Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

Coś się mnie dzieje z telewizorem dziwnego jak włączam i jak go wyłączę nie wiem o co z tym chodzi ? Może ktoś wie o co biega ?

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Mam nowy telewizor duży na ścianie podwieszany on jest firmy LG no i jest sprawa taka że jak go włączę to w ekranie tam w środku z tyłu w obudowie słychać jakieś stukanie takie pukanie jakieś dźwięki to jest od początku jak go kupiłem w Media Expert .Chodzić dobrze działa i nie ma zakłóceń ani że coś tam się obraz rozmazuje lub że się sam wyłącza lub coś są zakłócenia dźwięku albo obrazu tylko coś jak go wyłaczam to jeszcze przez około osiem minut słychać jakieś stukanie z tyłu w obudowie albo jakieś tak jak pukanie jakieś tam za ekranem kineskopu .Tak powinno być czy to jest już taki model bo to telewizor nowoczesny kupowany w tym roku ekran ma bardzo cienki i taki nie jak w dawnych telewizorach .To jest taki telewizor gdzie obraz z filmów nawet z lat 70 jest taki unowocześniony że jest idealny jakby to był obraz z filmu kręconego obecnie nie widać nawet różnicy .Nie wiem tylko czemu jak włączę jakiś film bo podłączam pod telewizor kabelek z pamięcią przenośną i oglądam filmy to tam takie stukanie jakieś pukanie jest w środku ekranu ? bo nie ma zakłóceń obrazu albo że coś się obraz rozmazuje tylko jest taki dźwięk jakby coś tam z tyłu pukało ;/ Może ktoś wie czemu tak się dzieje i o co chodzi czemu taka sytuacja się dzieje w czym tkwi przyczyna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×