Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobiety narzekaja na brak prawdziwej milosci, ale nie pomysla o tym, ze ten niesmialy koles z nadwaga w szarym swetrze, co pracuje trzy biurka obok nich

Polecane posty

Gość vvv
7 minut temu, Gość gość napisał:

widać może, skoro od razu wieja. a ci twoi znajomi to kontakty głownie internetowe i luźne wieć nie przesadzaj. Wypieraj dalej ze ludzie od ciebei wieją jak od skunksa  i to wina  ludzi.

Nie internetowe. Poznałem tych ludzi na żywo, a nie przez internet.

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nigdy nie mow nigdy, to teraz Ci się tak wydaje ale jakbys był przystojny i zajety a ładne laski same by Ci się pchaly do łóżka to akurat byś nie skorzystal taaa. Musialabym męskiej natury nie znać i być naiwna żeby uwierzyć. 

Gwarantuję ci, że nie. Znam siebie i swoje zasady.

Jeżeli męska natura to zdradzanie, to kobieca natura to manipulacja i niszczenie mężczyznom życia.

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dopóki twój umysł nie dopuści do siebie myśli że problem tkwi w tobie to będziesz dalej tkwil w swoim zyebaniu. Nie dziwię się ludziom że mają cie w dupie bo ludzie z aspergerem są męczący i monotematyczni...

I zaprzeczaj aż się zesrasz a ja i tak wiem. 

Ile razy jeszcze będziesz mi wmawiać ZA? Nie jestem męczący ani monotematyczny.

Po raz kolejny ci tłumaczę, że ludzie, którzy poznali mnie bliżej, zaprzyjaźnili się ze mną, więc problem nie leży we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to asperger? to rozumiem czemu wieja, sama miałam nieszcześćie poznać takiego, póki pisał to jeszcze nie wydawał sie bardzo dziwny, ale jak sie spotkalismy to od razu pozałowałam, z takimi nei da sie rozmawiać, maja swój swiat i nie rozumieja innych a cześto uważaja sie za madrzejszych. a jeszcze potem zaczął mnei straszyć samobójstwem jak nie bedę chciałą z nim byc

Nie, ona każdemu wmawia ZA.

To, co opisujesz, to nie ZA, tylko zyebanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie internetowe. Poznałem tych ludzi na żywo, a nie przez internet.

Gwarantuję ci, że nie. Znam siebie i swoje zasady.

Jeżeli męska natura to zdradzanie, to kobieca natura to manipulacja i niszczenie mężczyznom życia.

Ile razy jeszcze będziesz mi wmawiać ZA? Nie jestem męczący ani monotematyczny.

Po raz kolejny ci tłumaczę, że ludzie, którzy poznali mnie bliżej, zaprzyjaźnili się ze mną, więc problem nie leży we mnie.

Oczywiście że nie jesteś monotematyczny. Nic a nic 🤣 sam fakt że tego nie dostrzegasz to jedynie potwierdzenie moich słów. Szkoda dyskusji bo to jak grochem o ścianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie, ona każdemu wmawia ZA.

To, co opisujesz, to nie ZA, tylko zyebanie.

Aha czyli potwierdzasz że jesteś po prostu zyebany. W końcu coś szczerego i zgodnego z prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość vvv napisał:

Nie internetowe. Poznałem tych ludzi na żywo, a nie przez internet.

Gwarantuję ci, że nie. Znam siebie i swoje zasady.

Jeżeli męska natura to zdradzanie, to kobieca natura to manipulacja i niszczenie mężczyznom życia.

Ile razy jeszcze będziesz mi wmawiać ZA? Nie jestem męczący ani monotematyczny.

Po raz kolejny ci tłumaczę, że ludzie, którzy poznali mnie bliżej, zaprzyjaźnili się ze mną, więc problem nie leży we mnie.

to ci z krótkiej pracy za granicą, przecież to był tylkomkrótki kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Nie, ona każdemu wmawia ZA.

To, co opisujesz, to nie ZA, tylko zyebanie.

to był zdiagnozowany w psychiatryku Asperger, inna sprawa ze nawet z profesorem psychiatrii sie wykłocał bo uważał ze wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście że nie jesteś monotematyczny. Nic a nic 🤣 sam fakt że tego nie dostrzegasz to jedynie potwierdzenie moich słów. Szkoda dyskusji bo to jak grochem o ścianę. 

Na tym forum ciągle jest poruszany tylko jeden temat.

W realnym życiu nie jestem monotematyczny.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aha czyli potwierdzasz że jesteś po prostu zyebany. W końcu coś szczerego i zgodnego z prawda....

Nie, ja nie jestem. ZA też nie mam.

1 minutę temu, Gość gość napisał:

to ci z krótkiej pracy za granicą, przecież to był tylkomkrótki kontakt

Nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście że nie jesteś monotematyczny. Nic a nic 🤣 sam fakt że tego nie dostrzegasz to jedynie potwierdzenie moich słów. Szkoda dyskusji bo to jak grochem o ścianę. 

a to prawda, na tym forum sama czytam z 10 raz te same  teksty na ten sam temat, za każdym razem pisze to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to był zdiagnozowany w psychiatryku Asperger, inna sprawa ze nawet z profesorem psychiatrii sie wykłocał bo uważał ze wie lepiej

Co to za bzdety? Nie znasz mnie i piszesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a to prawda, na tym forum sama czytam z 10 raz te same  teksty na ten sam temat, za każdym razem pisze to samo

Każdy wątek na tym forum jest monotematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a to prawda, na tym forum sama czytam z 10 raz te same  teksty na ten sam temat, za każdym razem pisze to samo

Nie ma sensu z nim pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie ma sensu z nim pisać. 

No jak jesteście betonem i nic do was nie dociera, to nie ma.

Z ludźmi otwartymi na dyskusję i argumenty mogę rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

VVV to jeden z wielu nicków trolla co w kółko powtarza to samo. Nie ma sensu z nim dyskutować i tak wie lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

powiem szczerze, nie znam ciebei chłopie, nie wiem jaki jesteś, jak wyglądasz, ale jak czytam kolejny raz te same smęty , które męcząco piszesz, to czuję w stosunku do ciebie agresję, wkurzasz mnie, meczysz i uważąm ciebie za głupiego, do którego nic nie dociera. Ok możę błędnie, ale jednak mam takie emocje i to  wiedząć ze nigdy nie spotkamy sie na zywo. Jesli to samo, tylko mocniej wywołujesz w ludziach na zywo to nie dziwię sie  że nie cha z tobą rozmawiać. Jesteś jak taki muł, do którego nic nie dociera tylko jak zdarta płyta gadasz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

No jak jesteście betonem i nic do was nie dociera, to nie ma.

Z ludźmi otwartymi na dyskusję i argumenty mogę rozmawiać.

No to nie ma sensu byś tu siedział. Powodzenia w szukaniu dyskutantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

VVV to jeden z wielu nicków trolla co w kółko powtarza to samo. Nie ma sensu z nim dyskutować i tak wie lepiej. 

Mam tylko jeden nick i nie jestem trollem.

1 minutę temu, Gość gość napisał:

powiem szczerze, nie znam ciebei chłopie, nie wiem jaki jesteś, jak wyglądasz, ale jak czytam kolejny raz te same smęty , które męcząco piszesz, to czuję w stosunku do ciebie agresję, wkurzasz mnie, meczysz i uważąm ciebie za głupiego, do którego nic nie dociera. Ok możę błędnie, ale jednak mam takie emocje i to  wiedząć ze nigdy nie spotkamy sie na zywo. Jesli to samo, tylko mocniej wywołujesz w ludziach na zywo to nie dziwię sie  że nie cha z tobą rozmawiać. Jesteś jak taki muł, do którego nic nie dociera tylko jak zdarta płyta gadasz to samo

Rozumiem cię.

Na żywo jestem inny. Wiem, że nikt stąd mnie nie zna, dlatego mogę pisać, co mi na sercu leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

powiem szczerze, nie znam ciebei chłopie, nie wiem jaki jesteś, jak wyglądasz, ale jak czytam kolejny raz te same smęty , które męcząco piszesz, to czuję w stosunku do ciebie agresję, wkurzasz mnie, meczysz i uważąm ciebie za głupiego, do którego nic nie dociera. Ok możę błędnie, ale jednak mam takie emocje i to  wiedząć ze nigdy nie spotkamy sie na zywo. Jesli to samo, tylko mocniej wywołujesz w ludziach na zywo to nie dziwię sie  że nie cha z tobą rozmawiać. Jesteś jak taki muł, do którego nic nie dociera tylko jak zdarta płyta gadasz to samo

Bo to troll i właśnie osiągnął swój cel czyli sabotowanie dyskusji i irytowanie ludzi którzy tu piszą. Pisze też pod innymi nickami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Mam tylko jeden nick i nie jestem trollem.

Rozumiem cię.

Na żywo jestem inny. Wiem, że nikt stąd mnie nie zna, dlatego mogę pisać, co mi na sercu leży.

Bo by cię każdy wyśmiał, albo olał tylko pukając się w czoło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo to troll i właśnie osiągnął swój cel czyli sabotowanie dyskusji i irytowanie ludzi którzy tu piszą. Pisze też pod innymi nickami. 

Nie jestem trollem. Rozumiem, że moje teksty was irytują, ale nic nie poradzę, że to prawda. Ale w rzeczywistości nie użalam się nad sobą i normalnie zagaduję, więc opinia na mój temat, którą sobie wyrabiacie na podstawie moich postów nie ma pokrycia w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo by cię każdy wyśmiał, albo olał tylko pukając się w czoło. 

Mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhr

ok, czyli nie jestes nadważony jak połowa Polaków, nie zaniedbujesz sie, masz znajomych w realu, zagadujesz. no to super. moze na sympatiii kogos piznasz? z dziećmi a nie jakàś niewydymke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 minut temu, Gość jhr napisał:

ok, czyli nie jestes nadważony jak połowa Polaków, nie zaniedbujesz sie, masz znajomych w realu, zagadujesz. no to super. moze na sympatiii kogos piznasz? z dziećmi a nie jakàś niewydymke

Nie chcę kobiety z dzieckiem. Portale randkowe mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Skoro mam normalną wagę to  mam prawo oczekiwać kobiety z normalną wagą, a nie słonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 30.09.2019 o 14:06, Bolek napisał:

Kobiety mają podwójne standardy, facet z bloku na przeciwko urządził sobie erotyczy pokój to dewiant i zboczeniec, ale jak jest milionerem to ekscentryczny romantyk jak Grey

świeta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

świeta racja

O kuurwa normalne złota łopata w nagrodę ci się należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Ja ..., kolejny "nice guy" się nalazł. A jak któraś cię nie zechce, to wiadomo, że głupia ..., nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×