Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tramp znosi wizy do USA

Polecane posty

Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak wmówić wybocy PIS, widzowi TVPis, ze nie ma afery hejterskie w Ministrollstwie Sprawiedliwości?

Podajesz mętną informację, że ktoś twierdzi, że byc może jest jakaś afera, po czym szybciutko przechodzisz do Brejzy i Inowrocławskiego Ratusza. I oto w cudowny sposób afery w Ministrollstie nie ma. I to działa! Gdy chcesz porozmawiać z wyborcą PISu na temat tego co się dzieje w wymiarze sprawiedliwości w Polsce jego pierwszy tekst dotyczy Inowrocławia! Afery Ziobry nigdy nie było i nie ma!

Tak pięknie działającej manipulacji Goebels nie powstydził 😉

bo i afery Ziobry nie było, miała miejsce afera Plebiaka twój koncert życzeniowy nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

bo i afery Ziobry nie było, miała miejsce afera Plebiaka twój koncert życzeniowy nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością

ps. dodam jeszcze od siebie, że później ludzie żyjący w napięciu o spiskach władzy w swojej paranoi dopuszczają agenta zarejestrowanego jako Bolek na swoich konwencjach wyborczych, który zarzuca innym, że byli zdrajcami i donosicielami 🙂

PatOlogia umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty gupku
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

Ale przecież wy mieliście być lepsi, bardziej moralni, uczciwi co? I gucio. Może poprzednicy kradli, ale przynajmniej nie mówili innym jak mają żyć. Partia, która najwięcej krzyczy o komuchach ma w swoich szeregach Piotrowicza, patria która najwięcej sobie gębę wyciera dbaniem o szarego człowieka ma w nosie niepełnosprawnych, ale wydaje miliony na kościół, a i prokuratura dostaje instrukcje by w przypadku "nieprawidłowości" w relacjach ksiądz-dziecko temu pierwszemu nic się nie stało. Telewizja publiczna to dno, dlaczego ja mam płacić na waszą tubę propagandową? Tam się odbywa regularne szczucie, a pasków w tvp info to by się Goebels nie powstydził. Chrzanicie o wartościach, a taki jeden Piasecki jako przykładny katolik pokazał jak to się "miłuje rodzinę". Dziękuję za takie "wartości". To już wolę gejów, którzy się szanują i nikomu krzywdy nie robią. Wy karalibyście nawet za edukację seksualną. Może jeszcze antykoncepcji zakazać? Niech będzie jak w Rumunii Caecescu?

dasz sobie rękę odciąć za to że geje nikomu krzywdy nie robią?I kolejny dzień tu gnijesz bezrobotna torbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość gość napisał:

bo i afery Ziobry nie było, miała miejsce afera Plebiaka twój koncert życzeniowy nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością

Jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość gość napisał:

samasiebie oszukujesz, że studia hunanistyczne produkują unikatowe traktaty filozoficzne i szkołe myśli na wzór frankfurckiej albo idźmy opozycyjnym kierunkiem austriacką szkołe ekonomiczną, w której więcej ideologii niżeli ekonomii - jakoś w Polsce nie uświadczono żadnego wybitnego prądu

cudownie, że marnowanie czasu i energii narzeczy mało konstruktywne tytułujesz eufemistycznie samorozwojem, ale czaswyjść ze sfery marzeń w dorosłość

pod tym kątem kosmetyczka, która uratowała niejedną cerę lub monter w fabryce samochodów o dużej wartości dodanej dla gospodarki albo spawacz w stoczni jest bardziej potrzebny niżeli pierdzistołek doktorek na wydziale humanistycznym, który marzy sobie o niebieskich migdałach. analagicznie do smarkatki z wydziału psychologii, która aby mieć na chleb będzie wmawiać ludziom, że mają "problemy" jak akwizytor już nie wspominając o socjolożce przewalającej papiery 🙂

Oczywiście. Bo wśród ludzi niewykształconych są same ratujące świat i gospodarkę kosmetyczki i monterzy samochodów, a wśród ludzi z wyższym wykształceniem same "pierdzistołki". Ogólnie poziom wykształcenia jest odwrotnie proporcjonalny do IQ i im niższe wykształcenie wśród społeczeństwa tym lepiej rozwinięta gospodarka.

Wiadomo, że cały postęp technologiczny, postęp medycyny itp. zawdzięczamy osobom niewykształconym a rządy proletariatów to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Oczywiście. Bo wśród ludzi niewykształconych są same ratujące świat i gospodarkę kosmetyczki i monterzy samochodów, a wśród ludzi z wyższym wykształceniem same "pierdzistołki". Ogólnie poziom wykształcenia jest odwrotnie proporcjonalny do IQ i im niższe wykształcenie wśród społeczeństwa tym lepiej rozwinięta gospodarka.

Wiadomo, że cały postęp technologiczny, postęp medycyny itp. zawdzięczamy osobom niewykształconym a rządy proletariatów to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

Amen.

postęp medyczny... w Polsce... okej, widać, że jesteś tą mająca kompleksy względem konowałów i pewnie z kopertą latasz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Oczywiście. Bo wśród ludzi niewykształconych są same ratujące świat i gospodarkę kosmetyczki i monterzy samochodów, a wśród ludzi z wyższym wykształceniem same "pierdzistołki". Ogólnie poziom wykształcenia jest odwrotnie proporcjonalny do IQ i im niższe wykształcenie wśród społeczeństwa tym lepiej rozwinięta gospodarka.

Wiadomo, że cały postęp technologiczny, postęp medycyny itp. zawdzięczamy osobom niewykształconym a rządy proletariatów to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

Amen.

no na pewno, humaniści z wielkim ego, bojący się życia i wyzwań na rynku pracy na swoich barkach dźwigają naszą gospodarkę 😉

fantastyka piętro wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość gość napisał:

samasiebie oszukujesz, że studia hunanistyczne produkują unikatowe traktaty filozoficzne i szkołe myśli na wzór frankfurckiej albo idźmy opozycyjnym kierunkiem austriacką szkołe ekonomiczną, w której więcej ideologii niżeli ekonomii - jakoś w Polsce nie uświadczono żadnego wybitnego prądu

cudownie, że marnowanie czasu i energii narzeczy mało konstruktywne tytułujesz eufemistycznie samorozwojem, ale czaswyjść ze sfery marzeń w dorosłość

pod tym kątem kosmetyczka, która uratowała niejedną cerę lub monter w fabryce samochodów o dużej wartości dodanej dla gospodarki albo spawacz w stoczni jest bardziej potrzebny niżeli pierdzistołek doktorek na wydziale humanistycznym, który marzy sobie o niebieskich migdałach. analagicznie do smarkatki z wydziału psychologii, która aby mieć na chleb będzie wmawiać ludziom, że mają "problemy" jak akwizytor już nie wspominając o socjolożce przewalającej papiery 🙂

Studenci filozofii, zaraz po studentach fizyki i astronomii mają najwyższe IQ pośród wszystkich studentów.

W życiu nie liczy się tylko fach w ręku, ale też możliwość kojarzenia faktów i logicznego myślenia, co sprawia, że człowiek jest mniej podatny na manipulacje, np kościelną.

"Trzy czwarte polskich niewierzących (75 proc.) to osoby z co najmniej średnim wykształceniem, podczas gdy mniej więcej połowa wierzących i głęboko wierzących (odpowiednio 51 proc. i 49 proc.), ma wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

postęp medyczny... w Polsce... okej, widać, że jesteś tą mająca kompleksy względem konowałów i pewnie z kopertą latasz 😄

Nie. Ja piszę o postępie w skali globalnej.

A ty chodzisz do konowałów jak jesteś chora czy może leczysz się sama? Pewnie sama byś lepiej przeprowadziła niejedną operację niż jakikolwiek polski konował, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hah

mam nadzieję, że patologia plus się zapakuje i już tu nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

no na pewno, humaniści z wielkim ego, bojący się życia i wyzwań na rynku pracy na swoich barkach dźwigają naszą gospodarkę 😉

fantastyka piętro wyżej

Wśród ludzi wykształconych są tylko humaniści. To jest prawda znana na kafe nie od dzisiaj.

Ciekawe co zmontowałby ten monter samochodowy gdyby nie było inżynierów czy naukowców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość hah napisał:

mam nadzieję, że patologia plus się zapakuje i już tu nie wróci

Ja licze na to, że połowa Podkarpacia wyjedzie do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

Wiesz ja znałam kiedyś jednego stolarza święcie przekonanego, że Kanada to stan USA. Pewnie też teraz na PiS głosuje. Jednym słowem można być wtórnym analfabetą, ale ważne, że ma się "fach w ręku". Potem taki suweren łyka wszystko co mu Holecka w "Wiadomościach" zapoda.

Ja jestem stolarzem i gdy układałem klepki na podłodze w sali konferencyjnej, to pewien pan prezes tej dużej firmy poprosił mnie, żebym wykonał dla niego takie same, położył, wycyklinował tu na miejscu (bo nie chciał u siebie robić bałaganu), a potem poskładał i zawiózł je do jego willi znajdującej się 400km i tam je poukładał i tylko polakierował. Więc czyim on jest wyborcą? Zapewne PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem stolarzem i gdy układałem klepki na podłodze w sali konferencyjnej, to pewien pan prezes tej dużej firmy poprosił mnie, żebym wykonał dla niego takie same, położył, wycyklinował tu na miejscu (bo nie chciał u siebie robić bałaganu), a potem poskładał i zawiózł je do jego willi znajdującej się 400km i tam je poukładał i tylko polakierował. Więc czyim on jest wyborcą? Zapewne PO.

Może to był prezes z nadania PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Studenci filozofii, zaraz po studentach fizyki i astronomii mają najwyższe IQ pośród wszystkich studentów.

W życiu nie liczy się tylko fach w ręku, ale też możliwość kojarzenia faktów i logicznego myślenia, co sprawia, że człowiek jest mniej podatny na manipulacje, np kościelną.

"Trzy czwarte polskich niewierzących (75 proc.) to osoby z co najmniej średnim wykształceniem, podczas gdy mniej więcej połowa wierzących i głęboko wierzących (odpowiednio 51 proc. i 49 proc.), ma wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe."

no i co z tego, że mają skoro w żaden sposób nie przekłada się to na produktywność? zwłaszcza filozofowie.

później takie jednostki są podatne na przeciwne spektrum agitacji - brukselskich technokratów dążących do rozkładu struktur UE i gazetki wyborczej, ślepo podążają za trendami tam wytyczonymi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Studenci filozofii, zaraz po studentach fizyki i astronomii mają najwyższe IQ pośród wszystkich studentów.

W życiu nie liczy się tylko fach w ręku, ale też możliwość kojarzenia faktów i logicznego myślenia, co sprawia, że człowiek jest mniej podatny na manipulacje, np kościelną.

"Trzy czwarte polskich niewierzących (75 proc.) to osoby z co najmniej średnim wykształceniem, podczas gdy mniej więcej połowa wierzących i głęboko wierzących (odpowiednio 51 proc. i 49 proc.), ma wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe."

dzięki nim mamy wysokorozwinięty polski przemysł kosmiczny! a nie, czekaj... Space X to chyba nie jest polska firma 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

no i co z tego, że mają skoro w żaden sposób nie przekłada się to na produktywność? zwłaszcza filozofowie.

później takie jednostki są podatne na przeciwne spektrum agitacji - brukselskich technokratów dążących do rozkładu struktur UE i gazetki wyborczej, ślepo podążają za trendami tam wytyczonymi.

 

mają połechtane ego wsparte poczuciem megalomanii o tym, że należą do elity "młodych, wykształconych z wielkich ośrodków miejskich" taka nobilitacja im wystarczy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

no i co z tego, że mają skoro w żaden sposób nie przekłada się to na produktywność? zwłaszcza filozofowie.

później takie jednostki są podatne na przeciwne spektrum agitacji - brukselskich technokratów dążących do rozkładu struktur UE i gazetki wyborczej, ślepo podążają za trendami tam wytyczonymi.

 

Najbardziej produktywni sa ludzie po podstawówce. Zaraz za nimi plasuja się ci po zawodówce itd. W ogóle powinno się zlikwidować uczelnie wyższe a matura powinna byc płatna - dla przygłupów, którzy marnują czas na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I nie wiadmo też po co się tym darmozjadom wykształciuchom płaci za ich nieproduktywność? Poniżej mediana wynagradzeń w PLN 2018 r w zależności od wykształcenia.

wyższe magisterskie inżynierskie: 6 000

wyższe magisterskie 4 927

wyższe zawodowe (licencjackie/inżynierskie) 4 497

niepełne wyższe (absolutorium studiów mgr lub inż.) 4 400

średnie lub pomaturalne (zdana matura) 3 630

zasadnicze zawodowe 3 349

gimnazjalne 3 040

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

przynajmniej jest bardziej życiowo ogarnięta, ma świadomość, że marnowanie czasu na jakąś tam socjologie czy psychologie uwstecznia zawodowo a w tym czasie można mieć już fach w ręku, dorobić się salonu kosmetycznego a nie w okolicach 25 rokużycia dalej być na etapie kserowania dokumentów za 3 tysie netto w garsoneczce z lumpa i ujadania na cały świat

nie od dziś wiadomo, ze przeważająca większość osób wykształceniem podstawowym i zawodowym to rekiny biznesu, a brak wykształcenia spowodowany jest tylko i wyłącznie tym, że w wieku 15 - 20 lat postanowili z ogromnym powodzeniem rozkręcac swoje biznesy zamiast marnować czas na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie od dziś wiadomo, ze przeważająca większość osób wykształceniem podstawowym i zawodowym to rekiny biznesu, a brak wykształcenia spowodowany jest tylko i wyłącznie tym, że w wieku 15 - 20 lat postanowili z ogromnym powodzeniem rozkręcac swoje biznesy zamiast marnować czas na naukę.

wykazują się najpewniej większą moralnością niż rodzime januszki biznesu od lat produkujące biznesy o małej innowacyjności bazująće na wyzysku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem stolarzem i gdy układałem klepki na podłodze w sali konferencyjnej, to pewien pan prezes tej dużej firmy poprosił mnie, żebym wykonał dla niego takie same, położył, wycyklinował tu na miejscu (bo nie chciał u siebie robić bałaganu), a potem poskładał i zawiózł je do jego willi znajdującej się 400km i tam je poukładał i tylko polakierował. Więc czyim on jest wyborcą? Zapewne PO.

moze to byl prezes, ktory po skończeniu podstawówki postanowił nie marnowac więcej czasu na naukę i poswięcił się rozwijaniu własnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

I nie wiadmo też po co się tym darmozjadom wykształciuchom płaci za ich nieproduktywność? Poniżej mediana wynagradzeń w PLN 2018 r w zależności od wykształcenia.

wyższe magisterskie inżynierskie: 6 000

wyższe magisterskie 4 927

wyższe zawodowe (licencjackie/inżynierskie) 4 497

niepełne wyższe (absolutorium studiów mgr lub inż.) 4 400

średnie lub pomaturalne (zdana matura) 3 630

zasadnicze zawodowe 3 349

gimnazjalne 3 040

 

już widzę jak absolwenta studiów licencjackich z kulturoznawstwa otarła się o 4000 brutto... może w 2023 jak rząd weźmie jej los w swoje ręcę i podwyższy jej ustawowo pensje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

wykazują się najpewniej większą moralnością niż rodzime januszki biznesu od lat produkujące biznesy o małej innowacyjności bazująće na wyzysku 🙂

Januszki biznesu? Chodzi ci o tych co po podstawówce postanowili "rozwijać" biznes, zeby w wieku 25 lat mieć swój wlasny salon kosmetyczny i robić paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

już widzę jak absolwenta studiów licencjackich z kulturoznawstwa otarła się o 4000 brutto... może w 2023 jak rząd weźmie jej los w swoje ręcę i podwyższy jej ustawowo pensje 🙂

Wiesz co to statystyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

już widzę jak absolwenta studiów licencjackich z kulturoznawstwa otarła się o 4000 brutto... może w 2023 jak rząd weźmie jej los w swoje ręcę i podwyższy jej ustawowo pensje 🙂

To jest coś na co liczą słabo wykształceni wyborcy PISu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

już widzę jak absolwenta studiów licencjackich z kulturoznawstwa otarła się o 4000 brutto... może w 2023 jak rząd weźmie jej los w swoje ręcę i podwyższy jej ustawowo pensje 🙂

Analiza zarobków absolwentów z Forbes:

".... Zdarzają się też wyjątki z innych obszarów. Wyjątkowo dużo zarabiali socjologowie z Uniwersytetu Wrocławskiego (7,3 tys. zł brutto) i Uniwersytetu Warszawskiego (7,1 tys. zł brutto). Wśród najlepiej opłacanych znaleźli się także absolwenci kulturoznawstwa i zarządzania z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Generalnie z kierunków humanistycznych najlepiej zarabiają jednak absolwenci filologii – szczególnie ci po germanistyce, filologii niderlandzkiej czy szwedzkiej. Najgorzej wypadli absolwenci weterynarii (1,57 tys. zł brutto) czy sztuk plastycznych (1,8 tys. zł brutto)...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem stolarzem i gdy układałem klepki na podłodze w sali konferencyjnej, to pewien pan prezes tej dużej firmy poprosił mnie, żebym wykonał dla niego takie same, położył, wycyklinował tu na miejscu (bo nie chciał u siebie robić bałaganu), a potem poskładał i zawiózł je do jego willi znajdującej się 400km i tam je poukładał i tylko polakierował. Więc czyim on jest wyborcą? Zapewne PO.

A ja jestem mechanikiem i kiedyś dostałem straszny opieprz od jednego gościa w krawacie co przyjechał bmw x5 i zobaczył jak zakładam pod nakrętkę podkładkę sprężynową. Narobił strasznego rabanu, poszedł z wielkim krzykiem na skargę do właściciela, że w jego luksusowym samochodzie zakładam pękniętą podkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

dzięki nim mamy wysokorozwinięty polski przemysł kosmiczny! a nie, czekaj... Space X to chyba nie jest polska firma 😄

Dzięki takiej jednej po fizyce mamy szansę na wysoko rozwinięty przemysł fotowoltaiczny.

Ale pewnie bardziej wartościowy i produktywny jest machający kilofem górnik niż absolwentka fizyki, która odkryła, jak można robić tanie ogniwa sloneczne z perowskitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.10.2019 o 09:40, Gość Gość napisał:

Jeśli telewizja PUBLICZNA pełni rolę tubę propagandową partii rządowej (lub jakiejkolwiek partii politycznej) nie może być mowy o demokracji. TVP powinna informować a nie wychwalać jedną partię i pluć na inną.

Zresztą wpłynęło już doniesienie na ten stan rzeczy do ogranow UE.

Zgadza się, w sprawie paragonu hańby, tego refundowanego leku Borysław Budka skierował sprawę do sądu, gdzie jego kolega sędzia nakazał sprostować TVP że Borysław mówił prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×