiadomo) Nie mam doswiadczenia, wiec i tak musialabym zaczynac od zera, najprawdopodobniej od wolontariatu itp. Szkoda mi tez czasu jaki juz wlozylam w “studiowanie”, a takze kosztow jakie sa z tym zwiazane (ksiazki, oplaty za egzaminy, oplata czlonkowska itd.) Nie chce tez cale zycie pracowac w jakims barze badz restauracji, to prace niskoplatne, dobre na chwile i bez wiekszych perspektyw... Kursy to tzw.AAT Accounting Courses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martar

Odpusc. Mlodsi i zdolniejsi maja szanse!  Anglicy maja GCSE, A-Levels (wymagane w ogloszeniach o prace, poczytaj sobie, posprawdzaj) a przede wszystkim maja doswiadczenie, ktore zdobyli robiac np.apprenticeship, a zeby sie na nie dostac potrzebne sa wyzej wymienione i kolo sie zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja po ACCA
Dnia 4.10.2019 o 18:57, Gość martar napisał:

Odpusc. Mlodsi i zdolniejsi maja szanse!  Anglicy maja GCSE, A-Levels (wymagane w ogloszeniach o prace, poczytaj sobie, posprawdzaj) a przede wszystkim maja doswiadczenie, ktore zdobyli robiac np.apprenticeship, a zeby sie na nie dostac potrzebne sa wyzej wymienione i kolo sie zamyka...

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×