Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tramp znosi wizy do USA

Polecane posty

Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestworzone historie? Lamanie konstytucji czy demontaż wymiaru sprawiedliwości tofakty a nie niestworzone historie. No ale wyznawcy PiSu mają klapki na oczach i tego nie widzą.

Jakie łamanie konstytucji? Konstytucji wg. PO. Konstytucję PO interpretuje sobie PO pod własne wygody jak im pasuje. Andrzej Duda, to uczciwy człowiek zna ją lepiej jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
14 godzin temu, Gość ty grażyna?? napisał:

gdybyś nie była półgłówkiem to byś wydedukowała że jeżeli w kraju od kilku lat żyje się lepiej to ludzie s.rają na hameryke i nie starają się o wizy tym samym jest mniej odmów.Czaisz czy masz za daleko do łba

W kraju jest tak dobrze, ze przypomnij mi ile milionow obywateli przebywa i pracuje poza jego granicami? A kolejni wciaz uciekaja z miodem i mlekiem plynacej Polski. Po co jechac az do Ameryki skoro mozna pracowac za dobre pieniadze w Europie? Blisko i jest to co locha kazdy Polak- socjal.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ona
25 minut temu, Gość gość 1 napisał:

I jeszcze zapytam. Jaka pogoda u was na ścianie wschodniej?

Ty naprawdę nie masz co robić w życiu że już kolejny dzień płodzisz te POpłuczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie łamanie konstytucji? Konstytucji wg. PO. Konstytucję PO interpretuje sobie PO pod własne wygody jak im pasuje. Andrzej Duda, to uczciwy człowiek zna ją lepiej jak ty.

Duda to złamas, który bez pozwolenia żoliborskiego z metra ciętego do kibla nie wyjdzie. Nawet promotor pracy Dudy powiedział co myśli o nim i jego przestrzeganiu prawa. Bycie Doktorem prawa to jeszcze nie znaczy  bycie praworządnym. Mam rozmawiać o konstytucji z ludźmi, którzy są wtórnymi analfabetami i myślą, że 500 PiS wypłaca ze swojej partyjnej kasy? Nie znacie podstaw ekonomii, wycieracie sobie gębę złodziejami, a sami na prawo i lewo wydajecie m. in. moją kasę na Rydzyka, macie w czterech literach prawa kobiet, dobro niepełnosprawnych, ale będziecie mi wmawiać jak to miłościwie nam panujący dbają o "prostego człowieka". Szkoda, że ten prosty człowiek sam chce zrównać innych do swojego poziomu zamiast samemu mieć ambicję piąć się wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie łamanie konstytucji? Konstytucji wg. PO. Konstytucję PO interpretuje sobie PO pod własne wygody jak im pasuje. Andrzej Duda, to uczciwy człowiek zna ją lepiej jak ty.

Hehehe, a ludzi do KRS wybiera minister w państwie PIS :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestworzone historie? Lamanie konstytucji czy demontaż wymiaru sprawiedliwości tofakty a nie niestworzone historie. No ale wyznawcy PiSu mają klapki na oczach i tego nie widzą.

Żeby stwierdzić czy ktoś łamie konstytucję, czy nie, to od tego jest Trybunał Konstytucyjny. Ty nie jesteś do tego upoważniony/a. To tak samo jakbym Cię nazwał złodziejem i nawet jak rzeczywiście jesteś złodziejem, to dopóki Sąd Ciebie nie skaże prawomocnym wyrokiem, to nie mogę Cię w ten sposób nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 minuty temu, Gość znowu ona napisał:

Ty naprawdę nie masz co robić w życiu że już kolejny dzień płodzisz te POpłuczyny

Gdzieżbym się miała równać do PiS-owskich trolli siedzących na forum dla matek od 4 rano. Mnie przynajmniej nikt nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie łamanie konstytucji? Konstytucji wg. PO. Konstytucję PO interpretuje sobie PO pod własne wygody jak im pasuje. Andrzej Duda, to uczciwy człowiek zna ją lepiej jak ty.

A rzeczywistośc to sobie interpretują Holecka i Ziemiec w "Wiadomościach" TVP. Kim Dzong Un i Putin mogliby się od nich uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ale kilka lat temu już powstała pewna grupa ludzi która nazywała sie obrońcami demokracji.Z posępnymi ryjami chodzili w marszach,same smutne gęby i co tak ucichło.Wygląda na to że z demokracją już wszystko w porządku że ich nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

ale kilka lat temu już powstała pewna grupa ludzi która nazywała sie obrońcami demokracji.Z posępnymi ryjami chodzili w marszach,same smutne gęby i co tak ucichło.Wygląda na to że z demokracją już wszystko w porządku że ich nie widać

Lepszy jest Międlar, chłopcy z ONR, babcia Józia z "Plebanii" i takie cyrki jak w Białymstoku gdzie gęby nie skażone głębszą myślą plują na gejów sami nosząc koszulki z logo Armaniego? Miodzio, elita narodu. Przez takich jak oni i władzę, która roztacza na d nimi parasol ochronny Polska robi się brunatna Niemcy lat 30-stych. Duduś na 11 listopada maszeruje ramię w ramię z łysymi pałami, pan "praworządny" i "niezłomny", doktor prawa, który nie wyciąga wniosków z historii. Kto wam tam jeszcze oprócz gejów nie pasuje? Aha, zapomniałabym o Ukraińcach. To takie fajne uczucie, że nareszcie jest ktoś dla kogo pisowiec jest "Panem", nie? Można sobie odbić lata upokorzeń kiedy to się u Helmuta w polu przy szparagach pracowało. Tylko na to "wstały z kolan" lud pisowski czekał. A na wakacje za "pińcetplusa" do polskiej strefy w Grecji, będą animacje z Zenkiem Martyniukiem w roli głównej, no i schaboszczak na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Duda to złamas, który bez pozwolenia żoliborskiego z metra ciętego do kibla nie wyjdzie. Nawet promotor pracy Dudy powiedział co myśli o nim i jego przestrzeganiu prawa. Bycie Doktorem prawa to jeszcze nie znaczy  bycie praworządnym. Mam rozmawiać o konstytucji z ludźmi, którzy są wtórnymi analfabetami i myślą, że 500 PiS wypłaca ze swojej partyjnej kasy? Nie znacie podstaw ekonomii, wycieracie sobie gębę złodziejami, a sami na prawo i lewo wydajecie m. in. moją kasę na Rydzyka, macie w czterech literach prawa kobiet, dobro niepełnosprawnych, ale będziecie mi wmawiać jak to miłościwie nam panujący dbają o "prostego człowieka". Szkoda, że ten prosty człowiek sam chce zrównać innych do swojego poziomu zamiast samemu mieć ambicję piąć się wyżej.

To jest właśnie mowa typowego PO-wca. PO-wcy jak wyzywają, przeklinają, kogoś krytykują, to nazywa się wtedy "wolność słowa" "demokracja", a jak im się coś powie nie po ich myśli, to wtedy nazywa się to "hejt" "mowa nienawiści".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

ale kilka lat temu już powstała pewna grupa ludzi która nazywała sie obrońcami demokracji.Z posępnymi ryjami chodzili w marszach,same smutne gęby i co tak ucichło.Wygląda na to że z demokracją już wszystko w porządku że ich nie widać

Ty chyba nie wiesz na czym demokracja polega. Jeden prosty przykłąd bo na więcej nie mam czasu. Jeśli telewizja PUBLICZNA pełni rolę tubę propagandową partii rządowej (lub jakiejkolwiek partii politycznej) nie może być mowy o demokracji. TVP powinna informować a nie wychwalać jedną partię i pluć na inną.

Zresztą wpłynęło już doniesienie na ten stan rzeczy do ogranow UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jest właśnie mowa typowego PO-wca. PO-wcy jak wyzywają, przeklinają, kogoś krytykują, to nazywa się wtedy "wolność słowa" "demokracja", a jak im się coś powie nie po ich myśli, to wtedy nazywa się to "hejt" "mowa nienawiści".

To twój idol mówił coś o "roznoszących zarazę", "gorszym sorcie" i twój idol decyduje o tym kto jest "prawdziwym Polakiem". Za rządów PiS głowę podniósł nie "prosty człowiek", a niedouczony cham, który dziś może być dumny z tego, że języków nie zna (jak wasz idol), świat go nie ciekawi (widocznie podkarpacka zagroda to jest to) i nie przeczytał nic od czasów "Antka Muzykanta". Nic tak nie cieszy "pisowskiego luda" jak wreszcie opluć kogoś komu powodzi się lepiej. "Żeby sąsiadowi zdechła krowa", to wasza mentalność, a nie "co zrobić by samemu tę krowę kupić, a może nawet dwie". Jak sąsiad ma krowę to pewnie ukradł, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty chyba nie wiesz na czym demokracja polega. Jeden prosty przykłąd bo na więcej nie mam czasu. Jeśli telewizja PUBLICZNA pełni rolę tubę propagandową partii rządowej (lub jakiejkolwiek partii politycznej) nie może być mowy o demokracji. TVP powinna informować a nie wychwalać jedną partię i pluć na inną.

Zresztą wpłynęło już doniesienie na ten stan rzeczy do ogranow UE.

Demokracja drogi Gościu polega na tym, że rządzi większość, a mniejszość ma się dostosować czy to Ci się podoba, czy nie. Kiedyś rządzili Wasi, to My się podporząkowaliśmy. Jak byliśmy przez Was okradani, to My Wam za to serdecznie dziękowaliśmy, a jak teraz My jesteśmy w wiekszości, to odbieramy od Was to co Nasze i przestań się pluć Gościu, jak wygracie wybory, to sobie z powrotem zrobicie co będziecie chcieli tzn. kraść, rabować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty chyba nie wiesz na czym demokracja polega. Jeden prosty przykłąd bo na więcej nie mam czasu. Jeśli telewizja PUBLICZNA pełni rolę tubę propagandową partii rządowej (lub jakiejkolwiek partii politycznej) nie może być mowy o demokracji. TVP powinna informować a nie wychwalać jedną partię i pluć na inną.

Zresztą wpłynęło już doniesienie na ten stan rzeczy do ogranow UE.

Demokracja drogi Gościu polega na tym, że rządzi większość, a mniejszość ma się dostosować czy to Ci się podoba, czy nie. Kiedyś rządzili Wasi, to My się podporząkowaliśmy. Jak byliśmy przez Was okradani, to My Wam za to serdecznie dziękowaliśmy, a jak teraz My jesteśmy w wiekszości, to odbieramy od Was to co Nasze i przestań się pluć Gościu, jak wygracie wybory, to sobie z powrotem zrobicie co będziecie chcieli tzn. kraść, rabować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Demokracja drogi Gościu polega na tym, że rządzi większość, a mniejszość ma się dostosować czy to Ci się podoba, czy nie. Kiedyś rządzili Wasi, to My się podporząkowaliśmy. Jak byliśmy przez Was okradani, to My Wam za to serdecznie dziękowaliśmy, a jak teraz My jesteśmy w wiekszości, to odbieramy od Was to co Nasze i przestań się pluć Gościu, jak wygracie wybory, to sobie z powrotem zrobicie co będziecie chcieli tzn. kraść, rabować itd.

No to widzę, że nie wiesz czym charakteryzuje się ustrój demokratyczny.

Nikogo nie okradałam. Zejdź ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość 1

no ale co z tym kodem.Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Demokracja drogi Gościu polega na tym, że rządzi większość, a mniejszość ma się dostosować czy to Ci się podoba, czy nie. Kiedyś rządzili Wasi, to My się podporząkowaliśmy. Jak byliśmy przez Was okradani, to My Wam za to serdecznie dziękowaliśmy, a jak teraz My jesteśmy w wiekszości, to odbieramy od Was to co Nasze i przestań się pluć Gościu, jak wygracie wybory, to sobie z powrotem zrobicie co będziecie chcieli tzn. kraść, rabować itd.

TKM, już to kiedyś słyszałam. Bo WY nie kradniecie, dowcip miesiąca. Zresztą wolę kogoś kto ukradnie mi kasę niż kogoś kto kradnie wolność i mówi mi jak mam żyć. Demokracja to przede wszystkim szanowanie mniejszości i poszanowanie prawa. WY nie umiecie ani jednego ani drugiego. Nie szanujecie ludzi innych wyznań, narodowości (nic tak nie jara waszych wyborców jak "Huzia na Olega z Ukrainy jeżdżącego Uberem"), kobiety traktujecie jak rozpłodowe maciory, wydajecie miliony na kościół i chronicie nawet tych, którzy krzywdzą dzieci, nie szanujecie rozdziału kościoła od Państwa, nie szanujecie niepełnosprawnych (nie głosują to można ich olać, ale rolnik czy górnik podpali parę opon i kłaniacie mu się w pas chociaż przynosi straty), traktujecie widza jak ...ę serwując mu propagandę, wszędzie węszycie spiski, pultacie się 9 rok o jakiś kawałek nieoddanej przez Putina blachy (to był zamach czy nie było? krasnoludki rozpyliły sztuczną mgłę czy jaka teraz wersja obowiązuje, bo się zgubiłam). Trzymacie się za rączki na urodzinach Radyja i odstawiacie jakieś tańce i to ma być poważna władza jeszcze świeckiego Państwa? Może od razu zróbmy sobie drugi Iran? Co się będziemy ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

Jeżeli upominanie się o poszanowanie praw człowieka i konstytucji nazywasz sraniem we własne gniazdo to może przeprowadź się do Korei Północnej. Będziesz zachwycony. Naród z partią, partia z narodem, po co komu prawo, ważne, że miskę ryżu dostaniesz. TVP już niewiele się różni od telewizji Kim Dzong Una. Łubu dubu, niech żyje nam prezes PiS. To śpiewałem ja, wyznawca PiS, troll "złotówka od posta".

taśmy Neumanna powinny już wam uświadomić, że czas zamknąć pokój 208 w inowrocławskim ratuszu i przesunąć się w bardziej produktywne sektory gospodarki niż trollowanie na akord, ów facet sam zaakcentował, że do tego stopnia walczą wymiar sprawiedliwości, iż cieszyć go będzie sabotaż wyrażający się paraliżem sądów

WO-LNE SON-DY, KONZDYDUCJA, LECHU BOLEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś
15 godzin temu, Gość aletymundra napisał:

te wasze życie na kredycie jest już żałosne.zmień płyte

ta, powinna zmienić, sama pewnie żyje na kredycie bo nie potrafi sobie odłożyć i ma nałogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Demokracja drogi Gościu polega na tym, że rządzi większość, a mniejszość ma się dostosować czy to Ci się podoba, czy nie. Kiedyś rządzili Wasi, to My się podporząkowaliśmy. Jak byliśmy przez Was okradani, to My Wam za to serdecznie dziękowaliśmy, a jak teraz My jesteśmy w wiekszości, to odbieramy od Was to co Nasze i przestań się pluć Gościu, jak wygracie wybory, to sobie z powrotem zrobicie co będziecie chcieli tzn. kraść, rabować itd.

Przykro mi bardzo lecz mylisz systemy. Nie masz pojecia czym jest demokracja. Owszem to rzady wybranej przez ogol wiekszosci, jednak przy poszanowaniu praw i potrzeb mniejszosci. Tym jest demokracja. Jesli wladza tlamsi mniejszosc stojaca w opozycji to jest to tyrania. Chcialas/es blynac a Ci nie wyszlo. Typowy PiSowiec. Teraz k...a my. Wasz sposob myslenia jest przerazajacy dla normalnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jakie łamanie konstytucji? Konstytucji wg. PO. Konstytucję PO interpretuje sobie PO pod własne wygody jak im pasuje. Andrzej Duda, to uczciwy człowiek zna ją lepiej jak ty.

pewnie, przecież środowiska opozycji same chcą łamać konstytucje ustanawiając hybrydę związków czyli związki jednopłciowych fetyszystów włąsnej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agssrags
6 minut temu, Gość Ags napisał:

Przykro mi bardzo lecz mylisz systemy. Nie masz pojecia czym jest demokracja. Owszem to rzady wybranej przez ogol wiekszosci, jednak przy poszanowaniu praw i potrzeb mniejszosci. Tym jest demokracja. Jesli wladza tlamsi mniejszosc stojaca w opozycji to jest to tyrania. Chcialas/es blynac a Ci nie wyszlo. Typowy PiSowiec. Teraz k...a my. Wasz sposob myslenia jest przerazajacy dla normalnego czlowieka.

zagłębij się w temat próby odłączenia Katalonii od Hiszpanii,co się stało z pomysłodawcami tego planu i przeczytaj swój post jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Ags napisał:

Przykro mi bardzo lecz mylisz systemy. Nie masz pojecia czym jest demokracja. Owszem to rzady wybranej przez ogol wiekszosci, jednak przy poszanowaniu praw i potrzeb mniejszosci. Tym jest demokracja. Jesli wladza tlamsi mniejszosc stojaca w opozycji to jest to tyrania. Chcialas/es blynac a Ci nie wyszlo. Typowy PiSowiec. Teraz k...a my. Wasz sposob myslenia jest przerazajacy dla normalnego czlowieka.

A gdzie było poszanowanie praw jak PO-PSL podnosiła wiek emerytalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem co się ludzie tak podniecają tymi wizami. Wielu moich znajomych i ja, normalnie już było w Stanach, nigdy nie było żadnych problemów ze zdobyciem wizy. Teraz będzie można po prostu nieco szybciej taki wylot zaplanować, ale koszty się nie zmienią, bo taka wycieczka była i będzie cholernie droga i brak opłaty wizowej niewiele zmieni. Ludzie chyba się cieszą, bo myślą, że to jakiś raj do którego sobie wyjadą na stałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdzie było poszanowanie praw jak PO-PSL podnosiła wiek emerytalny?

Teraz również nie ma poszanowania praw. Kobiety mają prawo do przejścia na emyryturę o 5 lat wcześniej niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem co się ludzie tak podniecają tymi wizami. Wielu moich znajomych i ja, normalnie już było w Stanach, nigdy nie było żadnych problemów ze zdobyciem wizy. Teraz będzie można po prostu nieco szybciej taki wylot zaplanować, ale koszty się nie zmienią, bo taka wycieczka była i będzie cholernie droga i brak opłaty wizowej niewiele zmieni. Ludzie chyba się cieszą, bo myślą, że to jakiś raj do którego sobie wyjadą na stałe. 

Zawsze to około 600 zł w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

A gdzie było poszanowanie praw jak PO-PSL podnosiła wiek emerytalny?

Przecież wiek emerytalny i tak będzie musial zostać podniesiony. Inaczej ta piramida finansowa zwana ZUSem się zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Teraz również nie ma poszanowania praw. Kobiety mają prawo do przejścia na emyryturę o 5 lat wcześniej niż mężczyźni.

No bo kobieta to jest słabsza płeć, tak zawsze było i tak powinno być. Jeżeli masz jakiś żal, to możesz apelować do swojej partii, żeby mężczyźni też w wieku 60 lat przechodzili na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie, nie dajcie się robić w balona -  TO NIE TRUMP ZNOSI WIZY. Ani to nie Duda czy Pis nam je wywalczył - co jest już w ogóle kompletną bzdurą.

Po prostu Polska po raz pierwszy o X lat zmieściła się w limicie i miała mniej niż 3% odmów wydania wizy do USA. To działa tak samo dla większości krajów - pewnie poza krajami muzułmańskimi, z których wywodzi się wielu terrorystów. Mamy mniej niż 3% odmów - uruchomiona zostaje procedura zniesienia wiz. I tyle. A nie żadne peany jaki to Trump czy Duda są wspaniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×