Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podobno brakuje pieniędzy na 500plus

Polecane posty

Gość wwssww
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A ja bym się śmiała jak np. władza się zmieni i 500+ zabiorą 😉 Chciałabym zobaczyć miny matek które naprodukowały choć trójkę przez ostatnie 4 lata i odeszly z pracy 😉 haha

Ja tez.

Nieroby myslace tylko o tu i teraz, dzieci kiedys skoncza 18 lat i co?  

jak ktos wierzy w socjal jako super sposob na zycie bez pracy, to nie ma chyba mozgu...

Wiem o czym pisze, mieszkam od wielu lat za granica, i wiem doskonale ze zeby jakos sensownie zyc, to na socjalu sie nie da, mimo ze tu jest akurat naprawde dobry. ale nawet tu zaczeli ciac, a to bogaty kraj. mam dziecko, dostawalam dodatki na nie dopoki mialo 6 lat, potem nie bo nastapily spore zmiany u mnie i u meza w zyciu zawodowym i zaczelismy wtedy zarabiac zupelnie inne pieniadze. Teraz m isie smaic chce, jak niektore znajome ktore maja dwoje dzieci i zarabiaja z mezami np jakies £15,000 rocznie mniej niz ja i moj maz, majacy jedno dziekco, maja mnie za jakas bogaczke haha. a prawda jest taka zen ie jestem wcale bogata, po prostu zarabiamy normalne pieniadze a one  maj bardzo skromne zycie.

Niezaleznie od kraju, socjal pomaga, ale nie jest spsoobem na zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To 500+ w końcu upadnie i chciałbym zobaczyć minę tych tępych mamusiek, które akurat by rodziły swego gówniaka dzień po skończeniu się tego programu. Tak ogólnie to strasznie dużo tępych łbów i pelikanów tutaj przesiaduje...no i pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Gjb napisał:

 sponsorowal pedalow to na 500+ braklo

Zgłaszam do adminów za pomówienia Prezydenta Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak się kończy wypłacanie pieniędzy przez samorządy rządzone przez koalicje obywatelską, wjeżdża kreatywna księgowość, zawyża się koszty realizacji programu żeby z państwowych pieniędzy można było nakarmić kilka zaprzyjaźnionych rodzin i będzie tak jak z kamienicami a biedny Trzaski jedynie rąsie rozłoży w geście beznadziejnej rozpaczy "bo nas nie stać!"

Masz na to jakieś dowody czy tak sobie piszesz. Lepiej żebyś miał. Zgłosiłam twój post. Uważaj co piszesz w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

zresztą Warszawa to bogate miasto, wstyd byłoby im znów ciągnąć z całej Polski pieniądze i wyciągać łape od wszystkich podatników na swoje ręce, Trzaskowski sam powinien zorganizować te środki z systemu podatkowego 🙂

To jest program rządowy a nie samorządowy. Rząd powinien te pieniądze zabezpieczyć a nie samorząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
10 minut temu, Gość gość napisał:

To 500+ w końcu upadnie i chciałbym zobaczyć minę tych tępych mamusiek, które akurat by rodziły swego gówniaka dzień po skończeniu się tego programu. Tak ogólnie to strasznie dużo tępych łbów i pelikanów tutaj przesiaduje...no i pasożytów.

Dokładnie. Jestem przerażona poziomem ludzi piszących tutaj... Potworne brednie, np. że ,,trzaskowski dał na pedałów i zabrakło na 500 plus". Trzeba nie mieć mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Trzaskowski zajumał pieniądze z 500+ i teraz zgania na trolli.

Masz na to dowody? Ty wiesz, ze oskarżasz Prezydenta Warszawy o kradzież? Post zgłoszony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Masz na to jakieś dowody czy tak sobie piszesz. Lepiej żebyś miał. Zgłosiłam twój post. Uważaj co piszesz w sieci.

A zgłaszaj sobie nawet do samego Tuska, on sam mówił, że jak program 500+ osiągnie sukces, to mu kaktus na ręku wyrośnie. No i gdzie jest ten kaktus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A zgłaszaj sobie nawet do samego Tuska, on sam mówił, że jak program 500+ osiągnie sukces, to mu kaktus na ręku wyrośnie. No i gdzie jest ten kaktus?

Ale jaki sukces odniósł program 500+, że ma mu kaktus wyrosnac? 

Skrajne ubóstwo w polsce wg danych GUS się zwiększyło, dzietnosc z tego co kojarzę się nie zwiększyła, ceny wzrosły. 

Gdzie ten sukces programu? Że jak są opóźnienia w wypłacie to się robi go w no bu rza w sieci, bo ludzie swoje życie dostosowali do wypłat 500+?

Jedyny sukces jaki osiągnął to zapewne większe poparcie partii, która wprowadziła ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Masz na to dowody? Ty wiesz, ze oskarżasz Prezydenta Warszawy o kradzież? Post zgłoszony!

Zgłaszaj sobie nawet do byłego ministra finansów Rostowskiego, on mówił że "piniendzy ni ma i nie bedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A zgłaszaj sobie nawet do samego Tuska, on sam mówił, że jak program 500+ osiągnie sukces, to mu kaktus na ręku wyrośnie. No i gdzie jest ten kaktus?

A kiedy tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Klara napisał:

Ale jaki sukces odniósł program 500+, że ma mu kaktus wyrosnac? 

Skrajne ubóstwo w polsce wg danych GUS się zwiększyło, dzietnosc z tego co kojarzę się nie zwiększyła, ceny wzrosły. 

Gdzie ten sukces programu? Że jak są opóźnienia w wypłacie to się robi go w no bu rza w sieci, bo ludzie swoje życie dostosowali do wypłat 500+?

Tak twierdzą PełOwcy.

Najpierw dorwali się do VATu a teraz do 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak twierdzą PełOwcy.

Najpierw dorwali się do VATu a teraz do 500+

Jestem za SLD.

Po prostu chciałabym przeczytać jaki sukces osiągnął ten program, bo bardzo mnie to ciekawi. 

A dane z GUS to statystyka, dane. Nie wymyślona teoria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgłaszaj sobie nawet do byłego ministra finansów Rostowskiego, on mówił że "piniendzy ni ma i nie bedzie"

Zgłosiam już gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość ffffffffffff napisał:

/je zeli chcieli pomóc biedniejszym i rednim rodzinom to po jaka cholerę dają kasę bogatym ??????????????? wówczas musi upaśc ! ale bedą lamenty . Szczerze mówiąc to też mogłam sobie przez to pozwolic na dużo lepsze wakacje . A tak znów bedzie weekend nad brudnym Bałtykiem 

Chcesz lepsze wakacje - to sobie na nie zapracuj, a nie żeruj na podatkach całego społeczeństwa.

Bogaci mając większe wpływy, dużo więcej zostawiają w budżecie, bo więcej kupują i zarabiają. Dlaczego mają nic nie dostać z programu 500+, skoro fundują go w większym stopniu, niż niepracujące matki pilnujące bombelków? To nie byłoby sprawiedliwe.

Poza tym taki bogaty przynajmniej zainwestuje te pieniądze, założy dziecko lokatę na przyszłość itp. A mamuśki żyjące za 500+ zrobią za to paznokcie albo rzęsy... To jest dopiero strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klara napisał:

Och ta zła Unia! 

Masz rację, nie będzie. Będzie pięknie i kolorowo! 

Niech wypłacaja 500+, niech wypłacaja 300+! No i niech podwyższa najnisza krajowa do 4000 brutto. Ale będzie się fantastycznie żyło 🙂

No, ale będzie dobrze. W końcu nie jesteśmy w strefie euro i sankcji USA na nas nie nałoży 😂

Przecież to takie proste! Powiedzieć - od dziś minimalna wynosi 4.000 zł! I już! Że też wcześniej nikt na to nie wpadł! Cyyyk i koniec biedy! Wiwat PiS 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

A zgłaszaj sobie nawet do samego Tuska, on sam mówił, że jak program 500+ osiągnie sukces, to mu kaktus na ręku wyrośnie. No i gdzie jest ten kaktus?

Hahaha, jaki sukces? Rosnąca inflacja, coraz wyższe ceny i produkcja bombelków, chociaż się nie ma warunków, ale jest 500+ to jest wg Ciebie sukces? Zabawna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgłaszaj sobie nawet do byłego ministra finansów Rostowskiego, on mówił że "piniendzy ni ma i nie bedzie"

Ty pewnie za to słuchasz pisowskich ministrów i wierzysz w uszczelnienie VATu i jego ściągania... Innymi słowy wierzysz w bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Chcesz lepsze wakacje - to sobie na nie zapracuj, a nie żeruj na podatkach całego społeczeństwa.

Bogaci mając większe wpływy, dużo więcej zostawiają w budżecie, bo więcej kupują i zarabiają. Dlaczego mają nic nie dostać z programu 500+, skoro fundują go w większym stopniu, niż niepracujące matki pilnujące bombelków? To nie byłoby sprawiedliwe.

Poza tym taki bogaty przynajmniej zainwestuje te pieniądze, założy dziecko lokatę na przyszłość itp. A mamuśki żyjące za 500+ zrobią za to paznokcie albo rzęsy... To jest dopiero strata pieniędzy

To zalezy jak na to patrzeć. Mamuśki od razu wpuszczą te pieniądze do obiegu. Dzięki nim pracę będą miały kosmetyczki i fryzjerki. A pieniądze leżące na lokacie będą tylko leżeć i tracić na wartości, przy takim oprocentowaniu jakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iwna napisał:

Przecież to takie proste! Powiedzieć - od dziś minimalna wynosi 4.000 zł! I już! Że też wcześniej nikt na to nie wpadł! Cyyyk i koniec biedy! Wiwat PiS 😂

Jak widać. 😁🤦‍♀️

Trochę mnie to przeraża, szczerze mówiąc. 

Nie rozumiem dlaczego tylko 460 posłów zasiada w sejmie skoro mamy tylu wybitnych ekonomistów w kraju, brakuje tam miejsca, zdecydowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

To zalezy jak na to patrzeć. Mamuśki od razu wpuszczą te pieniądze do obiegu. Dzięki nim pracę będą miały kosmetyczki i fryzjerki. A pieniądze leżące na lokacie będą tylko leżeć i tracić na wartości, przy takim oprocentowaniu jakie jest.

Niby coś w tym jest. Tym niemniej paznokcie i rzęsy to nie są dobra i usługi dla samych dzieci, a dla matek - a to dzieci miały być beneficjentami programu 500+.

Lokata może i nie jest opłacalna, ale miałam na myśli to, że bogaty prędzej odłoży te pieniądze dla dziecka np. na lepszy start w dorosłość. Wtedy to dziecko będzie beneficjentem, a nie mamuśka ze zrobionymi tipsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam napisać, że moją pierwszą praca była praca w firmie udzielającej chwilowek (już widzę te pomyje, które na mnie splyna). Wprowadzono wtedy 500+. 

Oooo ile matek przychodziło wtedy, że chcą chwilowke, bo 500+ to ich dochod i się wyklocaly. I pozdro 😆 dlatego nie mogę uwierzyć w SUKCES tego fantastycznego programu. 

Na pytanie czy mają SWÓJ dochód zaczynała się konkretna jazda😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klara napisał:

Jak widać. 😁🤦‍♀️

Trochę mnie to przeraża, szczerze mówiąc. 

Nie rozumiem dlaczego tylko 460 posłów zasiada w sejmie skoro mamy tylu wybitnych ekonomistów w kraju, brakuje tam miejsca, zdecydowanie 

Mnie też to przeraża, dlatego nie wracam do tego kraju, dopóki wyborcy nie przejrzą na oczy. W życiu nie pomyslałabym, że tyle ludzi da się przekupić paroma stowkami i sprzeda za to przyszłość swoją i swoich dzieci. 

Przerażające. Podobno taki mądry naród... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Klara napisał:

Jak widać. 😁🤦‍♀️

Trochę mnie to przeraża, szczerze mówiąc. 

Nie rozumiem dlaczego tylko 460 posłów zasiada w sejmie skoro mamy tylu wybitnych ekonomistów w kraju, brakuje tam miejsca, zdecydowanie 

To głosuj na wybitnego ekonomistę, a nie na cwaniaka który myśli że jak przetrzyma pieniądze w banku to mu procenty urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym błędem jest wypłacanie 500 zł bezrobotnym, powinien być wymóg, że przynajmniej jeden opiekun dziecka musi pracować, a tak to bezrobotni robią dzieci, nie płacą składek emerytalnych, bo myślą, że dzieci ich wezmą na starość, a to różnie bywa, biedę i brak zaradności się dziedziczy i na starość te osoby mogą zostać bez środków do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To głosuj na wybitnego ekonomistę, a nie na cwaniaka który myśli że jak przetrzyma pieniądze w banku to mu procenty urosną.

Zaglosuje na kogo będę uważać. Nawiązuje do sepcjalistow od ekonomii wypowiadajacych się na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chwilówki, to lichwa. Powinno być zakazane i za taką działalność powinni do więzienia wsadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Podstawowym błędem jest wypłacanie 500 zł bezrobotnym, powinien być wymóg, że przynajmniej jeden opiekun dziecka musi pracować, a tak to bezrobotni robią dzieci, nie płacą składek emerytalnych, bo myślą, że dzieci ich wezmą na starość, a to różnie bywa, biedę i brak zaradności się dziedziczy i na starość te osoby mogą zostać bez środków do życia.

Popieram! Powinni też wziąć się za pijaków i siłą ich do pracy zmusić, a nie wypłacać im pieniądze z MOPSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chwilówki, to lichwa. Powinno być zakazane i za taką działalność powinni do więzienia wsadzać.

Klara nie pisze, że chwilówki są super. Chwilówki działają dlatego, że są na nie chętni - niezbyt inteligentni chętni - którzy nie wiedzą, jak one działają i nie są w stanie dostać kredytu na cywilizowanych warunkach w normalnym banku. 

Zamiast czepiać się chwilówek, zwróć uwagę na główny przekaz - te głupie kobiety chcące dostać chwilówkę w jej firmie uważały, że 500+ równa się temu, co inni ludzie ciężko wypracowują na etacie czy we własnej firmie. No komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Klara nie pisze, że chwilówki są super. Chwilówki działają dlatego, że są na nie chętni - niezbyt inteligentni chętni - którzy nie wiedzą, jak one działają i nie są w stanie dostać kredytu na cywilizowanych warunkach w normalnym banku. 

Zamiast czepiać się chwilówek, zwróć uwagę na główny przekaz - te głupie kobiety chcące dostać chwilówkę w jej firmie uważały, że 500+ równa się temu, co inni ludzie ciężko wypracowują na etacie czy we własnej firmie. No komedia

Tacy ludzie to właśnie grupa wyborców PiSu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×