Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta 26

Ciąża

Polecane posty

Gość Kobieta 26

Witam. 

Mam pytanie, staramy się o dziecko. 

28 miał być planowany okres, przyszedł 2 października i trwał do dziś rano i koniec zazwyczaj dłużej. 

Kiedy mogę zrobić test. A może to nie ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnsksjs

Jak mialas okres, to w ciazy nie jestes. Doksztalc sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
3 minuty temu, Gość jsnsksjs napisał:

Jak mialas okres, to w ciazy nie jestes. Doksztalc sie. 

Nie muszę się doksztalcac wiem jak wygląda okres. W tym wypadku trwał tylko 2 dni i mniej obfity.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

jak nie ciaża to poronienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Zrób test i juz. Po co pytasz na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Ciąża napisał:

Nie muszę się doksztalcac wiem jak wygląda okres. W tym wypadku trwał tylko 2 dni i mniej obfity.. 

Okres zrywa wszystko z macicy, całą wysciółkę więc i zarodka z wyściółki ( endometrium/ śluzówki), masz ewentualnie krwawienie implantacyjne, czy innego pochodzenia (nazywanie tego okresem to błąd logiczny). Test możesz zrobić już teraz, bo jesteś po terminie miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxbsisnsjsksokl
21 minut temu, Gość Ciąża napisał:

Nie muszę się doksztalcac wiem jak wygląda okres. W tym wypadku trwał tylko 2 dni i mniej obfity.. 

Okres to okres.  Jak jest okres to ciazy nie ma.  Chyba ze bylo to jakies inne krwawienie.  Okres wyklucza ciaze, bo wystepuje wtedy, nie ma zapłodnienia  a jama macicy zluszcza sie i to na czym powinien zagniezdzic sie zarodek, jest wydalane z organizmu lacznie z krwia.  To jest właśnie okres.  Tak wiec albo ciaza albo okres, chyba ze bylo to inne krwawienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Nie można mieć okresu w ciąży. Co najwyżej mogłaś mieć plamienie spowodowane za mała ilością progesteronu, co zdarza się bardzo często- oczywiście jeśli jesteś w ciąży. Mogło to również oznaczać ciąże biochemiczną, czyli poronienie bardzo wczesnej ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Ciąża napisał:

Nie muszę się doksztalcac wiem jak wygląda okres. W tym wypadku trwał tylko 2 dni i mniej obfity.. 

Widocznie się wystarczająco nie dokształciłaś. W ciąży nie można mieć okresu to raz. A dwa, kobiecy organizm to nie zaprogramowany robot i termin miesiączki może się przesuwać, a jej długość może być różna. Więc może zanim zaczniesz starać się o dziecko to uzupełnień wiedzę z zakresu szkoły podstawowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
26 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Widocznie się wystarczająco nie dokształciłaś. W ciąży nie można mieć okresu to raz. A dwa, kobiecy organizm to nie zaprogramowany robot i termin miesiączki może się przesuwać, a jej długość może być różna. Więc może zanim zaczniesz starać się o dziecko to uzupełnień wiedzę z zakresu szkoły podstawowej. 

Nie muszę się nigdzie doksztalcac.. Mam już jedno dziecko i wszystko wiem na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ciąża napisał:

Nie muszę się nigdzie doksztalcac.. Mam już jedno dziecko i wszystko wiem na ten temat. 

Jakbyś wiedziała wszystko, to nie zakładałabyś mało lotnego tematu na forum. Zrób test albo idź do wróżki. Tu wróżki nie siedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 godzinę temu, Gość gośćiu napisał:

jak nie ciaża to poronienie 

Clpa nie poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakbyś wiedziała wszystko, to nie zakładałabyś mało lotnego tematu na forum. Zrób test albo idź do wróżki. Tu wróżki nie siedzą. 

Skąd tyle jadu. Wiele jest takich pytań. 

Zwykle pytanie i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
44 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Widocznie się wystarczająco nie dokształciłaś. W ciąży nie można mieć okresu to raz. A dwa, kobiecy organizm to nie zaprogramowany robot i termin miesiączki może się przesuwać, a jej długość może być różna. Więc może zanim zaczniesz starać się o dziecko to uzupełnień wiedzę z zakresu szkoły podstawowej. 

Można. Ja regularnie co 28 krwawiłam do końca ciąży. Przez co do ginekologa trafiłam dopiero jak poczułam ruchy. Przytyłam troszke  ale nie był to brzuch ciążowy, akurat zostawiłam siłownie w tamtym czasie i myślałam że przez to... nie miałam żadnych objawów ciąży. Pigułki zawiodły mimo że nigdy żadnej nie zapomniałam. Miałam budzik nastawiony na 8 rano i nawet w weekendy brałam o tej samej godzinie. Mój syn ma 6lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Ciąża napisał:

Nie muszę się nigdzie doksztalcac.. Mam już jedno dziecko i wszystko wiem na ten temat. 

Jak widać mało wiesz skoro pytasz na forum czy jesteś w ciąży. Mamy wywróżyć z fusów czy zapytać szklanej kuli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody 28

Laska dostała na łep od parcia na dziecko... Współczuję twojemu "reproduktorowi" ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
8 minut temu, Gość Młody 28 napisał:

Laska dostała na łep od parcia na dziecko... Współczuję twojemu "reproduktorowi" ... 

Skąd tyle jadu.... 

Bez przesady... Ja współczuję tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
10 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jak widać mało wiesz skoro pytasz na forum czy jesteś w ciąży. Mamy wywróżyć z fusów czy zapytać szklanej kuli? 

Chciałam poczytać inne doświadczenia w tym temacie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
2 minuty temu, Gość Ciąża napisał:

Chciałam poczytać inne doświadczenia w tym temacie.. 

Spytałam kiedy mogę zrobić test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
10 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jak widać mało wiesz skoro pytasz na forum czy jesteś w ciąży. Mamy wywróżyć z fusów czy zapytać szklanej kuli? 

Chciałam poczytać inne doświadczenia w tym temacie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Róbcie to normalnie, spontanicznie... Ty pewnie czekasz na dni płodne i wtedy każesz swojemu reproduktorowi dymać i spuścić się w środku... Koleś pewnie czuje się jak knur w chlewni... Po tej kopulacji leżysz z nogami w górze żeby plemniki nie wyciekły? Matko Jedyna o zgrozo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
3 minuty temu, Gość MotylaNoga napisał:

Róbcie to normalnie, spontanicznie... Ty pewnie czekasz na dni płodne i wtedy każesz swojemu reproduktorowi dymać i spuścić się w środku... Koleś pewnie czuje się jak knur w chlewni... Po tej kopulacji leżysz z nogami w górze żeby plemniki nie wyciekły? Matko Jedyna o zgrozo 😂

 zastanów się co piszesz. 

Trochę kultury bo to świadczy o Tobie. 

Tak właśnie robię i tak co miesiąc i czekam na okres czy przyjdzie czy nie.......... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
6 minut temu, Gość MotylaNoga napisał:

Róbcie to normalnie, spontanicznie... Ty pewnie czekasz na dni płodne i wtedy każesz swojemu reproduktorowi dymać i spuścić się w środku... Koleś pewnie czuje się jak knur w chlewni... Po tej kopulacji leżysz z nogami w górze żeby plemniki nie wyciekły? Matko Jedyna o zgrozo 😂

Chyba wyraźnie jest napisane że staramy się o dziecko..... Nie oceniaj..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Dlatego współczuję twojemu reproduktorowi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
1 minutę temu, Gość MotylaNoga napisał:

Dlatego współczuję twojemu reproduktorowi... 

Ja współczuję Tobie. 

Nie robię tak jestem poważna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
1 minutę temu, Gość MotylaNoga napisał:

Dlatego współczuję twojemu reproduktorowi... 

Ja współczuję Tobie. 

Nie robię tak jestem poważna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Jeśli ma się udać to się uda, jak nie to nie... Nic to nie da że utrzymasz przez chwilę dłużej większą ilość spermy w sobie... Jeśli takie masz rozumowanie to zaproś kilku kolegów niech się zleją wszyscy będzie większa szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli krwawienie było inne niż zazwyczaj i to cie trapi możesz już wykonać test ciążowy. Będziesz miała pewność czy to był okres czy plamienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylaNoga

Sprawia ci te kopulowanie przyjemność chociaż? Masz orgazmy? Czy facet tylko wali jak w kubeł śmietany i zalewa forme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
3 minuty temu, Gość MotylaNoga napisał:

Jeśli ma się udać to się uda, jak nie to nie... Nic to nie da że utrzymasz przez chwilę dłużej większą ilość spermy w sobie... Jeśli takie masz rozumowanie to zaproś kilku kolegów niech się zleją wszyscy będzie większa szansa...

Przecież napisałam że nie robię tak!!!!. 

Specjalnie tak napisałam to była ironia... Jestem poważna osoba. A Ty nie masz żadnego prawa tak pisać i obrażać mnie. Weź się zastanów nad sobą. Bo to świadczy o Tobie nie o mnie... To Ty weź się za myślenie. 

Bo normalny człowiek nie pisze takich rzeczy jak ma jakie kolwiek podstawowe wychowanie.

Szanujmy się trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×