Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dream24

Nie wiem co robić

Polecane posty

Gość Dream24

Poznałam na imprezie faceta. Fajnie nam się gadalo a z racji tego, że było późno postanowił, że odprowadzi mnie do domu. Propozycja wyszła z jego strony. Gdy już się zblizalismy do miejsca docelowego zapytał czy idziemy pogadać. Zgodzilam się,chciałam go lepiej poznać. Rozmowa nam się kleila. Gadalismy o wszystkim. W końcu wyszło tak, że się pocalowalismy. Później wróciliśmy do rozmowy mówił, że mu się podobam i, że musimy się spotkać przed moin wyjazdem(za tydzień miałam jechać do pracy za granicę). Nasza rozmowa trwała do 5 nad ranem w międzyczasie kilka razy się jeszcze pocalowalismy. Nie ukrywam. Zawrócił mi w głowie. Jednak na drugi dzień się nie odezwał. Zero kontaktu. Nie odezwał się w ogóle. Po moim powrocie spotkałam go na mieście rozmawiał ze mną jak gdyby nigdy nic a ja czułam, że się w nim zaurczylam. Za miesiąc znów go spotkalam. On pierwszy zagadywal, ale nie wracał do tamtej sytuacji. Odnioslam wrażenie, że z niego jest niezły bajerant tylko problem polega na tym, że ja ciągle o nim myślę... miałam do niego napisać, ale nie wiem nawet co mu napisać. Dzieli nas też spora różnica wieku... 8 lat. Dziewczyny była któras z Was w podobnej sytuacji? Pomóżcie,bo już wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×