Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kicurek98

Moj chłopak wyjechał do wojska

Polecane posty

Hej drogie użytkowniczki i użytkownicy. Przychodzę do was z bardzo trudnym dla mnie problemem. Otóż dzisiaj moj chłopak wyjechał do szkółki wojskowej w Dęblinie i obecnie znajduje się 500 km ode mnie, bardzo go kocham i mimo, ze to dopiero pierwszy dzień ja już świruje bo meczy mnie świadomość, ze jest tak daleko, ze może coś się stać, ze nie wiadomo kiedy dostanie nawet przepustkę 😢 najbardziej się boje ze się zmieni i nie będzie już tak jak wcześniej 😞 on planuje później pracować w jakiejś jednostce i boli mnie to, ze to się wiąże z jego dalszą nie obecnością a do końca marca przyszłego roku chcemy się wyprowadzić i naprawdę nie wiem jak on to sobie wyobraża, jak przydzielą go znowu gdzieś daleko... jestem strasznie zła, ze jest w stanie poświecić związek ze mną dla wojska ale wiem, ze nie mogę mu niczego zabraniać lecz nie wiem czy będę w stanie dalej wytrzymywać ten ból i tak cierpieć z powodu jego wyjazdów, chciałabym żeby znalazł sobie normalną prace, byśmy normalnie zamieszkali i tworzyli szczęśliwy związek 😞 wolałabym żeby przez ten czas do grudnia dopóki nie wyjdzie stamtąd, nie pisał do mnie i nie dzwonił bo to sprawia mi jeszcze większy ból i automatycznie mam łzy w oczach, ale wiem ze muszę go wspierać. Jakie macie rady na to by przeżyć rozłąkę z ukochanym ? Będę w miarę zajęta bo mam prace, siłownie i spotykam się z przyjaciółmi w weekend ale to i tak nic nie zmienia bo cały czas będę czuć pustkę. I może wasi mężczyźni tez byli w wojsku i orientujecie się po jakim czasie dostaje się pierwszą przepustkę ? Myślicie tez ze w przyszłości pozwolić mu tak wyjeżdżać czy postawić mu ultimatum ? Dziękuje za odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2019 o 23:27, Blasphemus napisał:

tł:dr ale będom go je#ać w kakało banda łysych pędałow 

Bo to prawda. Będą chłopy do niego leźli na amory xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×