Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość gość

hmmmm kto wie co się stanęło z wątkami Ewy, Sary i Karo? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ewka je zjadła bo skończyły się jej żelki na porost włosów pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

za dużo czasu spędza z Sarunią chyba bo nabiera podobnej maniery w głosie plus ten drink dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

za dużo czasu spędza z Sarunią chyba bo nabiera podobnej maniery w głosie plus ten drink dzisiaj...

A Ty co, abstynentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość gość napisał:

A Ty co, abstynentka?

a co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

a co to ma do rzeczy?

Nie wiem, co jest złego w drinku? Wszyscy pijemy drinki, piwo, czasem może wódkę. Ewa nie upija się na filmach, miała drink w kieliszku, jest weekend, chyba nikogo to nie uraża? W tv piwo jest reklamowane non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, co jest złego w drinku? Wszyscy pijemy drinki, piwo, czasem może wódkę. Ewa nie upija się na filmach, miała drink w kieliszku, jest weekend, chyba nikogo to nie uraża? W tv piwo jest reklamowane non stop.

Regulamin yt oraz ustawa o trzezwosci zabraniaja pokazywania picia i promowania alkoholu w filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

za dużo czasu spędza z Sarunią chyba bo nabiera podobnej maniery w głosie plus ten drink dzisiaj...

Sarunia w nowym filmie przejela od Ewy Me Gusta 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Regulamin yt oraz ustawa o trzezwosci zabraniaja pokazywania picia i promowania alkoholu w filmikach.

To była pewnie woda. nigdzie nie powiedziała, że to drink, a jest przezroczyste xD

Teraz niech usuną wszystkie filmiki, w których osoba pije alkohol, np. od Jaclyn Hill i innych youtuberów z ogromna widownią 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, co jest złego w drinku? Wszyscy pijemy drinki, piwo, czasem może wódkę. Ewa nie upija się na filmach, miała drink w kieliszku, jest weekend, chyba nikogo to nie uraża? W tv piwo jest reklamowane non stop.

A przeczytałaś całą moją wypowiedź? Chodziło mi o podobieństwo do Saruni. Ta sama maniera, mimika, dobór słów i ten drink w łapie, wypisz wymaluj Sara.  Jeśli Ewa się inspiruje takimi ludźmi to niestety równia pochyła .....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

To była pewnie woda. nigdzie nie powiedziała, że to drink, a jest przezroczyste xD

Teraz niech usuną wszystkie filmiki, w których osoba pije alkohol, np. od Jaclyn Hill i innych youtuberów z ogromna widownią 😉

Znowu gruba Ewka na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lol ewa mówi, że zanim przyjechała do JU KEJ, to jej english był zaawansowany... na najnowszym live nie wie co to znaczy elderflower (bez czarny), widzka na czacie pisze, że bez pospolity to lilac, na co ewa odpowiada: "nie, lilac to chyba lilia" 🤣 oj ewcia, słówka, słówka i jeszcze raz słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×