Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość R..

Jak jej to powiedzieć?

Polecane posty

Gość R..

Sprawa wygląda tak, ostatnio często wyjeżdżam do innego miasta(delegacja) i poznałem tam pewną dziewczynę.

Widywaliśmy się prawie codziennie bo zlecenie mam w miejscu jej pracy, jest ode mnie młodsza 14lat, ale to nie ma większego znaczenia.

Fajna, miła i skromna dziewczyna, spotkaliśmy się kilka razy po pracy i było bardzo przyjemnie, problem w tym że ja niedługo kończę tam pracę i nie będę miał czasu do niej jeździć.

Muszę zakończyć tę znajomość, tylko nie wiem jak to zrobić bo naprawdę ją polubiłem.

Jak jej to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wprost

Chlopie proste  metody  sa  najlepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknabestia

Umilila czas buraczkowi:) trzeba bylo na poczatku powiedziec ze tylko na czas zlecen ona jest, w slowach ze pozniej nie bedziesz tu przyjezdzac interesowny jestes , gdyby wiedziala spotkalaby sie raz, dwa nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R..

Powaznie pytam, jak wybrnąć z tej sytuacji?

Najdelikatniej jak się da, nie chcę całkowicie zrywać kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość R.. napisał:

Powaznie pytam, jak wybrnąć z tej sytuacji?

Najdelikatniej jak się da, nie chcę całkowicie zrywać kontaktu.

Nie da się  zerwać kontaktu i mieć kontakt. Jeśli dziewczynie zależało, to  nie będzie chciała nic po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R..
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie da się  zerwać kontaktu i mieć kontakt. Jeśli dziewczynie zależało, to  nie będzie chciała nic po środku.

No właśnie nie wiem co robić, z jednej strony nie chciałbym całkowicie zrywać kontaktu, ale jak ona się dowie że mieszkam tak daleko to pewnie nie będzie chciała takiej znajomości.

Trochę ją oszukałem bo myśli że mieszkam niedaleko, najlepiej byłoby to zakończyć definitywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×