Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gnida

Zarejestrowani
 • Zawartość

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

150 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Gnida

  eteryczna prezesowa

  Nie wiedziałam, że kiedyś to napiszę, ale ta K. jest naprawdę mega utalentowaną kobietą. Słuchałam ostatnio jej coverów - bardzo oryginalne interpretacje, świetny angielski, piękny głos, serio super. Jej styl jest owszem inspirowany "zagranico" ale bardzo oryginalny jak na polski internet. Szkoda, że jej tak odwaliło od tego bycia trad-wife, jeszcze się odcina od Aeterie, a przecież kiedyś miała tam spore udziały, przynajmniej tak wynika z danych internetowych. Dawniej synonimem tej marki była Karolina. Kiedyś ją bardzo lubiłam, ale odkąd zaczęła się obnosić z tymi pseudomądrościami antyfeministycznymi, to się pogniewałam. To, że lubi i chce być żoną i matką, super, ma prawo, ale jednak mogłaby się czasem zastanowić nad tym jak bardzo wykreowane jest to jej idealne życie w podporządkowaniu rodzinie, a zwłaszcza mężowi, bo "to historia oparta na fałszu"
 2. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  Myślałam, że żartujecie z tą psychoanalizą autorstwa Luśki. Właśnie przeczytałam o co chodzi. Straszna jędza. Najbardziej mnie rozbawiło zdanie w którym stwierdza, że Cudniś wszystko sam wybiera. Taa, ale tylko z wyblakłych propozycji mamusi.
 3. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  Taa, już widzę jak Luśka urządza homeschooling, ciekawe skąd weźmie kasę i odpowiedzialność za wyniki dzieciaka w nauce. Przypominam, że przy tej formie nauczania Cudniś będzie zdawał egzaminy końcowe z przedmiotów, by sprawdzić, czy się rozwija. Jeszcze jak się zacznie stawiać i powie, że nie będzie dzisiaj nic robić, to zobaczymy jak Luśka wybrnie. Czy to znowu jakaś inspiracja Baszakową? Pacholęta prezesowej też do szkoły nie pójdą?
 4. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  W żadnym wypadku nie jest to nic złego. Korzyści mieli oboje. natomiast konsekwencje seksu każdy powyżej 13 roku życia raczej zna. I tak, zgadza się, Bubson nie powinien zabraniać mu kontaktu z małą, ale robienie z niego wrobionego w dzieciaka już mnie przerasta jak to czytam. Do tanga trzeba dwojga.
 5. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  Też tak myślę. I jeszcze ta produkcja z okazji Walentynek, rozanieleni ewidentnie zaraz po XD Już nie róbcie z Dre świętego, miał "ciupcianie" to był skłonny znosić Bubę, skończyło się, to zwiał.
 6. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  No tak, tylko że on wiedział doskonale czym się Lusia zajmuje czyli że kręci „rodzinne” vlogi. Chyba nie myślał, że go pominie w nagrywkach świergocząc jednocześnie o „takiej miłości jak nasza” poza tym na początku znajomości jakoś chętnie występował, a przynajmniej tak to wyglądało.
 7. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  No nie wiem jak Wy, ale ja często widuję na ulicach facetów dużo szczuplejszych od swoich kobiet, albo zwyczajnie lepiej zbudowanych. Zresztą nie oszukujmy się, w Polsce nie ma zbyt wielu facetów "Alvaro", więc skąd niby te wymagania?
 8. Gnida

  Witamy kolejnego dnia w piekle...

  Ogólnie ponoć w jakimś nagraniu śmiali się z okropnie przerobionego zdjęcia Gosi, a ona to zinterpretowała jako śmianie się z jej wyglądu, a nie pracy grafika. Potem wygłosiła elaborat na fb, że chłopaki to hipokryci, bo niby walka o tolerancję, a potem podśmie...ki z Gosi. Na co oni odpisali, że śmiali się z obróbki fotki, a nie z niej samej jako osoby. Wytknęli jeszcze, że Gosia ponoć gra w klubach LGBT, a oskarża ich o takie rzeczy. Tyle wiem po przeczytaniu raptem postu Gosi i ich odpowiedzi pod nim. Widziałam też, że naleciało się tam obrońców każdej ze stron i były jatki w komentarzach pod fotką.
 9. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  Świetne rady ale tylko dla kogoś kto ma kontakt z rzeczywistością. Lusia przekornie oleje sugestie i pewnie jeszcze bardziej będzie brnąć w ślepy zaułek.
 10. Gnida

  Witamy kolejnego dnia w piekle...

  A ja akurat jestem w stanie uwierzyć, że nie czytają, przynajmniej Patryk. Na jego miejscu też bym nie czytała. A tak, czytając komentarze tylko tych, którzy płacą za te ich pakiety, ma pewność, że nie przeczyta o sobie czegoś przykrego. W sumie ...yzmem by było dokładać się do ich podróży i jednocześnie bluzgać. A na dramę z Gosią A. czekam, ciekawe co powiedzą.
 11. Gnida

  Jabba

  -Siema -Cześć -Co robisz? -przeglądam... MHM... STRONY INTERNETOWE make Buka great again, pamiętamy!
 12. Gnida

  Kosmetyczny koktajl

  To prawda, też to zauważyłam. Btw, nie rozumiem lasek, które na lajwie takie rzeczy wypisują, albo ta od faceta, co po 7 latach związku dalej nie chce mieszkać z nią. Mnie by było trochę głupio wiedząc, że E. to czyta na głos ludziom, a jej porady/pocieszenia to przeważnie takie pitu pitu "porozmawiajcie, ojej, przykro mi" Chociaż w sumie trudno coś innego powiedzieć nie znając sytuacji, ale właśnie dlatego nie rozumiem po co te laski wyskakują z takimi wynurzeniami do obcych osób.
 13. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  Ja za to ostatnio natrafiłam na autumn lookbook, gdzie miała 3 razy tyle włosów co teraz plus nie nosiła worów pokutnych. Od razu lepiej wyglądała. A co do tego jej biustu, ludzie, przecież to jest gruszka, lepiej pomyślcie ile ma w biodrach skoro w biuście, który ma niewielki w porównaniu do reszty ma 90. Przypomnijcie sobie zdjęcie w parku.
 14. Gnida

  Samotna amiszka bez japonek

  No już nie przesadzajmy, łaziły po sklepach to fakt, ale też sporo zwiedzały. Wstąpić do sklepu nie wolno? Ogólnie te vlogi akurat są spoko w porównaniu do tej sieczki, którą robi od poznania Dre.
 15. Gnida

  Co jest Cięte vel Zbrodnia isiara

  Nie tym jak nagrał z pewną Magdaleną A. przestałam go śledzić, bo to był samobój wizerunkowy. Jego dziwna maniera artykulacyjna „jestem raperem” też jest niestrawna. Pretensjonalny kolo.
×