Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Go艣膰

Haha wiecie co sie dowiedzialam. Ze teraz bajkopisarki z kafe maja panie od sprzatania a ubrania oddaja do pralni.馃ぃ

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

Same arystokratki tu siedza 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss

Nienawidz臋 sprz膮ta膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

w g艂owie Ci sie nie miesci? i jeszcze plac膮 Ci na 500 +

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

a ja mam raz w tygodniu pani膮 do sprz膮tania, prania i prasowania. 偶aden luksus w tych czasach. wiele os贸b te偶 by mog艂o mie膰 tylko nie chc膮. p艂ac臋 jej 20z艂 za godzin臋 czyli jednorazowo 60-80z艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Przemek
19 minut temu, Go艣膰 Kiss napisa艂:

Nienawidz臋 sprz膮ta膰.

Kiss masz sprz膮taczke?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Teraz co druga robi rz臋sy paznokcie makija偶 i zarabia na tym krocie paniusie. Do tego nie rozliczaj膮 si臋 z tego fiskusowi. Na fb same reklamuj膮 swoje us艂ugi za darmo. Kasa leci, lekka praca. Takie czasy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss
10 minut temu, Go艣膰 Przemek napisa艂:

Kiss masz sprz膮taczke?

Nie. Tylko czasem jak bardzo mi si臋 nie chce, p艂ac臋 przyjaci贸艂ce, kt贸ra jest na bezrobociu i ma full czasu i ona mi sprz膮ta. Ale rzadko, tak ze 3x w roku. Ona jest d艂ugotrwale bezrobotna i cieszy si臋, 偶e jej kasa wleci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss

Ale pralni nie rozumiem, wk艂adasz do pralki, sama pierze, wyjmujesz, wieszasz, albo jak masz pralk臋 z suszark膮, chowasz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Teraz co druga robi rz臋sy paznokcie makija偶 i zarabia na tym krocie paniusie. Do tego nie rozliczaj膮 si臋 z tego fiskusowi. Na fb same reklamuj膮 swoje us艂ugi za darmo. Kasa leci, lekka praca. Takie czasy.聽

jeszcze doda艂abym ko艂tuniary, kt贸re bior膮 ciuchy od Wietnamczyk贸w z przemytu wystawiaj膮 na fb czy te偶 licytacjach i pa艅stwo przymyka oko na zorganizowan膮 przest臋pczo艣膰 gospodarcz膮 a ko艂tuniara si臋 cieszy, 偶e ma z 5 tys

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

jeszcze doda艂abym ko艂tuniary, kt贸re bior膮 ciuchy od Wietnamczyk贸w z przemytu wystawiaj膮 na fb czy te偶 licytacjach i pa艅stwo przymyka oko na zorganizowan膮 przest臋pczo艣膰 gospodarcz膮 a ko艂tuniara si臋 cieszy, 偶e ma z 5 tys

Ze one si臋 nie boj膮. Ja pracuje czysto uczciwie i kontrole co chwile, a tutaj takie walki szok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Moja znajoma 6 makija偶y robi dziennie za 200 z艂 w sobot臋 i niedziele jeszcze wi臋cej. Policzcie sobie ile to wychodzi. A ja w pracy 9 godzin za 200 siedz臋 i si臋 stresuje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga
7 minut temu, Go艣膰 Kiss napisa艂:

Ale pralni nie rozumiem, wk艂adasz do pralki, sama pierze, wyjmujesz, wieszasz, albo jak masz pralk臋 z suszark膮, chowasz.

Zale偶y gdzie kupujesz ubrania, moich mi szkoda w pralce tarmosi膰. Pior臋 w pralce聽bielizn臋, jakie艣 drobne rzeczy ale generalnie wol臋 zawie藕 do pralni聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

A teraz napisz cos o sobie, bo o kazdej i o wszystkich wiesz wszystko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
Przed chwil膮, Go艣膰 gosc napisa艂:

A teraz napisz cos o sobie, bo o kazdej i o wszystkich wiesz wszystko

Ja niestety tak dobrze nie mam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss
15 minut temu, Go艣膰 Aga napisa艂:

Zale偶y gdzie kupujesz ubrania, moich mi szkoda w pralce tarmosi膰. Pior臋 w pralce聽bielizn臋, jakie艣 drobne rzeczy ale generalnie wol臋 zawie藕 do pralni聽

To jakie masz ubrania? Bo mi przychodz膮 do g艂owy tylko futra, kt贸re oddajesz do czyszczenia i jedwab kt贸ry pierzesz r臋cznie. Reszta do pralki spokojnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Kiss napisa艂:

To jakie masz ubrania? Bo mi przychodz膮 do g艂owy tylko futra, kt贸re oddajesz do czyszczenia i jedwab kt贸ry pierzesz r臋cznie. Reszta do pralki spokojnie

Eleganckich kostium贸w, kaszmirowych swetr贸w, sk贸rzanych kurtek itd si臋 nie pierze w pralce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 goon

Nie bierzesz pod uwage, 偶e na kafe pisz膮聽 tez starsze panie (np ja), ktorym stan kregos艂upa nie pozwala na robienie generalnych porzadkow . Nie b臋d臋 te偶聽 pra膰聽 w pralce welnianego plaszcza czy kostiumu, bo sie zniszczy, a nie mam zwyczju wyrzucac ich po pierwszym zabrudzeniu.聽 Gdyby nikt nie pra艂 w pralniach, to by ich nie by艂o. Tak samo ze spzrataczkami , wiec co cie tak dziwi, autorko?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kiss
7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Eleganckich kostium贸w, kaszmirowych swetr贸w, sk贸rzanych kurtek itd si臋 nie pierze w pralce.

Ale jak zrozumia艂am聽Autor pisze o oddawaniu prania do pralni zamiast pra膰 w pralce, a nie o rzeczach, ktorych si臋 nie pierze w pralce, a oddaje do czyszczenia. Kaszmir najlepiej pra膰 r臋cznie, a sk贸ry w ogole pra膰 nie mo偶na. Tak wi臋c nikt tego nie pierze, a oddaje do pralni.聽

Na pewno masz te偶 inne ubrania, kt贸re pierzesz w pralce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Same arystokratki tu siedza 馃ぃ

I jedna analfabetka. Nie "co" tylko: czego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

a ja mam raz w tygodniu pani膮 do sprz膮tania, prania i prasowania. 偶aden luksus w tych czasach. wiele os贸b te偶 by mog艂o mie膰 tylko nie chc膮. p艂ac臋 jej 20z艂 za godzin臋 czyli jednorazowo 60-80z艂.

Dok艂adnie. To 偶aden luksus. Ja akurat nie lubi臋 obcych w domu, ale m贸j facet upiera si臋 na wzi臋cie kogo艣 do gruntownych porz膮dk贸w, takich z myciem okien i czyszczeniem dywan贸w, wi臋c pewnie to przeforsuje. Po prostu kt贸re艣 z nas b臋dzie w domu i przypilnuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
45 minut temu, Go艣膰 Kiss napisa艂:

To jakie masz ubrania? Bo mi przychodz膮 do g艂owy tylko futra, kt贸re oddajesz do czyszczenia i jedwab kt贸ry pierzesz r臋cznie. Reszta do pralki spokojnie

We艂na i we艂enki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Tak, tak, "panie do sprz膮tania". A w co drugim temacie narzekaj膮 na m臋偶ow/partnetr贸w 偶e nie sprz膮taj膮 i 偶e same musza wszystko robi膰.

Dziwne, 偶e jako艣 w tych szczerych tematach o zwi膮zkach, 偶adna jako艣聽 nigdy nie pisze o posiadaniu sprzataczki/gosposi itd.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Jaki to problem wzi膮膰 Ukraink臋 na 3 godziny raz w tygodniu czy co drugi tydzie艅?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Tak, tak, "panie do sprz膮tania". A w co drugim temacie narzekaj膮 na m臋偶ow/partnetr贸w 偶e nie sprz膮taj膮 i 偶e same musza wszystko robi膰.

Dziwne, 偶e jako艣 w tych szczerych tematach o zwi膮zkach, 偶adna jako艣聽 nigdy nie pisze o posiadaniu sprzataczki/gosposi itd.聽

Te, kt贸re narzekaj膮 na partner贸w nie maj膮 sprz膮taczek. To m臋偶czyzna, kt贸ry dba o swoj膮聽kobiet臋 wynajmuje jej pomoc.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Te kt贸re narzekaj膮 maja ma艂o seksu i m臋偶a nieudacznika. Pozosta艂e radz膮 sobie niezle i maja sprz膮taczki ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Wielkie porz膮dki wynaj臋t膮 si艂膮 robocz膮 jestem w stanie zrozumie膰, nie dziwi膮 mnie. Natomiast co do prania, to maj膮c dobr膮 pralk臋 za艂atwiam to sama, kwestia wyboru programu i w艂膮czenia (mo偶na przez aplikacj臋), zaj臋cie jedynie przy wieszaniu. Domownicy s膮聽przyuczeni do zostawiania brud贸w w osobnych koszach na pranie, segreguj膮 sami.聽Do opanowania na poziomie przedszkola.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Te kt贸re narzekaj膮 maja ma艂o seksu i m臋偶a nieudacznika. Pozosta艂e radz膮 sobie niezle i maja sprz膮taczki 馃槈

Za to nie maj膮 m臋偶a 馃槢聽Sprz膮taczk臋 finansuje sprawny kochanek 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Te kt贸re narzekaj膮 maja ma艂o seksu i m臋偶a nieudacznika. Pozosta艂e radz膮 sobie niezle i maja sprz膮taczki 馃槈

Skoro narzekaj膮, to maj膮 ma艂o. Zaspokojona kobieta nie narzeka 馃槢

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×