Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

40 latek o dobrym sercu zagaduje w przerwie na kawe 25 latke z dzialu HR a ona odpowiada zdawkowo i patrzy w telefon. Moglaby sie usmiechac i jego tez o cos pytac. To niekulturalne. i smutne.

Polecane posty

Gość lol
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

po wygladzie?

Absolutnie nie po wyglądzie, jak pisałam - w pracy wszystkich znam, pracujemy od wielu lat, u mnie w grę wchodzi kultura osobista i charakter. Tylko to się rozpoznaje po latach, nie po jednej rozmowie.

W kawiarniach czy u znajomych jak podchodzą to patrzę, o czym chcą porozmawiać albo czy przeklinają np, bo mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Są różne rodzaje uśmiechu: jaki byś wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Ewidentnie jej sie nie podobasz. I dala. Ci to wyraźnie do zrozumienia. Tylko mężczyźni sa takimi peoatakami, ze powiedział do kobiety:"spier... Brzydulo/ pasztecie/tłusta swinio" itp. Kobiety maja takt i empatie. Liczyła na to, ze domyslisz sie iz nie jest zainteresowana i odpuscisz. Miala powiedzie wprost: "nie podobasz mi sie stary nudny tlusciochu"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość Proste napisał:

Miala powiedzie wprost: "nie podobasz mi sie stary nudny tlusciochu"? 

Ale zaraz, faceci się nie obrażają tak jak baby, teoretycznie taki tekst by przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

lol: ja sobie nie wyobrażam, żeby laska tak w pracy powiedziała do faceta, jak  powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co będzie z dziadygą gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że powinieneś przede wszystkim założyć sobie pewien "filtr" i wykluczyć ze swojego kręgu zainteresowania/znajomości kobiety, które nie mają wpojonych jakichś elementarnych zasad grzeczności, czy szacunku do innych. Nie będą stanowiły dla Ciebie w żaden sposób partnerki do rozmowy ze względu na przepaść pomiędzy Wami w sposobie myślenia, wiedzy i rozumowaniu. Dojście do Twojego poziomu mentalnego zajmie im jeszcze kilka/kilkanaście lat i musisz mieć tego świadomość.

Oczywiście zdarzają się Kobiety w wieku 25 lat, które swoją dojrzałością, intelektem i wiedzą są w stanie bez najmniejszych problemów Ci sprostać, ale to są rzadkie przypadki i bez kłopotu będziesz w stanie taką Kobietę odróżnić od tzw. Młodej Kozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
3 minuty temu, Gość tommy napisał:

żeby laska tak w pracy powiedziała do faceta

Zależy jaka praca i czy on wcześniej ją nagabywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

lol: no ok, poleciałabyś w pracy  takim tekstem do faceta, w dodatku sporo starszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

A chyba tak, jeśli to ten wspomniany wyżej koleś w szarym swetrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

lol: no ok, poleciałabyś w pracy  takim tekstem do faceta, w dodatku sporo starszego?

Do "moich" w pracy? no jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Ale "moich" znam, a nie wiemy na ile zna się gruby w swetrze z laską na fonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Poza tym: praca nie jest idealnym środowiskiem do szukania partnera, czy Autor nie szuka poza biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Gość tommy napisał:

lol: no ok, poleciałabyś w pracy  takim tekstem do faceta, w dodatku sporo starszego?

No to jak to w końcu jest? Sporo starszy pan jednak czy kandydat na męża? Bo sie gubisz w zeznaniach. Czy kulturalne jest żeby sporo starszy pan zagadywal w pracy młoda dziewczynę? To chyba zbytnio nie przystoi? Stawianie młodej dziewczyny w tak niezręcznej sytuacji nie jest fair. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość lol napisał:

Absolutnie nie po wyglądzie, jak pisałam - w pracy wszystkich znam, pracujemy od wielu lat, u mnie w grę wchodzi kultura osobista i charakter. Tylko to się rozpoznaje po latach, nie po jednej rozmowie.

W kawiarniach czy u znajomych jak podchodzą to patrzę, o czym chcą porozmawiać albo czy przeklinają np, bo mnie to denerwuje.

czyli piszesz, ze wazna jest kultura i charakter, a z drugiej strony wysmiewasz 40 latka (ktory moze meic wysoka kulture osobista i dobry charakter)

 

widze w tym troszke sprzecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

No to jak to w końcu jest? Sporo starszy pan jednak czy kandydat na męża? Bo sie gubisz w zeznaniach. Czy kulturalne jest żeby sporo starszy pan zagadywal w pracy młoda dziewczynę? To chyba zbytnio nie przystoi? Stawianie młodej dziewczyny w tak niezręcznej sytuacji nie jest fair. 

rozmawianie w firmowej stolowce z kolezankami z pracy jest czyms normalnym przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

lol: i zdarza Ci się w pracy rzucić mięsem w stronę faceta, bo coś Ci się nie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

widze w tym troszke sprzecznosci

A to powietrze trzeba spuścić i mieć do siebie (i innych) trochę dystansu. Ale akurat nikogo nie wyśmiewałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

lol: zapraszam do wypełnienia ankiety quizz imprezowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
3 minuty temu, Gość tommy napisał:

lol: i zdarza Ci się w pracy rzucić mięsem w stronę faceta, bo coś Ci się nie spodoba?

W służbowych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

lol: zapraszam do wypełnienia ankiety quizz imprezowy:)

patrzyłam na quizz, widzisz większość odpowiedzi brzmi tak, a nawet nie chodzę na imprezy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

może wypełnij jednak:) nie rozumiem, jak nie chodzisz na imprezy to skąd te "tak"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Bo nie potrzeba imprez, żeby cieszyć się życiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

lol: no nie wiem, może jesteś ich przełożoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

no ale ankiety dotyczy imprez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość lol napisał:

A to powietrze trzeba spuścić i mieć do siebie (i innych) trochę dystansu. Ale akurat nikogo nie wyśmiewałam 🙂

powiedzialas, ze 40 latek bedzie niedlugo chory i wymagajacy opieki

 

to wyszydzanie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

powiedzialas, ze 40 latek bedzie niedlugo chory i wymagajacy opieki

Bo będzie i z co w tym z szydzenia? Nadciśnienie, problemy ze stawami, sercem, jeżeli pali to dwa razy szybciej się pogrąży. I to w trosce było, a nie z ironią. A jesteś z kimś dużo starszym? Bo chyba nie, skoro tego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
5 minut temu, Gość gosc napisał:

to wyszydzanie wieku

nie wszystkie młode laski, nawet jak się decydują na poważny związek ze starszym, biorą sprawy zdrowotne pod uwagę. Można się zdecydować, ale trzeba brać poprawkę na przyszłą geriatrię. Blaski i cienie jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×