Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

estera i jej nowa dyzurna bluzeczka

Polecane posty

Gość Polak

Juz nie.moge na tego tępaka patrzeć. Jak mozna się tak upodlić esterko szpanerko nastepny który będzie cię miał współczuje... Ile to ma chorób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Juz nie.moge na tego tępaka patrzeć. Jak mozna się tak upodlić esterko szpanerko nastepny który będzie cię miał współczuje... Ile to ma chorób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

odgania gp jak muche             kontroluje  bunus i inne kam hahaah sprawdza    niech sciagnie to bedzie piszczala  i klaskala  buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabo  zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oj[pr   sut/////////////ki widac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oj[pr   sut/////////////ki widac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Skazany napisał:

Stary ja tez siedziałem i to sporo ale wiem kiedy majtki zmienic umyc rece czy fiut..ka jestem dorosly jak mam nadzieje wsxyscy tu na forum łącznie z toba Esterko i powiem tylko jedno gdyby siedziala w pudle taką syfiarą by nie migła być niby kogos tam sprzedała dlatego nie moze kupic u siebie towaru wydawaloby sie logiczne . Reprezentuje nic więcej jak ubogą moralnie osobę nic pozatym 35 lat lub więcej zachowanie typowo z meliny lub typowego osiedla lat 90 . Powinna walczyc o dziecko a nie sprawiać wrażenia lub byc prostytutką w realu i damą na kam gdzie szanuje sie bo c apke pokazuje ale sutkow nie... Chyba tyle wystarczy mam nadzieje ze to czytasz i sie opamietasz ogladalem cie kilka miechow wstecz ten mefed cie tak zmienił czy brak faceta? Moze dobrxe wybrac sie do psychologa a nie robic sobie terapie na zb pomysl esti bo bylas calkiem fajna i wydawalo sie czysta zadbana kobieta. Teraz jrstes tylko szlaufem bez ambicji ktorego nie da sie sluchac pozdrawiam cie 

A ona siediala w kncu w tym piexxrdlu czy nie ? Bo wersji jest kilka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

SexiDziunia69:

Umówię sie na seks! moje fb: xxxxxxxxxxxxxxx

napisal u niej 

a ona macha rekami i mowi ze  nic laska nie jest warta bo sie na fb na sex umawia hahahahaha i sie nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skazany
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ona siediala w kncu w tym piexxrdlu czy nie ? Bo wersji jest kilka 🤣

Grubo wątpię raczej nie byłaby takim brudasem ale mowie tylko z doswiadczenia w pudle na to by sobie nie mogla pozwolic...ale trzeba by sie jej zapytac moze na pijackim zwidzie odpowie...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ona siediala w kncu w tym piexxrdlu czy nie ? Bo wersji jest kilka 🤣

starzy zbiornikowice pisza ze tak    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skazany
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ona siediala w kncu w tym piexxrdlu czy nie ? Bo wersji jest kilka 🤣

Grubo wątpię raczej nie byłaby takim brudasem ale mowie tylko z doswiadczenia w pudle na to by sobie nie mogla pozwolic...ale trzeba by sie jej zapytac moze na pijackim zwidzie odpowie...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

starzy zbiornikowice pisza ze tak    

Zgadzaloby sie jesli chodzi o opieke nad dzieckiem lub dziecmi...odebrana bo kryminalistka nie potrafila sie zajac dziecmi i do tej pory nie potrafi bo zamiast z fagasem powinna ogladac film gdy dzieci juz spia chociaz w weekend a ona woli bawic sie na kamm wiec nie jest matką jest ...dodajcie sobie sami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jej nie zxapytam  bio mi bana dala  

ale bym jej dal linka do kafeeeeeeee niech  poczyta o sobie  ale bana mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Polak napisał:

Zgadzaloby sie jesli chodzi o opieke nad dzieckiem lub dziecmi...odebrana bo kryminalistka nie potrafila sie zajac dziecmi i do tej pory nie potrafi bo zamiast z fagasem powinna ogladac film gdy dzieci juz spia chociaz w weekend a ona woli bawic sie na kamm wiec nie jest matką jest ...dodajcie sobie sami......

ona nie ma prawe  ojciec ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

neich jej ktos rzuci linka kafe pod kam 

ja mam u niej bana za ostatniego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

5   donice wywalily i sie  bawia 

robek  babanowej  donice  obraca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

do kogo ona gada kogo wyzywa  buhahahaha na kogo pluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

do kogo ona gada kogo wyzywa  buhahahaha na kogo pluje

haaaaaaaaaaaaaaaa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

do kogo ona gada kogo wyzywa  buhahahaha na kogo pluje

chyba ze gadala o sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

do kogo ona gada kogo wyzywa  buhahahaha na kogo pluje

na 5 ze siedza  kur////////////////////////////////fy//////////////////// grube nie da sie ich ogladacv ona na nich rzyga i pluje na nich a lysy karzel  grabie im pcha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera

wyjjjjjjjjjje pala sie  z krzesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzow

U estery zawiecha drapią sie po nogach jakby hel palili hehehe dwa zawiasy nie ma juz esta pomyslu zeby przebic grubasow tez 5 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Chorzow napisał:

U estery zawiecha drapią sie po nogach jakby hel palili hehehe dwa zawiasy nie ma juz esta pomyslu zeby przebic grubasow tez 5 hehehe

wszawica w magazynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chyba z bylym gadala bo skad ta milsoc sie wziela skad  wtedy dziecko  ze ma ja nie wyzywac hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzow

Widze ze estera tak sia naćpała ze zapomniała wejsc tu na forum. Dużo opuściłem wlasnie bylem swiadkiem jej rozmowy tel i z tym jej partnerem zbiornikowym powiem tak niesamowity dramat laska uwalona chyba jakimis dopalaczami bo takie glupoty i taki bez sensowyny słowotok to mistrzostwo swiata totalne dno panowie i panie oto upadek estery na żywo charakternej kobiety z zagłębia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test
5 minut temu, Gość gosc napisał:

chyba z bylym gadala bo skad ta milsoc sie wziela skad  wtedy dziecko  ze ma ja nie wyzywac hahahaha 

Powaznie? Przegapiłem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Chorzow napisał:

Widze ze estera tak sia naćpała ze zapomniała wejsc tu na forum. Dużo opuściłem wlasnie bylem swiadkiem jej rozmowy tel i z tym jej partnerem zbiornikowym powiem tak niesamowity dramat laska uwalona chyba jakimis dopalaczami bo takie glupoty i taki bez sensowyny słowotok to mistrzostwo swiata totalne dno panowie i panie oto upadek estery na żywo charakternej kobiety z zagłębia pozdrawiam

trzeba jej bylo rzucic linka z kafe pod kam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Test napisał:

Powaznie? Przegapiłem to...

z kims przez tel nawijala i  milosc i skad dziecko i ma jej nie obrazac nie wyzywac  hahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mine miala nietega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzow
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mine miala nietega 

Widzialem wlasnie i slyszalem czesc tego dialogu dramat do tego wylaczyla kam teraz deprecha i kreska drinek i wirujacy sex z kolesiem .  Jakos mnie nie dziwi ze jej byly facet zadzwonil skoro pewnie ja ogladal i nie wytrzymal cisnienia to chlop zadzwonil zeby naćpana nie odwalała filmów bo robi przypał nie tylko sobie totalny upadek estery dno moralne tym razem ZAPOMNIAŁA MIKROFONU WYŁĄCZYĆ A KOLEGA NIE POMÓGŁ WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA estero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ester

Widze ze szanujaca sie krolowa wrocila hehehe ale zaćpana szok naprawde bez szacunku dla siebie i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×