Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jadffdsccxdd

Koleżanka wynosi tajemnice z pracy

Polecane posty

Gość Jadffdsccxdd

Mówić oględnie koleżanka wynosi z pracy pewne informacje, ktore przekazuje osobie trzeciej. Osoby te czerpią z tego korzyści. Mam pewność że ktoś te informacje wynosi bo wraca to do mnie innymi kanałami, do tej pory typowalam jedną osobę, teraz już w zasadzie mam pewność że to ona. Z jednej strony mnie ta sytuacja denerwuje, z drugiej koleżanka ma pod gorke w życiu i sobie znalazła sposób na dorobienie. Ale generalnie boję się, że to ja zostanę posadzona o wynoszenie tych danych, bo one są na tyle niedyskretne, że te informacje trafiają do wielu osób. Nie wiem jak rozwiązać ten problem, bo nie mam twardych dowodów i nie chce wyjść na kapusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podstawowe pytanie jest takie,czy uważasz że powinnaś cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zgłosić przełożonym ten fakt ale powiedzieć że nie wiesz skąd wyciekają te informacje. Tzn że wiesz że pewne informacje wyciekają z firmy bo to do ciebie wraca itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli dane firmy są tajemnicą, wiesz ze ona wynosi dane, ktoś korzysta waszym kosztem to powinnaś pogadać z szefem. Nie da sie bronić swoich interesów, ale tak żeby wszyscy Cię lubili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oskarżaj nikogo bo może się okazać że nie miałaś racji że to akurat ta osobą. Po prostu powiedz że jest wyciek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×