Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Przedsiębiorcza Kretka

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ndnenen napisał:

Dała du.py żonatemu kolesiowi i wielka amerykane odwala

Zapomnialas dodac, ze ja lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Dndnnd napisał:

DALA DU.PY ŻONATEMU KOLESIOWI I NA TYM SIĘ WYBIŁA. BRAWO

Mozna tez inaczej. Zakochali się w sobie, a ze Marek był w separacji, nic nie stalo na przeszkodzie, by stworzyli zwiazek, jak widac - bardzo udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Widzisz, nie doczytałaś lub czytasz bardzo pobieżnie i wynosisz złe wnioski. Nic na to nie poradzę, że nie rozumiesz na czym polega lubienie kogoś. Lubię Kretkę oglądać i nic a już szczególnie Ty tego nie zmienisz. A na swój temat to mogę się z innych powodów dobrze poczuć. Jak będę wrzucać filmy na youtube, to Ty będziesz mogła oceniać co robię dobrze a co źle. Na to wystawiają się youtuberki i nie każdy je nienawidzi jak Tobie się wydaje. 

Nie trzeba od razu kogos nienawidzic, po co te skrajnosci? Żebyś mogła się wytlumaczyc? Zwyczajnie jej nie lubisz i to da sie wyczuc w kazdym twoim poscie, stad nie wiem zupelnie po co ciągle zaznaczasz, ze ja lubisz. To tak jakbym mówiła ze kolezanka nie dba o swoje dzieci (bardzo powazny zarzut, ktory z gory okresla juz te osobe) ale ja ją lubie. Bo co? Bo dobrze parzy kawe? Serio to wystarczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllll
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

😂 I ty też oczywiście lubisz Kretkę.

A z czego Ty tak się śmiejesz i po czym wnioskujesz, że Jej nie lubię ?

Bo napisałam, że Kacper jest opóźniony "ruchowo" ?, co miałam napisać, żebyś uznała, że lubię ? "Kacper wyprzedza w rozwoju 2-latka", napisałam to co widzę w filmikach, od 18 lat zajmuję się dziećmi od urodzenia do 3 roku życia, więc wiem co widzę i podejrzewam, że Mama Kretki też.

Nie wiem, niektórzy to mają coś nie tak.."pod kopułą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość llllllll napisał:

A z czego Ty tak się śmiejesz i po czym wnioskujesz, że Jej nie lubię ?

Bo napisałam, że Kacper jest opóźniony "ruchowo" ?, co miałam napisać, żebyś uznała, że lubię ? "Kacper wyprzedza w rozwoju 2-latka", napisałam to co widzę w filmikach, od 18 lat zajmuję się dziećmi od urodzenia do 3 roku życia, więc wiem co widzę i podejrzewam, że Mama Kretki też.

Nie wiem, niektórzy to mają coś nie tak.."pod kopułą"

O Viktorii tez kiedys pisalas to samo? A może nadal potrzymujesz ze cos z nia nie tak? Nie wiem jak to jest, ze dzieci wszystkich you tuberek sa opoznione. No naprawde idzie sie usmiac, choc dla ich rodzicow to nic smiesznego. Z normalnych, wesolych dzieci robic opoznione... To naprawde trzeba nie lubic ich rodzicow, stad moj wniosek.  Slow brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll
14 minut temu, Gość gosc napisał:

O Viktorii tez kiedys pisalas to samo? A może nadal potrzymujesz ze cos z nia nie tak? Nie wiem jak to jest, ze dzieci wszystkich you tuberek sa opoznione. No naprawde idzie sie usmiac, choc dla ich rodzicow to nic smiesznego. Z normalnych, wesolych dzieci robic opoznione... To naprawde trzeba nie lubic ich rodzicow, stad moj wniosek.  Slow brak. 

Hmm, akurat to był mój pierwszy wpis, na temat Wiktorii też nie pisałam, ani o innych dzieciach yutberek, bo ...nie, ale dobra, jak Wam to pasuje i nie widzicie problemu, to  super, fajnie, niech Cacper zacznie wstawać  przy meblach, jak skończy 2 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn
9 minut temu, Gość llllll napisał:

Hmm, akurat to był mój pierwszy wpis, na temat Wiktorii też nie pisałam, ani o innych dzieciach yutberek, bo ...nie, ale dobra, jak Wam to pasuje i nie widzicie problemu, to  super, fajnie, niech Cacper zacznie wstawać  przy meblach, jak skończy 2 lata..

A wiesz masz racje, bo jak nie słodzisz, to nie lubisz Kretki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość llllll napisał:

ale dobra, jak Wam to pasuje i nie widzicie problemu, to  super, fajnie, niech Cacper zacznie wstawać  przy meblach, jak skończy 2 lata..

Dziecko innej youtuberki (w ciąży prawie nie vlogowała) zaczeło chodzić, gdy skończyło 17 miesięcy. Wcześniej nawet nie raczkowało. Też po cc. Stać ich na najlepszych lekarzy i fizjoterapeutów, a ruszyło i tak w swoim tempie. Nie widać po nim żadnego opóźnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

O Viktorii tez kiedys pisalas to samo? A może nadal potrzymujesz ze cos z nia nie tak? Nie wiem jak to jest, ze dzieci wszystkich you tuberek sa opoznione. No naprawde idzie sie usmiac, choc dla ich rodzicow to nic smiesznego. Z normalnych, wesolych dzieci robic opoznione... To naprawde trzeba nie lubic ich rodzicow, stad moj wniosek.  Slow brak. 

Doriska ma bardzo fajne zadbane dzieci, mała Magdy z małych opowieści jest dobrze rozwinięta, corkeczka Kobusowej i synek  Boogie tez. Fajne dzieci ma Fbb. Nie oglądam wszystkich youtuberek, ale sporo youtobowych dzieci jest zapuszczona.  Matki z kamerą w ręku nie mają czasu dla pociech. Lepiej by tym dzieciom w żłobkach było.  A mały Kretki odstaje od norm rozwojowych i tego się ukryć nie da.  Roczny dzieciak sam nie siada jeszcze , nie wypowiada pierwszych slow. To nie jest powód do radości  i ciągania go na wycieczki. Powinni iść z nim przede wszystkim do lekarza i na rehabilitację. Możezamuast x godzin w siodełku lepszy byłby basen? Viki niestety też odstaje rówieśników. Zobaczcie Sebusia z Fbb jest rok młodszy a zachowanie zupełnie inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Doriska ma bardzo fajne zadbane dzieci, mała Magdy z małych opowieści jest dobrze rozwinięta, corkeczka Kobusowej i synek  Boogie tez. Fajne dzieci ma Fbb. Nie oglądam wszystkich youtuberek, ale sporo youtobowych dzieci jest zapuszczona.  Matki z kamerą w ręku nie mają czasu dla pociech. Lepiej by tym dzieciom w żłobkach było.  A mały Kretki odstaje od norm rozwojowych i tego się ukryć nie da.  Roczny dzieciak sam nie siada jeszcze , nie wypowiada pierwszych slow. To nie jest powód do radości  i ciągania go na wycieczki. Powinni iść z nim przede wszystkim do lekarza i na rehabilitację. Możezamuast x godzin w siodełku lepszy byłby basen? Viki niestety też odstaje rówieśników. Zobaczcie Sebusia z Fbb jest rok młodszy a zachowanie zupełnie inne. 

Na miejscu Kretki założyłabym Ci pozew o zniesławienie. Mały już dawno raczkuje i siada. Viki jest uzdolniona plastycznie, świetnie pływa. To, że głośno mówi i nieraz przerywa rodzicom, nie świadczy o opóźnieniu. W sądzie, by Cię wyśmiali. Naoglądałaś się innych youtuberek, a nie myślisz. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie i jest inne. 

Nie jestem ich fanką, ale irytują mnie takie durne wpisy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Na miejscu Kretki założyłabym Ci pozew o zniesławienie. Mały już dawno raczkuje i siada. Viki jest uzdolniona plastycznie, świetnie pływa. To, że głośno mówi i nieraz przerywa rodzicom, nie świadczy o opóźnieniu. W sądzie, by Cię wyśmiali. Naoglądałaś się innych youtuberek, a nie myślisz. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie i jest inne. 

Nie jestem ich fanką, ale irytują mnie takie durne wpisy.

 

O co byś jej pozew wytoczyła? O jej obserwacje, na które Kretka sama dzieci naraża? Nikt tu tych dzieci nie obraża. Mojej koleżance nauczycielka zwróciła uwagę, że synek być może ma autyzm i co ma ją pozwać do sądu? Sama ciągasz swoje niemowlę od drugiego miesiąca na dalekie trasy, że tak Kretki bronisz? Zazwyczaj bronią te co tak samo postępują. Viktoria mogłaby być uczona, że się nie krzyczy tylko mówi, ale Kretka z jakiś powodów dla siebie znanych, tego nie robi. Przecież dzieci się wychowuje, skąd mają się uczyć. Dziwię się, że jak miała tabun ludzi do pomocy to nikt, nawet mama nauczycielka jej nie przetłumaczyła, że taki mały dzieciaczek jak Casperek ma czas na wszystkie eskapady w góry. Przecież takie pozycje do spania są niewygodne i nienormalne dla noworodka i niemowlaka. To dla Ciebie takie straszne, że ludzie się dziwią? W ciągu ostarnich paru lat mieliśmy wysyp dzieci w pracy. Żadna kobieta w ciąży nie robiła „urodowo” i makijażowo tego co Krecia, a niestety to co testowała było wątpliwej jakości. Casperek jest bardzo fajnym chłopczykiem, ja jednak sprawdziłabym te ruchy rączkami lub nóżkami. Co by mi to szkodziło? A sama Kretka mówiła, że późno zaczął siadać ale Viktoria też tak miała. Czy my oglądamy te same filmy? Na insta zamazała Caspra rączkę, po co? Czego to całe filmowanie i zarabianie na dzieciach, te dzieci uczy? O czym Kretka z Viktorią rozmawia? O pozach do kamery i reklamach, bo to Viktoria już dobrze zna? Zastanowiłaś się może nad tym? A nie fajne by było jakby pokazała jak z Viktorią czyta? Nie zapomnę jak Viktoria chciała książkę, a Kretka jej kupiła coś do malowania się, 5,6 letniemu dziecku. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Stanach wyraźnie widać, że dziewczynka ma problem z mówieniem w obu językach i to jest normalne, bo znam sporo takich dzieci. Dlatego im się pomaga, żeby biegle zaczęły mówić najpierw w przynajmniej jednym i nie ma nic w tym złego czy upokorzającego. Mądrzy rodzice już to robią od 2,3 roku życia. Niestety bycie wielojęzycznym wymaga dużo nauki i czasu temu poświęconemu. Nikt tutaj nigdy nie napisał, że Viktoria jest głupia, a tym bardziej Casperek. Więc proszę Cię nie strasz tej dziewczyny, bo każdy by musiał lekarza zaskarżyć za jakąś tam obserwację. Kretka sama te dzieci wystawia na ich ocenę. Zresztą wszędzie i wszystkim jest to robione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeden w górach na wynajem, drugi swój, a trzeci gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.10.2019 o 19:52, Gość ktoś napisał:

Chyba przedsiębiorczy Marek... 😉 

Nie wierzę, że ten pierwszy dom w górach i działkę na następny zakupili za kasę za prowadzenie kanału Kredki na yt czy tego jej sklepu int. Może trochę tej kasy poszło na to owszem ale cała reszta to uzbierana kasa z działalności Marka uważam. Na ten drugi domek to pewnie uzbierana kasa za wynajem pierwszego, może coś od Kredki i znowu z działalności Marka.

To on tam ma głowę na karku i wie jak robić interesy oraz lokować kapitał w tym USA, nie ona, nie rozśmieszajcie ludzi... 

Ptaszki w wawie ćwierkały, że  kredka dostała kasę od rodziców, bo sprzedali jakąś nieruchomość

stąd to mówienie kredki "kupiłam" dom bo to kasa stricte jej

nie łudzcie się że zarobiła na dom, działkę na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.10.2019 o 07:14, Gość gość napisał:

Food stamps są dla naprawdę biednych ludzi, żyjących na skraju ubóstwa. No i dostaje się to, co jest, nie ma wyboru. Można dostawać przez cały miesiąc fasole i chleb tostowy i nikogo nie obchodzi, że to nie jest dobra dieta. Macierzyńskiego ni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll

ups

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ups

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ups

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco
Dnia 4.10.2019 o 04:18, Gość Gosc napisał:

Dokladnie. Za nic w swiecie nie chcialabym zyc w USA. To nie jest normalny kraj. W Europie jest o wiele lepiej i w sumie ten mit Great America umiera. Szczegolnie, gdy maja za prezydenta takiego czuba.

Niestety widać, ze nie znasz tego kraju, a o polityce lepiej sie nie wypowiadaj. Odpowiadają Ci opiekuńcze państwa Europy. Ameryka jest dla ludzi pracowitych, liczących na siebie, a nie pomoc państwa i to jest normalne. Przeciętny Amerykanin kocha swój kraj i wie, ze osiągnie swoje cele i marzenia praca i wytrwałością. Dla takich jak Ty Europa zawsze bedzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 7.10.2019 o 10:15, Gość gość napisał:

Ptaszki w wawie ćwierkały, że  kredka dostała kasę od rodziców, bo sprzedali jakąś nieruchomość

stąd to mówienie kredki "kupiłam" dom bo to kasa stricte jej

nie łudzcie się że zarobiła na dom, działkę na YT

Kretka za reklamy w swoich vlogach a jej maz za prace na tzw. swoim. Pracuja to i maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 6.10.2019 o 22:10, Gość gosc napisał:

Przedsiebiorcza? Ha ha dobre. Ciekawe jak przedsiebiorcza by byla gdyby w Stanach sama zaczynala wszystko od poczatku. Bez pieniedzy, domu, wyksztalcenia, jezyka i chlopa. Beke mam z tych zachwytow nad przedsiebiorcza Kretka 😂 Bez Marka to by najwyzej na nielegalu domki sprzatala i na pokoju gdzies siedziala, ta biznes woman 😄 

Dokladnie, haha. Przecietna babka ktora przez wiele lat zyla na wylacznym utrzymaniu meza. Od niedawna  dopiero zaczela byc moze zarabiac jakies niewielkie kwoty na kanale I juz wielka bizneswoman. Ludzie  ja ogladaja bo mieszka na Florydzie a to takie egzotyczne😂 Pomijam juz fakt ze nie grzeszy inteligencja I potwornie kaleczy jezyk polski  to nie moge zcierpiec tych jej przechwalek: kupilam (ja! ) dom, ten podkoszulek jest od tomjego 😂 ona ma chyba swoich widzow za kompletnych ...ow ktorzy maja jej zazdroscic tych “firmowych “ ubran za $20 z TJ Maxxa. Widac ze kobieta wogole nie obyta, w swiecie nigdzie nie byla to jej sie wydaje ze te jej “luksusowe” zakupy robia na kims wrazenie (moze tylko na dzieciach z podstawowki z biedniejszych rodzin). kiedys tak  sie podniecala za Marek w kuchni szafki zawiesil I jaka to ona ma zlota raczke w domu, powtarzala to do znudzenia w kilku vlogach to  jej napisalam w komentarzu ze on sie tym przeciez zajmuje zawodowo wiec chyba nic dziwnego ze potrafi. Odpowiedziala mi ze on sie wcale tym nie zajmuje zawodowo 😂 a przeciez wszystko jest w sieci czym sie zajmuje itd myslalam ze mi zaraz zacznie wciskac ze on w tych lachmanach roboczych I caly ubrudzony wraca z biura z City 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Dokladnie, haha. Przecietna babka ktora przez wiele lat zyla na wylacznym utrzymaniu meza. Od niedawna  dopiero zaczela byc moze zarabiac jakies niewielkie kwoty na kanale I juz wielka bizneswoman. Ludzie  ja ogladaja bo mieszka na Florydzie a to takie egzotyczne😂 Pomijam juz fakt ze nie grzeszy inteligencja I potwornie kaleczy jezyk polski  to nie moge zcierpiec tych jej przechwalek: kupilam (ja! ) dom, ten podkoszulek jest od tomjego 😂 ona ma chyba swoich widzow za kompletnych ...ow ktorzy maja jej zazdroscic tych “firmowych “ ubran za $20 z TJ Maxxa. Widac ze kobieta wogole nie obyta, w swiecie nigdzie nie byla to jej sie wydaje ze te jej “luksusowe” zakupy robia na kims wrazenie (moze tylko na dzieciach z podstawowki z biedniejszych rodzin). kiedys tak  sie podniecala za Marek w kuchni szafki zawiesil I jaka to ona ma zlota raczke w domu, powtarzala to do znudzenia w kilku vlogach to  jej napisalam w komentarzu ze on sie tym przeciez zajmuje zawodowo wiec chyba nic dziwnego ze potrafi. Odpowiedziala mi ze on sie wcale tym nie zajmuje zawodowo 😂 a przeciez wszystko jest w sieci czym sie zajmuje itd myslalam ze mi zaraz zacznie wciskac ze on w tych lachmanach roboczych I caly ubrudzony wraca z biura z City 😂

Nie zapomnij, że z Miami, ha, ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×