Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

kiedy będę miała męża

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Ja jestem chętny widzę osoba rocznik 87 ja jestem rocznik 89 jestem zainteresowany .Może ciebie zainteresuje ja jestem brunet wzrostu 185 brązowe oczy .Jestem wolny kawaler do wzięcia od zaraz nie palę nie pije jestem wyposzczony xd Co mogę dodać bardzo bym chciał mieć jakąś kobietę do towarzystwa żeby nie być sam jeden jak palec .No to jak nie masz z kim się pocałować nie ma kto ci przeorać dziurki  tam na dole to ja mogę się tobą zająć jestem facetem który umie dogodzić kobiecie xd  Ja sam sypiam nie mam nawet do kogo się w nocy przytulić to chętnie bym ciebie zaprosił pod moją kołderkę razem byśmy sobie leżeli ja bym ciebie tam wykochał dobrze xd To jak jesteś zainteresowana to pisz ja jestem do dyspozycji kobiet przez cały dzień i jestem gotowy na ostre zabawy we dwoje bo pewnie kobieta też ma swoje potrzeby .Ja jestem czuły lubię z kobietą zabawę zamiast meczu w tvp więc bym dawał tobie swoją męskość kiedy tylko tego chcesz kochana .Tak że jestem dobra partia bo nie latam po klubach ani dyskotekach ani po kinach xd lubię być domatorem i lubię zwierzęta tak więc jedną taką tygrysicę mogę przygarnąć i ją tam pogłaskać gdzie trzeba a umiem głaskać xd to jak chcesz to mogę wpaść do ciebie albo ty do mnie ja jestem tereny mazowieckie jakby co 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×