Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lul

Eteryczne muamuamua

Polecane posty

Gość Hhh
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pogięło Was? Dalej ciągnięcie temat i w kółko analizujecie to samo. Każdy szczęśliwy człowiek, by już dawno odpuścił.

No weź... a Ty czego tu szukałas? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Ddddd napisał:

Również czekam na vlogmasy 🙂

Będzie z czego się śmiać w końcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szakirka
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Dalej ciągnięcie temat Toksyny i jej małej ,,szakirki" 🤣😂

Łenewer łerewer łi olłejs bi tugieder 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Szakirka napisał:

Łenewer łerewer łi olłejs bi tugieder 🤣🤣🤣🤣

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pogięło Was? Dalej ciągnięcie temat i w kółko analizujecie to samo. Każdy szczęśliwy człowiek, by już dawno odpuścił.

nie martw się, kiedyś może będziesz szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
5 godzin temu, Gość abc napisał:

Nigdzie. Temat o wybitnej się wyczerpał, nie ma o czym pisać.

hola hola leniuszku! ten temat jest niewyczerpalny! lepiej przypomnij sobie ulotne chwile w Paryżu i weź udział w konkursie makaronikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ja też uważam, że póki co nie ma o czym pisać i dziwię się, że powstają następne tematy. Może wróci z vlogmasami lub może nawet vlogtoberami i wtedy będzie co komentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
9 minut temu, Gnida napisał:

Sorry, ale ja też uważam, że póki co nie ma o czym pisać i dziwię się, że powstają następne tematy. Może wróci z vlogmasami lub może nawet vlogtoberami i wtedy będzie co komentować. 

no to miłego urlopu🙂  paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, aaannkkaa napisał:

Ach, te paryskie makaronik 🥰

W Pari pari częściej niż we Wrocławiu oł je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dalej ciągnięcie temat Toksyny i jej małej ,,szakirki" 🤣😂

Mnie w temacie Toksyny i jej Szakirki nawet nie dziwi czy bulwersuje to, że ktoś taki zaistniał w necie i że bez poczucia żenady i obciachu publikuje swoje wypociny. Bo spoko, są tacy ludzie i trudno.

Ale to, że ona ma jeszcze jakieś fanki, które słodko pie.rdzą jej pod każdym filmem i to tak z przesadą: najpiękniejsze dziecko na insta, najwspanialsze dzieciństwo, najlepsze zdjęcia, jesteś moją inspiracją, płakałam, bo twoja mała podniosła palemkę do góry itd - to zawsze mnie bardzo bawi, zadziwia, przeraża, smuci - wszystko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość nnn napisał:

no to miłego urlopu🙂  paaaaa

Hehe. 😄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mazienka na stolyce zajechała na sesyjkę srelingtona. Robota wre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może Dre miał widzenie, więc ktoś musiał z rodziny wspierać naszą paplotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gnida napisał:

Sorry, ale ja też uważam, że póki co nie ma o czym pisać i dziwię się, że powstają następne tematy. Może wróci z vlogmasami lub może nawet vlogtoberami i wtedy będzie co komentować. 

Dziwisz się, a jednak wchodzisz w te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Może Dre miał widzenie, więc ktoś musiał z rodziny wspierać naszą paplotkę.

przeczytałam "nasza patolkę" 😂 i w sumie bardzo mi sie to określenie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mnie w temacie Toksyny i jej Szakirki nawet nie dziwi czy bulwersuje to, że ktoś taki zaistniał w necie i że bez poczucia żenady i obciachu publikuje swoje wypociny. Bo spoko, są tacy ludzie i trudno.

Ale to, że ona ma jeszcze jakieś fanki, które słodko pie.rdzą jej pod każdym filmem i to tak z przesadą: najpiękniejsze dziecko na insta, najwspanialsze dzieciństwo, najlepsze zdjęcia, jesteś moją inspiracją, płakałam, bo twoja mała podniosła palemkę do góry itd - to zawsze mnie bardzo bawi, zadziwia, przeraża, smuci - wszystko razem.

myślę, że to jest jej grupa docelowa:) laski chodzące w leginsach mają swoje bombelki, oglądają na wspólnej i taniec z gwiazdami, czytają 50 twarzy greya (btw. pamiętacie, że toksyna na ten film zabrała oboje rodziców 😂)  i  jedyną rzeczą, która jest w stanie wznieść  ich spokojny żywot sa przesypmatyczne przygody naszej piechurki leśnej obarczonej nieuleczalnym tamagoczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdjecie kurki calkiem ladne 🙂

ciekawe kiedy za rada siostry obetnie wlosy?

czirs lodami 🍦a kto bogatemu zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość nnn napisał:

myślę, że to jest jej grupa docelowa:) laski chodzące w leginsach mają swoje bombelki, oglądają na wspólnej i taniec z gwiazdami, czytają 50 twarzy greya (btw. pamiętacie, że toksyna na ten film zabrała oboje rodziców 😂)  i  jedyną rzeczą, która jest w stanie wznieść  ich spokojny żywot sa przesypmatyczne przygody naszej piechurki leśnej obarczonej nieuleczalnym tamagoczi.

Dobleee 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Może Dre miał widzenie, więc ktoś musiał z rodziny wspierać naszą paplotkę.

może być, pomijam jak bardzo jest to nienormalne, ale jesli tak było, to oczywiście pojechała pociągiem z dzieckiem  najbardziej przez nią poniżana, a jednocześnie najbardziej niezawodna w trudnych sytuacjach i jej oddana żona szwagra. Wanna jak nie ma darów losu, to siedzi na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohtrd
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oto sukces Lemura po 10 latach "ciężkiej pracy 24h" na juciubie.

Przycisk na 100 tysięcy.

Gratulacje. Rzeczywiście wybitna jednostka - tak bardzo nie wykorzystać szansy bycia w dobrym czasie i w dobrym miejscu - to trzeba mieć talent do tego.

Ona nie ma wiary w siebie i w związku z tym nie wierzyła, że coś może wypalić. A jak patrzę na niektóre dziewczyny, to takie byle ... sprzedają, a co najlepsze to są łosie, które to kupują. Toksyna nawet nie spróbowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohtrd

*byle g ó w n o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
8 minut temu, Gość Ohtrd napisał:

Ona nie ma wiary w siebie i w związku z tym nie wierzyła, że coś może wypalić. A jak patrzę na niektóre dziewczyny, to takie byle ... sprzedają, a co najlepsze to są łosie, które to kupują. Toksyna nawet nie spróbowała. 

ona by musiała za każdym razem miec kogoś kto by jej dokładnie powiedział co ma sprzedać, poza tym ona nic nie kończy, myśli, żeby tylko się nażreć , napić kawki i poleżeć, pozaty stale śledzi wszyskie kometarze na wszyskich mediach i to faktycznie jest praca 24 h na dobę , tylko że za darmo, ale wiadomo- grażyna biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Hashtag dzisiejszego dnia to #howtobeparisian

Popłakałam się nad wzruszeniem lemura wspomnieniami Paryża, tyle tam była i tyle robiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość nnn napisał:

może być, pomijam jak bardzo jest to nienormalne, ale jesli tak było, to oczywiście pojechała pociągiem z dzieckiem  najbardziej przez nią poniżana, a jednocześnie najbardziej niezawodna w trudnych sytuacjach i jej oddana żona szwagra. Wanna jak nie ma darów losu, to siedzi na dupie.

Wanna mimo wszystko jest tą która pionki w tej grze rozstawia tak by toksynie pasowało.

Wanna każe gorsza córka biegnie.

Kura odpyskowała grubej na insta podczas rozłamu rodziny.

Dance nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

Hashtag dzisiejszego dnia to #howtobeparisian

Popłakałam się nad wzruszeniem lemura wspomnieniami Paryża, tyle tam była i tyle robiła 😄

Tja. Rozkrok trwa nadal. Banał goni banał. Jedyne, co może reklamować nasza wątła calineczka - to żarcie, najlepiej z cukru i tłuszczu.

A te rękawy zwinięte w obwarzanki to nie wiem, o co jej chodziło. Że co. Że taka malusia jest, że musi rękawki zawijać? Czy prała w rzece na tarce i musiała podwinąć rękawy? Ch.uj. wie, co to za koncepcja, ani to praktyczne, ani estetyczne. Po prostu definicja glam, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tja. Rozkrok trwa nadal. Banał goni banał. Jedyne, co może reklamować nasza wątła calineczka - to żarcie, najlepiej z cukru i tłuszczu.

A te rękawy zwinięte w obwarzanki to nie wiem, o co jej chodziło. Że co. Że taka malusia jest, że musi rękawki zawijać? Czy prała w rzece na tarce i musiała podwinąć rękawy? Ch.uj. wie, co to za koncepcja, ani to praktyczne, ani estetyczne. Po prostu definicja glam, hehe.

Oj tam, oj tam żołędzi się nazbierała XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhuuhh
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Mnie w temacie Toksyny i jej Szakirki nawet nie dziwi czy bulwersuje to, że ktoś taki zaistniał w necie i że bez poczucia żenady i obciachu publikuje swoje wypociny. Bo spoko, są tacy ludzie i trudno.

Ale to, że ona ma jeszcze jakieś fanki, które słodko pie.rdzą jej pod każdym filmem i to tak z przesadą: najpiękniejsze dziecko na insta, najwspanialsze dzieciństwo, najlepsze zdjęcia, jesteś moją inspiracją, płakałam, bo twoja mała podniosła palemkę do góry itd - to zawsze mnie bardzo bawi, zadziwia, przeraża, smuci - wszystko razem.

Ale przyznaj, że przy historii z palemką sama uronilas łzę😂 Ze śmiechu oczywiście 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Jhuuhh napisał:

Ale przyznaj, że przy historii z palemką sama uronilas łzę😂 Ze śmiechu oczywiście 😂

No uroniłam, a jakże. Tak samo ze sceny z tramwaju, kiedy Wybitna czytała małej "noł, noł, noł", a wanna ją z dumą nagrywała. Łzy leciały jak grochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem od dawna i do dziś, czemu Wanna woli Toksynę. Kura to złoto nie córka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×