Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Przedsiębiorcza Kretka

Polecane posty

Gość gosc

Trzeba przyznać, że Kretka zaskakuje. U niej zawsze coś się dzieje. Dzięki budowie trzeciego domu, będzie miała sporo materiału na filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Musi być przedsiębiorcza, bo w Hameryce nie ma NIC za darmo. Do lekarza za darmo nie pójdzie, nie ma zasiłków na dzieci ani żadnych form pomocy od państwa. Sam sobi radź no i ona sobie radzi i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No można jej różne rzeczy zarzucić ale ma łeb na karku. I bardzo dobrze, powodzenia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

A ten 3 dom buduja na sprzedaz czy wynajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gosc napisał:

Musi być przedsiębiorcza, bo w Hameryce nie ma NIC za darmo. Do lekarza za darmo nie pójdzie, nie ma zasiłków na dzieci ani żadnych form pomocy od państwa. Sam sobi radź no i ona sobie radzi i dobrze.

Nieprawda. Dostają np. bony na żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Musi być przedsiębiorcza, bo w Hameryce nie ma NIC za darmo. Do lekarza za darmo nie pójdzie, nie ma zasiłków na dzieci ani żadnych form pomocy od państwa. Sam sobi radź no i ona sobie radzi i dobrze.

Tak powinno być u nas. A nie 500+ od kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak powinno być u nas. A nie 500+ od kaczki. 

No nie do konca, w Stanach noga Ci sie powinie, to konczysz na bruku. Macierzynski tam to jakis ponury zart. Moja szefowa po 3 miesiacach od urodzenia dziecka musiala wrocic do pracy.

Co do 500+ to absolutna racja. Kielbasa wyborcza dla pospolstwa i dzieciorobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

No nie do konca, w Stanach noga Ci sie powinie, txxcxxx 

Co do 500+ to absolutna racja. Kielbasa wyborcza dla pospolstwa i dzieciorobow.

Tylko kazdy, bez wyjatku wyciaga reke po 500plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Food stamps są dla naprawdę biednych ludzi, żyjących na skraju ubóstwa. No i dostaje się to, co jest, nie ma wyboru. Można dostawać przez cały miesiąc fasole i chleb tostowy i nikogo nie obchodzi, że to nie jest dobra dieta. Macierzyńskiego nie ma, jest bezpłatny wychowawczy, dlatego kobiety wracają do pracy po kilku dosłownie miesiącach. Emeryci kończą w trailer parkach, bo nie stać ich na utrzymanie domów. 

Dlatego trzeba kombinować, żeby nie skończyć pod mostem, tym bardziej jako emigrant. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko kazdy, bez wyjatku wyciaga reke po 500plus.

Ja nie, dlatego nikt mi nie zarzuci, ze mowie tak, a potem biore 5 stow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Food stamps są dla naprawdę biednych ludzi, żyjących na skraju ubóstwa. No i dostaje się to, co jest, nie ma wyboru. Można dostawać przez cały miesiąc fasole i chleb tostowy i nikogo nie obchodzi, że to nie jest dobra dieta. Macierzyńskiego nie ma, jest bezpłatny wychowawczy, dlatego kobiety wracają do pracy po kilku dosłownie miesiącach. Emeryci kończą w trailer parkach, bo nie stać ich na utrzymanie domów.  

Dlatego trzeba kombinować, żeby nie skończyć pod mostem, tym bardziej jako emigrant.  

Dokladnie. Za nic w swiecie nie chcialabym zyc w USA. To nie jest normalny kraj. W Europie jest o wiele lepiej i w sumie ten mit Great America umiera. Szczegolnie, gdy maja za prezydenta takiego czuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tylko kazdy, bez wyjatku wyciaga reke po 500plus.

Państwo tyle zabiera w podatkach więc te pieniadze się należą ale tylko pracującym. A osobiście to uważam, że powinno być odliczenie od podatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Państwo tyle zabiera w podatkach więc te pieniadze się należą ale tylko pracującym. A osobiście to uważam, że powinno być odliczenie od podatku.  

Oczywiscie, ze tak. Zwiekszyc kwote wolna od podatku i ludzie beda miec wiecej pieniedzy. Ale PiS dobrze wie co robi, niedouki sie na to lapia i leca do urn na nich glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie. Za nic w swiecie nie chcialabym zyc w USA. To nie jest normalny kraj. W Europie jest o wiele lepiej i w sumie ten mit Great America umiera. Szczegolnie, gdy maja za prezydenta takiego czuba.

A gdyby otworzyli nam granicę, to Polska stałaby się krajem widmo 😄 Ja uważam, że nie powinno być pomocy dla osób, które nie pracują. U mnie teraz otwierają sklep i nikt nie chce iść pracować, bo mają 500+, a warunki pracy naprawdę dobre. Tym bardziej, że szanse na pracę mają osoby bez wykształcenia. Ale one wolą sobie kolejne dziecko zrobić niż uczciwie pracować. Gdybym ja była w takiej sytuacji, że mam tylko maturę, jestem bez pracy, mam dzieci, a obok otwierają sklep i szukają pracowników. To byłabym tam pierwsza, potem szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, żeby awansować. A moja koleżanka stwierdziła, że woli mieć mniej pieniędzy, a nie wstawać rano do pracy i siedzieć tam tyle godzin. Lepiej jest jej żyć skromnie za 500 + niż samemu zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdyby otworzyli nam granicę, to Polska stałaby się krajem widmo 😄 Ja uważam, że nie powinno być pomocy dla osób, które nie pracują. U mnie teraz otwierają sklep i nikt nie chce iść pracować, bo mają 500+, a warunki pracy naprawdę dobre. Tym bardziej, że szanse na pracę mają osoby bez wykształcenia. Ale one wolą sobie kolejne dziecko zrobić niż uczciwie pracować. Gdybym ja była w takiej sytuacji, że mam tylko maturę, jestem bez pracy, mam dzieci, a obok otwierają sklep i szukają pracowników. To byłabym tam pierwsza, potem szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, żeby awansować. A moja koleżanka stwierdziła, że woli mieć mniej pieniędzy, a nie wstawać rano do pracy i siedzieć tam tyle godzin. Lepiej jest jej żyć skromnie za 500 + niż samemu zarobić.

Wiem o czym mowisz. U mnie w rodzinie byla taka sytuacja. Ciotka poszla do pracy za 3 tysiace, a jej szwagier do niej „ale wiesz, ze zabiora ci 500+”? Ja pier..., wg niektorych lepiej miec 500 i nic nie zarabiac, niz miec 3 kola i nie dostac zasilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kredyt ze Kucinscy sobie radza w USA nie tylko nalezy sie Ance.  Popatrzcie sobie jak Marek wyglada, to on zarabia prawdziwe pieniadze.  Brawo Marek! dbaj o zdrowie bo ostatnio bardzo sie zmieniles! Anka jest tylko dobra w nagrywaniu krzykliwej corki i chwaleniu sie wszystkim na co Marek zapierd...la!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marek emeryt zdziadzial nieprawdopodobnie i roztyl sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość gosc napisał:

Marek emeryt zdziadzial nieprawdopodobnie i roztyl sie.

Przesadzasz. Ma już swoje lata, czasu nie zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggaga
4 godziny temu, Gość Jaa napisał:

Wiem o czym mowisz. U mnie w rodzinie byla taka sytuacja. Ciotka poszla do pracy za 3 tysiace, a jej szwagier do niej „ale wiesz, ze zabiora ci 500+”? Ja pier..., wg niektorych lepiej miec 500 i nic nie zarabiac, niz miec 3 kola i nie dostac zasilku.

Ludzie , poczytajcie cos więcej niż memy na DEMOTYWATORACH . Zasiłek tzw . 500+ pobierają WSZYSCY posiadający dzieci do lat 18. Prawnicy , lekarze , nauczyciele , dziennikarze , politycy ( tak , ci co sraja na Kaczyńskiego i PiS też) , hydraulik , aktor i sprzątaczka . Wszyscy , bez ograniczeń dochodowych , ci co zarabiają 1500 i ci zarabiający 150 000 !  Patologiczne rodziny to margines który zawsze był , jest i będzie , to jest wpisane w każde społeczeństwo . Pieniądze z zasiłku trafiają z powrotem do budżetu ( podstawy ekonomii) . Nikt nimi w piecu nie pali ani nie podciera nimi tylka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Przesadzasz. Ma już swoje lata, czasu nie zatrzyma.

Czy ktos tutaj mowil o zatrzymywaniu czasu?  przeciez nie tyje sie dlatego ze czas mija, on wyglada jak 55 letni mezczyzna, ktory o siebie nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

Chyba przedsiębiorczy Marek... 😉 

Nie wierzę, że ten pierwszy dom w górach i działkę na następny zakupili za kasę za prowadzenie kanału Kredki na yt czy tego jej sklepu int. Może trochę tej kasy poszło na to owszem ale cała reszta to uzbierana kasa z działalności Marka uważam. Na ten drugi domek to pewnie uzbierana kasa za wynajem pierwszego, może coś od Kredki i znowu z działalności Marka.

To on tam ma głowę na karku i wie jak robić interesy oraz lokować kapitał w tym USA, nie ona, nie rozśmieszajcie ludzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość ktoś napisał:

Chyba przedsiębiorczy Marek... 😉 

Nie wierzę, że ten pierwszy dom w górach i działkę na następny zakupili za kasę za prowadzenie kanału Kredki na yt czy tego jej sklepu int. Może trochę tej kasy poszło na to owszem ale cała reszta to uzbierana kasa z działalności Marka uważam. Na ten drugi domek to pewnie uzbierana kasa za wynajem pierwszego, może coś od Kredki i znowu z działalności Marka.

To on tam ma głowę na karku i wie jak robić interesy oraz lokować kapitał w tym USA, nie ona, nie rozśmieszajcie ludzi... 

tez tak mysle i tylko dzieki Jego pracy maja to co maja 🙂 jej brak juz pomyslow i coraz bardziej nagrywa bez przygotowania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Macierzyńskiego nie ma, jest bezpłatny wychowawczy, dlatego kobiety wracają do pracy po kilku dosłownie miesiącach. 

Jeśli mąż ma poszukiwany zawód i dobre wykształcenie, to bez problemu utrzyma żonę i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marek haruje jak wół i to po nim widać. Kretka coraz więcej chce. Szlag by mnie trafiał jakby żona tak wychowywała dzieci, siedząc w domu jak Ona. Na Casperka będą musieli wydać dużo pieniędzy. Przykro stwierdzić ale na jednym ze zdjęć Marek wyglądał jak dziadek Caspra, nie ojciec. Kiedy On w ogóle odpoczywa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli mąż ma poszukiwany zawód i dobre wykształcenie, to bez problemu utrzyma żonę i dzieci.

Naturalnie, tylko jesli zona tez ma wyksztalcenie, dobry zawod to nie zostanie w domu. Mozliwosci sa rozne. Konkurencja nie spi. (Macierzynski nie jest platny, a jesli masz swoja firme ktora dopiero co sie rozwija, to nie zostawisz jej i nie siadziesz w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie, dlatego nikt mi nie zarzuci, ze mowie tak, a potem biore 5 stow 🙂

A dlaczego miałby nie 'wyciągać ręki'? Te pieniądze nie pochodzą z budżetu partii rządzącej tylko z budżetu państwa, tj. z naszych podatków. Te pieniądze są nam zabierane, gdybym miała dzieci, odebrałabym je w.tej formie, bo na nie uczciwie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
5 godzin temu, Gość Ggaga napisał:

Ludzie , poczytajcie cos więcej niż memy na DEMOTYWATORACH . Zasiłek tzw . 500+ pobierają WSZYSCY posiadający dzieci do lat 18. Prawnicy , lekarze , nauczyciele , dziennikarze , politycy ( tak , ci co sraja na Kaczyńskiego i PiS też) , hydraulik , aktor i sprzątaczka . Wszyscy , bez ograniczeń dochodowych , ci co zarabiają 1500 i ci zarabiający 150 000 !  Patologiczne rodziny to margines który zawsze był , jest i będzie , to jest wpisane w każde społeczeństwo . Pieniądze z zasiłku trafiają z powrotem do budżetu ( podstawy ekonomii) . Nikt nimi w piecu nie pali ani nie podciera nimi tylka 

Zeby dostac ten zasilekc trzeba zlozyc wniosek. Zdaje sobie sprawe z tego, ze np.nawet taka Pyzalska-Lukomska go pobiera, wiec nie wiem czym sie podniecasz. 

Pieniadze z zasilku trafiaja do buzdetu- ha ha, a to ciekawe masz podstawy ekonomii. 100% trafia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
43 minuty temu, Gość Jaa napisał:

Zeby dostac ten zasilekc trzeba zlozyc wniosek. Zdaje sobie sprawe z tego, ze np.nawet taka Pyzalska-Lukomska go pobiera, wiec nie wiem czym sie podniecasz. 

Pieniadze z zasilku trafiaja do buzdetu- ha ha, a to ciekawe masz podstawy ekonomii. 100% trafia, tak?

Juz w ogole pomijam fakt, ze wiecej pieniedzy w obiegu rowna sie wzrostowi inflacji, wiec dzieki 500+ twoja wyplata traci na wartosci. Takze podstawy ekonomii to ty masz zerowe akurat. Spoleczenstwu daje sie wedke, a nie rybke. A mowiac prostym jezykiem, dla osob z brakami, jak u ciebie, to np.zwieksza sie kwote wolna od podatku, zeby zachecic ludzi do pracy. Zasilki to holdowanie nierobstwu. Dlatego teraz dziecioroby maja tak dobrze. Komuna wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ogóle nie rozumiem jak można całe życie nie pracować. Co się robi jak już dzieci z gniazda wyfruną? Youtube ogląda, głupie seriale całymi dniami? Czego się dzieci uczy? Co to za społeczeństwo co szwęda się całymi dniami po ulicy byle tylko za pracę się nie chwycić. Nie dziwię się, że uczciwie pracujący ludzie się buntują, bo to z ich podatków oddaje się leniwym ludziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie. Za nic w swiecie nie chcialabym zyc w USA. To nie jest normalny kraj. W Europie jest o wiele lepiej i w sumie ten mit Great America umiera. Szczegolnie, gdy maja za prezydenta takiego czuba.

Mit ktory sie ciagnal o niezaradnej, leniwej Kretce, która nie rozumie angielskiego, tez umarl. I fajnie, ja im kibicowalam od dawna. Bardzo sympatyczna rodzinka, bez wybujalego ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×