Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobiety narzekaja na brak prawdziwej milosci, ale nie pomysla o tym, ze ten niesmialy koles z nadwaga w szarym swetrze, co pracuje trzy biurka obok nich

Polecane posty

Gość gosc

moglby dac im prawdziwe szczescie, moglby byc opiekunczy, oddany, lojalny, pomagajacy w chorobie, super tata dla dzieci itp

 

taki facet czasem nawet zaproponuje podwiezienie samochodem z pracy na przystanek, ale ksiezniczka nie chce, woli isc z buta i patrzec w telefon

 

a potem chlopak ją rzuca, a ona zla, ze nie ma kochajacych mezczyzn !, ze kazdy to swinia itp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ma piernik do wiatraka haha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nadwaga skreśla cię jako osobę godna zapoznania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kup se kolorowy sweter a nie jakiś szary, za to nie masz powodzenia 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Schudnij, zwal to sadlo z bębna, zrób zęby bo jako podstarzaly Polak (27+) na pewno masz w ryju szambo, kup se hawajska koszule,wyciagnij kija z dvpy i może szczęście się do ciebie uśmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaj

Bo każda szuka modela jak z reklamy CK. Uważając się za modelkę jak z VS oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma takiego, bo biurek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nadwaga skreśla cię jako osobę godna zapoznania. 

Nieśmiały bez nadwagi też jest dla was skreślony. No chyba, że jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nieśmiały bez nadwagi też jest dla was skreślony. No chyba, że jest przystojny.

Ale ja nie jestem przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gonimy za tym co ulotne. Niestety znakomita część społeczeństwa jest wzrokowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet musi być przystojny albo słodki. Po co komu facet który się nie podoba fizycznie? No chyba że jest milionerem z wieloma znajomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak można iść do łóżka z brzydkim facetem? Nawet większość div nie przyjmuje takich. No chyba że tirowki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Nadwaga skreśla cię jako osobę godna zapoznania. 

no tak, lepszy cham, co zdradza, wyzywa, nie jest odpowiedzialny, niz introwertyyk z nadwaga i depresja, ktory przy wlasciwej partnerce odzyje i rozkwitnie i bedzie najlepszy Mezem do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

no tak, lepszy cham, co zdradza, wyzywa, nie jest odpowiedzialny, niz introwertyyk z nadwaga i depresja, ktory przy wlasciwej partnerce odzyje i rozkwitnie i bedzie najlepszy Mezem do konca zycia

Liczysz że kobieta nada sens twojemu życiu? Jeśli sam dla siebie  nie umiesz się ogarnąć to kiepski z ciebie materiał na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Liczysz że kobieta nada sens twojemu życiu? Jeśli sam dla siebie  nie umiesz się ogarnąć to kiepski z ciebie materiał na męża.

a jak jestem samotny, to mi smutno, nie mam co robic wieczorami, wpadam w depresje

 

a kobiecie dalbym mostwo milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

no tak, lepszy cham, co zdradza, wyzywa, nie jest odpowiedzialny, niz introwertyyk z nadwaga i depresja, ktory przy wlasciwej partnerce odzyje i rozkwitnie i bedzie najlepszy Mezem do konca zycia

Z depresja? O Bosh, tylko nie to. Najgorszy typ człowieka. Wiecznie ciągnąć w dół. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

a jak jestem samotny, to mi smutno, nie mam co robic wieczorami, wpadam w depresje

 

a kobiecie dalbym mostwo milosci

A może ta kobieta to nie ta chuda ładna zadbana a ta obok, ta brzydwza, gruba w szarym swetrze? Narzekasz na brak miłości zamiast dac jej szansę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

A może ta kobieta to nie ta chuda ładna zadbana a ta obok, ta brzydwza, gruba w szarym swetrze? Narzekasz na brak miłości zamiast dac jej szansę. 

Jak dla mnie to zawsze się zako...e w chudych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Kobieta napisał:

A może ta kobieta to nie ta chuda ładna zadbana a ta obok, ta brzydwza, gruba w szarym swetrze? Narzekasz na brak miłości zamiast dac jej szansę. 

Nie ma chętnych? O jak mi przykro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ma chętnych? O jak mi przykro. 

Ja mówię ogólnie... Analogicznie do tematu założonego przez autora. Zaniedbani faceci się zala, ze. Żadna szansy nie chce dać przy czym sami nie chcą zaniedbanej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak niesmialy introwrtyk proponuje podwiezienie na przystanek swoim samochodem z biura, raptem 5 minut drogi autem i 10 z buta, , to 25 latka powinan skorzystac, porozmawiac z nim, poznac go blizej przez te 5 minut

 

ale nie, ona woli w telefon sie gapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe

ale nie, ona woli w telefon sie gapic. 

haha i kto to pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak niesmialy introwrtyk proponuje podwiezienie na przystanek swoim samochodem z biura, raptem 5 minut drogi autem i 10 z buta, , to 25 latka powinan skorzystac, porozmawiac z nim, poznac go blizej przez te 5 minut

 

ale nie, ona woli w telefon sie gapic

Ale dlaczego powinna? Bo ty tak Chcesz? Nie podobasz się to woli patrzeć tam gdzie są mężczyźni, którzy jej sie podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale oni moga ja zdradzac, a ja jestem uczuciowy, lojalny,  opiekunczy, troszczylbym sie z nia w chorobie , dbalbym o jej potrzeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ale oni moga ja zdradzac, a ja jestem uczuciowy, lojalny,  opiekunczy, troszczylbym sie z nia w chorobie , dbalbym o jej potrzeby....

Brzydka też mogłaby cie kochać i dbać o ciebie. Albo twoja rówieśnica. Zakręc się, nie Pożałujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bela

Mężczyzna musi się kobiecie podobać i na odwrót. Takie jest prawo biologii,żeby był udany związek musi być pociąg fizyczny. Natury nie oszukasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a mi sie ten temat podoba, od razu widzę jakim typem nie być - nie chodzi o wygląd ale ta miałkowatość na serio odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok

Umawiałam się z różnymi i każdemu dawałam duuużo szans: wiesz dlaczego ci grubi itp. byli najgorsi? Bo mieli ogromne kompleksy nie do wyleczenia, depresje chowane pod nałogami itp. Nie przeskoczysz czyjegoś myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

schudnąć jest łatwo, wystarczy zmienić diete, nigdy nie wierze w pieprzenie że ktoś ma takie geny czy grube kości. Nie żresz chudniesz, proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewczyna

25 lat temu wzielam sobie wlasnie takiego w szarym sweterku z nadwaga… ja super laska 10/10. 

Wzielam takiego bo myslalam, ze taki jak on bedzie lojalny i uczciwy wobec mnie… po 25 lat uwazam, ze zmarnowalam sobie zycie

po tym jak przy mnie odzyl pomoglam mu pozbyc sie tradziku zadbac o siebie, schudnac, wyksztalcic "toto"

okazalo sie, ze przez lata zdradzal mnie z ...ami w burdelach zeby sie dowartosciowac

dziekuje nie polecam nikomu. zmarnowlalam zycie

nie nalezy rzucac perel przed wieprze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×