Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal

W Polscebrakuje fajnych kobiecych kobiet

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To zobaczysz jakie skarpetki skórki będzie miala twoja deska. To mit, ze male piersi na starosc są ładne, a duze brzydkie. Małe piersi wyglądają gorzej. Wiedzą to ludzie, którzy pracują w szpitalach i domach starców. 

Ale kobieta z dużymi cycami od młodości ma zwisy, kobieta z małymi do 40 stki ma sterczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A ignorant zamiast się zapoznać z tematem nadal bredzi ,ludzie o niskim iq są straszni 

Hej lala, gdzie twój link do badań, że duże biusty lubią niby mało inteligentni faceci? Doczekamy się, czy tylko zgrywasz przemądrzałą, a jesteś głupia jak but? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale kobieta z dużymi cycami od młodości ma zwisy, kobieta z małymi do 40 stki ma sterczace

Nie liczy się wielkość tylko prezencja co z tego że murzyn ma 30 cm jak są miękkie i nie staje nigdy ma 100 % ? To samo z piersiami co z tego że wielkie jak się rozlewaja jak nalesnik bez stanika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Hej lala, gdzie twój link do badań, że duże biusty lubią niby mało inteligentni faceci? Doczekamy się, czy tylko zgrywasz przemądrzałą, a jesteś głupia jak but? 

Swoje chamstwo zachowaj dla siebie , dno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Piersi D nigdy nie są kragle, gratiwacja i ciężkości na nie działa więc wisza jak skarpety , sorry widziałam piersi koleżanki która ma D i dosłownie jej wisiały do pępka 

co to za brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepsza deska niż 2 wiszące do kolan skarpety 

No dla geja lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Poczytaj sobie ,nie chce Ci się nawet znaleźć? Nieźle to świadczy o twoim "iq"

Nie mam zamiaru nic szukac. Wiem, ze piersi to kwestia gustu, jeden lubi male, drugi duze i nie ma się co spierać. 90% facetów woli wieksze, niezaleznie od statusu spolecznego, pochodzenia czy wykształcenia. Baa, 99% kobiet tez woli większe, mają mega kompleksy na tym punkcie, dlatego tez tak czesto poddaja się operacji. To najczestsza operacja plastczna.  A twoje brednie są wyssane z palca, wymyslone na poczekaniu. Leczysz kompleksy lub się pocieszasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

38 to obwód klatki a B rozmiar miseczki... Heh kupuj staniczki swojej Pani to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Piersi B to nie decha a mi przyjemniej nie wisza 2 wory tłuszczu przez które sylwetka wygląda jak walec 

No jakoś się trzeba pocieszać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

co to za brednie?

A co starcza ci do przodu ? Magiczna siła je podnosi? Nie kłam d swoje wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Raczej tu się pocieszass bo do 30 stki to będą 2 flaki 

nie bredź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość MotylaNoga napisał:

38 to obwód klatki a B rozmiar miseczki... Heh kupuj staniczki swojej Pani to wiem

B to szału nie ma..takie ciut większe niż A, bo coś tam się rysuje pod ubraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale kobieta z dużymi cycami od młodości ma zwisy, kobieta z małymi do 40 stki ma sterczace

Jesli w ogole ma co sterczec. Widzialam starsze kobiety z duzymi i małymi. Uwierz mi, ze duze na starosc wyglądaja lepiej. Mowie to obiektywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam zamiaru nic szukac. Wiem, ze piersi to kwestia gustu, jeden lubi male, drugi duze i nie ma się co spierać. 90% facetów woli wieksze, niezaleznie od statusu spolecznego, pochodzenia czy wykształcenia. Baa, 99% kobiet tez woli większe, mają mega kompleksy na tym punkcie, dlatego tez tak czesto poddaja się operacji. To najczestsza operacja plastczna.  A twoje brednie są wyssane z palca, wymyslone na poczekaniu. Leczysz kompleksy lub się pocieszasz. 

Powiedz to azjatom którzy uważają duże piersi za kalectwo i je sobie krępuja albo zmniejszają, Nie masz żadnej wiedzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Gość MotylaNoga napisał:

38 to obwód klatki a B rozmiar miseczki... Heh kupuj staniczki swojej Pani to wiem

38 to niektórzy mają w udzie albo w bicepsie. Ja mam obwód pleców 65 i jest to bardzo mało

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale kobieta z dużymi cycami od młodości ma zwisy, kobieta z małymi do 40 stki ma sterczace

Ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Swoje chamstwo zachowaj dla siebie , dno 

Czyli nic z tego? Ładnie to tak kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Duże piersi piersi robią z kobiety gruby walec , doda jest drobniutka A przez te piersi wygląda jak napakowana Halina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A co do piersi, naprawdę byście chcieli, by każda miała jednakowe, małe, albo duże? Dobrze, że są różne rozmiary

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to azjatom którzy uważają duże piersi za kalectwo i je sobie krępuja albo zmniejszają, Nie masz żadnej wiedzy 

Oho, lala wie jeszcze co woli kilka miliardów Azjatów! "Szacun" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Duże piersi piersi robią z kobiety gruby walec , doda jest drobniutka A przez te piersi wygląda jak napakowana Halina 

Doda wygląda mega seksownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co starcza ci do przodu ? Magiczna siła je podnosi? Nie kłam d swoje wazy

Tak waży,ale jak ćwiczysz, mam proste plecy,nie krzywisz się..to o dziwo moje D nie wisi ,tylko jest ładnie uniesione.Zależy to też od ilości tkanki tłuszczowej w piersiach.Jedna maja faktycznie obwisłe flaczki,i jak włożą w biustonosz to jakoś inaczej leżą a inne mają pełne i bez stanika.Czy w bieliźnie czy bez mam taki sam stan piersi-krągły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie liczy się wielkość tylko prezencja co z tego że murzyn ma 30 cm jak są miękkie i nie staje nigdy ma 100 % ? To samo z piersiami co z tego że wielkie jak się rozlewaja jak nalesnik bez stanika 

To ciekawe dlaczego dzieczyny kupują push upy i to takie, ze wiecej tam gąbki niz cycka. Ta lala co tu pisze tez ma napewno ma  taką kokecje. Nie wiem po co się spierac i cos komus udowadniac, do tego wymyslac nieistniejace badanie. Jeden woli rybki drugi pipki i niech tak zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

A co do piersi, naprawdę byście chcieli, by każda miała jednakowe, małe, albo duże? Dobrze, że są różne rozmiary

 

Dobrze by było gdyby wszystkie kobiety miały duży biust i były przez to kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to azjatom którzy uważają duże piersi za kalectwo i je sobie krępuja albo zmniejszają, Nie masz żadnej wiedzy 

Haha, a co mnie azjaci obchodzą. Poczułas się lepiej, ze azjaci krępuja piersi? To spoko

 Dla twojej wiadomosci  azjatTKI poddaja się operacjom by się upodobnic do europejek, a cycki powiekszane wiodą prym. I znów piszesz banialuki z palca wyssane. Tylko pewne grupy mniejszosci robią to o czym napisalas plus transseksualisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oho, lala wie jeszcze co woli kilka miliardów Azjatów! "Szacun" 🙂

Tam jest taka kultura że duże cyce uważa się za kalectwo bo sie kojarzy z otyłością ideałem Azjatów jest drobna dziewczęca kobieta z małą pupa i piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Powiedz to azjatom którzy uważają duże piersi za kalectwo i je sobie krępuja albo zmniejszają, Nie masz żadnej wiedzy 

a no racja, rzeczywiście opasają żeby były małe. W ogóle to jak cycocha biegnie to wygląda komicznie. Mi sie nigdy duże cycki nie podobały. Pamiętam już jako nastolatek miałem cycatą dziewczyne i ją po ciemku chciałem objąć gdy siedzieliśmy na schodach, ona taka zgarbiona a ja za talie chciałem złapać i zgarnąłem niechcący za cyca i już wtedy wiedziałem, że nie podobają mi sie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Duże piersi piersi robią z kobiety gruby walec , doda jest drobniutka A przez te piersi wygląda jak napakowana Halina 

doda zmądrzała i sobie pomniejszyła piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość MotylaNoga napisał:

No tak ona ma laktacje... Tyle że bez ciąży... To możliwe jeśli piersi są często i regularnie ssane... W przypadku mojej Pani tak było... Gdy pojawiło się pierwsze mleko to ssalem jeszcze częściej i teraz to tak po 100 ml z każdego cyca po 2 razy dziennie... Dodam że krowiego mleka się brzydzę i nienawidzę... Kobiece jest słodkawe, dobre 😊

Niech idzie na badanie hotmonow, oblesne to co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc gosc napisał:

Haha, a co mnie azjaci obchodzą. Poczułas się lepiej, ze azjaci krępuja piersi? To spoko

 Dla twojej wiadomosci  azjatTKI poddaja się operacjom by się upodobnic do europejek, a cycki powiekszane wiodą prym. I znów piszesz banialuki z palca wyssane. Tylko pewne grupy mniejszosci robią to o czym napisalas plus transseksualisci.

Azjatki wybielaja skórę a nie powiększają piersi , ponieważ azjatycki ideał to malutkie piersi pupa młody wygląd i białą skóra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×