Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal

W Polscebrakuje fajnych kobiecych kobiet

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a no racja, rzeczywiście opasają żeby były małe. W ogóle to jak cycocha biegnie to wygląda komicznie. Mi sie nigdy duże cycki nie podobały. Pamiętam już jako nastolatek miałem cycatą dziewczyne i ją po ciemku chciałem objąć gdy siedzieliśmy na schodach, ona taka zgarbiona a ja za talie chciałem złapać i zgarnąłem niechcący za cyca i już wtedy wiedziałem, że nie podobają mi sie duże.

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

doda zmądrzała i sobie pomniejszyła piersi

Zmiejszaja, ale nie zero. Zostawiają srednie rozmiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Mi się podobają takie do ręki a nie takie żeby mnie zgniotly bo to już oblesne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Mi się podobają takie do ręki a nie takie żeby mnie zgniotly bo to już oblesne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość facetów woli drobna górę i szerokie biodra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tam jest taka kultura że duże cyce uważa się za kalectwo bo sie kojarzy z otyłością ideałem Azjatów jest drobna dziewczęca kobieta z małą pupa i piersiami

No i co w związku z tym? Mieszkasz w Azji czy chcesz się przeprowadzić? N😀 Duze sztuczne silikony wygladaja żle, ale płaskie klatki tez nie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No i co w związku z tym? Mieszkasz w Azji czy chcesz się przeprowadzić? N😀 Duze sztuczne silikony wygladaja żle, ale płaskie klatki tez nie dobrze. 

Płaska klatka to jedno a 2 mutanty to drugie ,jest jeszcze coś pomiędzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Większość facetów woli drobna górę i szerokie biodra 

Ja mam z przodu D..z tyłu krągłe kobiece biodra..talie..wiec czy z przodu czy z tyłu facet ma sie u mnie czym bawić..hahahah..nie znudzi się goglowaniem po mojej mapie ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Dlaczego obleśne...? Każdy ma swoje fetysze, ja lubię ssać piersi a ona uwielbia mieć je ssane... Kilka razy dostała nawet przy tym orgazmu 😁 jest zajebista i jesteśmy już 12 lat razem ... Czego tu się brzydzić? Piersi rozmiaru B-C są moim zdaniem idealne... Maksymalnie D ale w ładnym kształcie bo inaczej kojarzy mi się z wymionami krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wielkie piersi nie podobają się facetom tak samo jak kobietom wielkie miękkie murzysnkie pały które nawet nie osiągają pełnego wzwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja mam z przodu D..z tyłu krągłe kobiece biodra..talie..wiec czy z przodu czy z tyłu facet ma sie u mnie czym bawić..hahahah..nie znudzi się goglowaniem po mojej mapie ciała..

Jak masz biodra tej samej szerokości co piersi to wybacz ale musisz wyglądać na bardzo gruba i natury nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak masz biodra tej samej szerokości co piersi to wybacz ale musisz wyglądać na bardzo gruba i natury nie oszukasz

No proszę, nie wymyślaj, za idealne kobiece wymiary uchodzą 90-60-90, to jest figura klepsydry, a nie żadna gruba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wielkie piersi nie podobają się facetom tak samo jak kobietom wielkie miękkie murzysnkie pały które nawet nie osiągają pełnego wzwodu

Hahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polak to nie jest murzyn żeby leciał na przerosniete doopy i cycki , kobieta ma być estetyczna a nie mieć jakieś zmutowane elementy ciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic tak nie odmładza jak drobne ciało, znam matkę i córkę,córka piersi D waga średnia,matka bardzo chuda piersi A i ona wygląda młodziej od córki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

I tylko ...ce lubią sztuczne cycki... Ja brzydzilbym się dotykać jakbym czuł ten silikon w środku... Bleee 🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gość napisał:

a no racja, rzeczywiście opasają żeby były małe. W ogóle to jak cycocha biegnie to wygląda komicznie. Mi sie nigdy duże cycki nie podobały. Pamiętam już jako nastolatek miałem cycatą dziewczyne i ją po ciemku chciałem objąć gdy siedzieliśmy na schodach, ona taka zgarbiona a ja za talie chciałem złapać i zgarnąłem niechcący za cyca i już wtedy wiedziałem, że nie podobają mi sie duże.

gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

gej

Cycki to nie kobiecość, można być prawie babochlopem a mieć wielkie piersi ,To estrogen decyduje ile kobieta ma w sobie z kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość gość napisał:

doda zmądrzała i sobie pomniejszyła piersi

Raczej zgłupiała na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Większość facetów woli drobna górę i szerokie biodra 

Chyba męskie pipki-kryptogeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wielkie piersi nie podobają się facetom tak samo jak kobietom wielkie miękkie murzysnkie pały które nawet nie osiągają pełnego wzwodu

Możesz się nie wypowiadać za facetów w kwestii biustów pipko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Raczej zgłupiała na starość.

Przestań komuś wmawiać że przerosniete części ciała są super , to jest choroba jak coś jest tak wielkie że aż odstaje od normy, wielkie piersi sprawiają że bolą plecy, poca się pomiędzy co prowadzi do oparzeń i ogólnie wisza jak jak worki z piaskiem , to nie jest zdrowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic tak nie odmładza jak drobne ciało, znam matkę i córkę,córka piersi D waga średnia,matka bardzo chuda piersi A i ona wygląda młodziej od córki 

Boże, ile można bredni wymyślać w jednym temacie, naprawdę "szacun".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przestań komuś wmawiać że przerosniete części ciała są super , to jest choroba jak coś jest tak wielkie że aż odstaje od normy, wielkie piersi sprawiają że bolą plecy, poca się pomiędzy co prowadzi do oparzeń i ogólnie wisza jak jak worki z piaskiem , to nie jest zdrowe 

Gdyby wielkie cycofony nie były błędem natury to by nie było żadnych powikłań od posiadania takich a jest wiele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Boże, ile można bredni wymyślać w jednym temacie, naprawdę "szacun".

Tak samo jak twoje brednie że 90 % ludzi lubi wybryki natury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ludzie, skończcie o tych cyckach, na nich świat sie nie kończy, wielu facetów lubi filigranowe kobietki i nic na to nie poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Wszystkie cycuszki są fajowe ... Byle tylko kobieta lubiła ich pieszczoty... Bo są takie które nie cierpią gdy się je tam dotyka... Albo wklęsłe sutki... To są kompleksy a nie sam rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak twoje brednie że 90 % ludzi lubi wybryki natury 

Ty to dopiero jesteś wybryk kryptogeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

ludzie, skończcie o tych cyckach, na nich świat sie nie kończy, wielu facetów lubi filigranowe kobietki i nic na to nie poradzicie

Filigranowe z dużym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Mleczne, takie nabite, pełne małe czy duże są super! I ważne żeby sutki sterczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×