Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karmalka

Brak ochoty na seks po porodzie

Polecane posty

Gość Karmalka

Po porodzie miałam ogromną ochotę na seks, nawet większą niż wcześniej. Wszystko było dobrze dopóki stosowaliśmy prezerwatywy, ale że były one dla nas niewygodne to przeszłam na minipigułkę, która obniżyła moje libido do zerowego poziomu  Co robić? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Zmień pigułki, albo formę antykoncepcji. To byłoby najprostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepperonii

Sama miałam podobnie ale na szczęście byłam w stałym kontakcie z lekarzem i zmienił mi te tabsy na wkładkę  która też może być stosowana podczas karmienia piersią. Zlecił mi jeszcze tabletki libido therapy, na podniesienie libido ( nie wpływają negatywnie i również mogą być stosowane podczas kamiienia) Wtedy problem minął. Chyba te pigułki były źle do mnie dobrane, że mój organizm tak źle na nie zareagował, polecam wybrać sie ogólnie do lekarza oraz z nim o tym porozmawiać. niech Ci coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co bierzesz pigulki?Nie chcecie drugiej ciazy?Bedziesz miec ochote 24 h na dobe a twoj facet bedzie zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmalka

osobiście dla mnie prezerwatywy mogą być ale mój konkubent narzeka że nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Karmalka napisał:

osobiście dla mnie prezerwatywy mogą być ale mój konkubent narzeka że nic nie czuje

Konkubent.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

To niech się szarpnie i kupi takie extracienkie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatyczna

Też miałam problem z brakiem ochoty na seks, z tym że to bardziej przez obawę przed wpadką; po pół roku od porodu jak przestałam karmić, to też zaczełam brać libido therapy, nie chciałam ryzykować wcześniej 😛 Ogólnie przed ciążą również brałam te tabletki na libido i pomagay, teraz też nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmalka

U ginekologa będę dopiero za miesiac i wtedy się go o to zapytam. Te tabletki o których piszecie to mogę dostać gdzieś bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatyczna

Tak, na libido therapy nie potrzebujesz recepty, można zamowić w sieci w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinakatrina

Polecam ze swojej strony zadbac o nastrój. Ulubiona muzyka, zapachowe świeczki, wygodny fotel, dobra książka i kobieta od razu staje się zadowolona.
Wprowadź codzienne rytuały, które Cię zrelaksują i odprężą. Może to być pachnąca kąpiel, oglądanie ulubionego serialu, czytanie dobrej książki, wyjście na basen lub domowe ćwiczenia. Afrodyzjaki również są na tak, polecam ogólnie sex elixir, co do tabletek libido therapy to moja kolezanka brała i polecala, sama nie potrzebowałam, wystarczyły takie domowe metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakasia

Może po prostu jestes przepracowana? Staraj się nie dźwigać i nie przesilać, porozmawiaj z mężem w jakich czynnościach będzie Ci niezbędna jego pomoc, co możesz zrobić Ty, a w czym ma Ci pomagać.

Gdy po tych wszystkich czynnościach, nadal nie masz ochoty na sex, sama lub z partnerem obejrzyj film erotyczny. Taki obraz pobudzi Twoje zmysły i sama zapragniesz, aby mąż Cię dotykał, pieścił i kochał się z Tobą. Zadbajcie o fajną atmosferę. Muzyka w tle, świece, przygaszone światło, a ochota na sex powróci ze zdwojoną siłą. Libido therapy tez brałam i pomagały ale musisz tutaj wiedzieć, ze trzeba je brać regularnie i koniecznie tabletkę dziennie bo jedynie wtedy działaja. Na efekty trzeba poczekąć tydzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×