Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TenCoWgl

Owłosione Panie

Polecane posty

Gość TenCoWgl

Witam, wiem że to temat tabu bo w tych czasach przecież nie golić się to grzech, ale czy są tu jakieś Panie, które niekoniecznie się gola w okolicach bikini?I czym to jest spowodowane?Ja osobiście wolę jak kobiet ma jakiś zaroscik "tam" niekoniecznie wielki busz (chociaż to też jakos bym przełknął), ale taki parodniowu zarost jak najbardziej.Gladko ogolone Panie jakoś kojarzą mi się tak "dziecinnie" w sensie, że czuje się trochę jakbym miał uprawiać seks z jakąś małolatą, a przez to ulatuje że mnie całe ciśnienie i nieraz się zdazalo, że po prostu "nie stawał".Czy Wy Panowie też tak macie?A jeszcze jedno drogie "zarośnięte" Panie: Czy lubicie gdy facet was tam liże?Bo znam niektóre zarośnięte, które nie chcą przez to się dawać lizać.Ja z kolei uwielbiam czuć te włoski pod językiem :).A może są jakieś tu jakieś chętne Panie do dłuższej rozmowy na ten temat lub chcą się pochwalić swoim zarostem?Jeśli tak to nie krępujcie sie.Chcialbym też poznać Waszą opinię na temat tego swoistego "potępiania" owłosienia w miejscach intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×