Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicol

Jak (i za ile) kupić dobre szpilki???

Polecane posty

Gość Nicol

Powyższe pytanie jest wynikiem pewnej frustracji.
Ledwo zaczęłam nosić obcasy i mi się złamał jeden.

Pamiętam jak byłam w LO sama wtedy nie nosiłam ale niektóre koleżanki nosiły buty na szpilce i mogły  w swoich biegać i skakać po każdym terenie i nic się im nie łamało mimo że szpilki po 10cm.
Wtedy w kozakach/botkach na szpilce dziewczyny potrafiły ot tak rozbić butelkę z grubego szkła (kopiąc w nią z obcasa) albo będąc w botkach na szpilce kopać obcasem w kawałek drewna/pieniek w celu rozbicia go na kawałki i ich szpilki podczas takich zabaw ledwo się troszkę porysowały albo i nawet, nie ale na pewno się nie łamały i jeszcze dalej chodziły w nich miesiącami codziennie.

Koleżanka czekając na autobus i z nudów stukając/kopiąc obcasem w chodnik potrafiła pokruszyć kawałek płytki chodnikowej (metalowe fleki) a obcas był dalej cały.
A ja? Złamałam obcas sama nie wiem od czego, przy zwykłym chodzeniu.
Czy teraz jakość tych butów tak bardzo spadła? Czemu ich szpilki były prawie niezniszczalne i mogły sobie nawet nimi w coś kopać i to rozbijać obcasami a teraz łamią się od byle czego? Czy może dobre szpilki zaczynają się dopiero od pewnej kwoty - jeśli tak to jakiej i na co zwracać uwagę przy kupnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viv

No jasne ze obcas obcasowi nie równy są takie co się łamią i są takie jak sama pisałaś.

Zresztą tu masz przykład co niektóre potrafią:

demotywatory.pl/4928502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre i wytrzymałe szpilki to jedno, ale żeby jeszcze się podobały i pasowały do większości zestawów 😕 Sama długo szukam czegoś odpowiedniego, niedługo rozwalą mi się wszystkie obecne ulubione szpilki, a na rynku nic nie mogę fajnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat

 

demotywatory.pl/4928502

 

Cytat

ej, gdzie wy takie kupujecie i za ile?
Chcę takie 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Ten filmik to nie za bardzo mi się wydaje prawdziwy chyba że te kozaczki produkowane były za czasów mojej mamy:) Ciężko teraz znaleźć takie buty o ile w ogóle to możliwe. W tamtym roku kupiłam kozaki za około 500 zł o ile dobrze pamiętam i na ten sezon już nie będą. W tym roku kupię takie za około 200 zł które już w sumie mam upaczone. Jakby któraś chciała to polecam z tego sklepu https://aliera.pl/kozaki-damskie Na wiosnę kupiłam u nich botki chyba firmy inello czy jakoś tak i jestem mega zadowolona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Nati napisał:

 chyba że te kozaczki produkowane były za czasów mojej mamy:)

 

Mogłabyś rozwinąć myśl bo nie załapałam?

Faktycznie kiedyś je robili lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tori
Dnia 3.10.2019 o 20:56, Gość gość napisał:

 

Teraz też takie kupisz ale nie w taniej sieciówce, te na filmie to po prostu dobre jakościowa i na metalowym fleku.

Sama nosze podobne i też są tak mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×