Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

40 latek o dobrym sercu zagaduje w przerwie na kawe 25 latke z dzialu HR a ona odpowiada zdawkowo i patrzy w telefon. Moglaby sie usmiechac i jego tez o cos pytac. To niekulturalne. i smutne.

Polecane posty

Gość gosc
22 minuty temu, Gość lol napisał:

nie wszystkie młode laski, nawet jak się decydują na poważny związek ze starszym, biorą sprawy zdrowotne pod uwagę. Można się zdecydować, ale trzeba brać poprawkę na przyszłą geriatrię. Blaski i cienie jak wszędzie.

no to zony Michaela Douglasa czy George'a Clooneya musza być głupie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

A co mają do tego życie aktorów? Lepiej, żeby to nie było punktem odniesienia.

Jak ktoś nie żyje ze starszym gościem, naprawdę wiele nie wie. Wszystko jest fajne z zewnątrz, bo niektórzy panowie są fit, ale za 10-15 lat nie będą. Popytaj starszych kobiet w swojej rodzinie, kiedyś w ogóle były większe różnice wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie brałam pod uwagę nikogo z pracy do znajomości romantycznych -  same problemy w razie czego i po co to komu. A przerwę w pracy spędza się tak żeby się odstresować, czyli rozmawiając z ludźmi, którzy są fajni albo właśnie bawiąc się telefonem. Z tych wszystkich tematów, które tworzysz wynika, że masz męczącą osobowość, do tego ślinisz się na widok dużo młodszych kobiet, które postrzegają facetów 40 lat w kategorii "pan Zenek" z biura, a nie obiekt zainteresowań. Pewnie te Twoje umizgi, to żenada i dziewczyna nie wie co począć. Jeszcze pewnie do tego stanowisko niskiego szczebla na poziomie 20 latka przy braku zalet młodego chłopaka.. Nie zatruwaj atmosfery w pracy dennym podrywem I desperacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość lol napisał:

A co mają do tego życie aktorów? Lepiej, żeby to nie było punktem odniesienia.

Jak ktoś nie żyje ze starszym gościem, naprawdę wiele nie wie. Wszystko jest fajne z zewnątrz, bo niektórzy panowie są fit, ale za 10-15 lat nie będą. Popytaj starszych kobiet w swojej rodzinie, kiedyś w ogóle były większe różnice wieku.

Ludzie nie żyją ze sobą dzisiaj po 40 lat, więc jakie to ma w sumie znaczenie. Partner/ka przestaje pasować, to dostaje kopa w zadek i tyle w temacie. Takie realia. A bogaci i sławni mają charyzmę, urodę i formę - nawet w starszym wieku (Brad Pitt). Nie ma co porównywać do starych prawiczków z brzuchem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie brałam pod uwagę nikogo z pracy do znajomości romantycznych -  same problemy w razie czego i po co to komu. A przerwę w pracy spędza się tak żeby się odstresować, czyli rozmawiając z ludźmi, którzy są fajni albo właśnie bawiąc się telefonem. Z tych wszystkich tematów, które tworzysz wynika, że masz męczącą osobowość

w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie brałam pod uwagę nikogo z pracy do znajomości romantycznych -  same problemy w razie czego i po co to komu. A przerwę w pracy spędza się tak żeby się odstresować, czyli rozmawiając z ludźmi, którzy są fajni albo właśnie bawiąc się telefonem. Z tych wszystkich tematów, które tworzysz wynika, że masz męczącą osobowość, do tego ślinisz się na widok dużo młodszych kobiet, które postrzegają facetów 40 lat w kategorii "pan Zenek" z biura, a nie obiekt zainteresowań. Pewnie te Twoje umizgi, to żenada i dziewczyna nie wie co począć. Jeszcze pewnie do tego stanowisko niskiego szczebla na poziomie 20 latka przy braku zalet młodego chłopaka.. Nie zatruwaj atmosfery w pracy dennym podrywem I desperacją

Jesteś Bogini.

W tak piękne słowa i zgrabna wypowiedź ubralas to wszystko co miałam na myśli tylko nie do końca potrafiłam temu Panu zenkowi to wyjaśnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie nie żyją ze sobą dzisiaj po 40 lat, więc jakie to ma w sumie znaczenie. Partner/ka przestaje pasować, to dostaje kopa w zadek i tyle w temacie. Takie realia. A bogaci i sławni mają charyzmę, urodę i formę - nawet w starszym wieku (Brad Pitt). Nie ma co porównywać do starych prawiczków z brzuchem 

ja chce zalozyc rodzine i zyc w bardzo szczesliwym malzenstwie 🙂 nie wyobrazam sobie rozwodu

chce znaleszc swoja polowke pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo ludzi poznaje się w pracy, poznajesz kogos od neutralnej strony i widzisz wszystko bez udawania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
6 minut temu, Gość gosc napisał:

ja chce zalozyc rodzine i zyc w bardzo szczesliwym malzenstwie 🙂 nie wyobrazam sobie rozwodu

i to jest powód, by za wszelką cenę startować do młodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi drodzy

Jestem z gościem 15 lat starszym. Śmiało proszę pytać, co chcecie wiedzieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Dużo ludzi poznaje się w pracy, poznajesz kogos od neutralnej strony i widzisz wszystko bez udawania 

Chyba jesteś trwale bezrobotny. Ja w pracy nie jestem sobą. Zachowuję się profesjonalnie, adekwatnie do stanowiska, jestem miła i uprzejma dla osób, które na to nie zasługują, i które potraktowałabym zupełnie inaczej prywatnie. Nie wyrażam swoich prywatnych opinii na kontrowersyjne tematy. Nawet jak się spotykam z kimś z pracy na gruncie towarzyskim, to zachowuję ostrożność i nie pozwalam sobie na całkowitą swobodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość moi drodzy napisał:

Jestem z gościem 15 lat starszym. Śmiało proszę pytać, co chcecie wiedzieć 🙂

Ile macie lat,jesteście małżeństwem ( jaki ślub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ile macie lat,jesteście małżeństwem ( jaki ślub)

i jak długo z nim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby się uśmiechnęła i rozmawiała to zagadujacy by jej nie dał spokoju, a ona nie ma ewidentnie ochoty na jego podrywy. Daje mu odczuć, że nie chce go poznać i że on jej nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi drodzy
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ile macie lat,jesteście małżeństwem ( jaki ślub)

ja 35 on 51, po ślubie 10 lat, 2 synów - coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba jesteś trwale bezrobotny. Ja w pracy nie jestem sobą. Zachowuję się profesjonalnie, adekwatnie do stanowiska, jestem miła i uprzejma dla osób, które na to nie zasługują, i które potraktowałabym zupełnie inaczej prywatnie. Nie wyrażam swoich prywatnych opinii na kontrowersyjne tematy. Nawet jak się spotykam z kimś z pracy na gruncie towarzyskim, to zachowuję ostrożność i nie pozwalam sobie na całkowitą swobodę. 

Coś ty, zawsze miałem prace i nawet jej nie szukałem, ona znajdywała mnie. Nie wiem co powiedzieć, zakochałem się, a nie powinienem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aha nie jestem autorem, nie chodze w swetrach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nie chodze w swetrach 

ale gruby jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ale gruby jesteś?

Nie, ja to mogę trzymać formę jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Aha nie jestem autorem

całe szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

no to zony Michaela Douglasa czy George'a Clooneya musza być głupie 😞

ich i je stać na geriatrię, leczenie niedostępne dla zwykłego człowieka, sztab pielegniarek, prywatnych lekarzy, którzy będa cuda robić zeby facet był w formie. Plus dietetyk, prywatny trener, masazysta, chirurgia plastyczna, wszystkie najnowsze preparaty i metody. To nie NFZ u nas, gdzie jak masz więcej niż 50 lat to ci mówia ze nie opłaca sie ciebie leczyć bo jesteś za stary, na sztuczną szczękę z ubezpieczalni czekasz  10 lat, a kolejka do lekarza specjalisty to 2 lata i zero profilaktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
5 minut temu, Gość gość napisał:

ich i je stać na geriatrię, leczenie niedostępne dla zwykłego człowieka, sztab pielegniarek, prywatnych lekarzy, którzy będa cuda robić zeby facet był w formie. Plus dietetyk, prywatny trener, masazysta, chirurgia plastyczna, wszystkie najnowsze preparaty i metody. To nie NFZ u nas, gdzie jak masz więcej niż 50 lat to ci mówia ze nie opłaca sie ciebie leczyć bo jesteś za stary, na sztuczną szczękę z ubezpieczalni czekasz  10 lat, a kolejka do lekarza specjalisty to 2 lata i zero profilaktyki.

no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

40 latek to jeszcze mięsko

niedługo skończę tyle , chcesz mnie brokuś skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajdnapani

Ja mam 35 i ostatnio spodobal mi sie 23 latek sliczny byl :) nie chcialabym 40 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj

Po 35tce facetom zolknie nasienie i nie biora juz do bankow spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×