Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka25

o co chodzi w tym

Polecane posty

Gość Olka25

Mam mieszane uczucia. Mianowicie zawrócił mi w głowie facet,który nie jest w moim typie. Poprostu nie jest,a mimo to ciągnie mnie do niego jak cholera. Ciągle o nim myślę,mam ochotę się z nim kochać. Czy to możliwe? O co w tym chodzi? Mieliście tak,że podoba wam się inny typ facetów a ciągnie was do kogoś w nie waszym typie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Skoro Cie do niego ciagnie tzn, ze jest w Twoim typie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka25
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Skoro Cie do niego ciagnie tzn, ze jest w Twoim typie ;)

niekoniecznie...po 1 wolę brunetów a on jest blondynem to raz nie mówiąc o wzroście,ma inny charakter niż taki jaki szukałam i doceniałam u mężczyzn,to znaczy spokojniejszych,wrażliwszych,ten jest bardziej imprezowiczem?? A mimo to jest w nim coś co sprawia,że myślę o nim kilkanaście jak nie więcej razy na dobę,wyobrażam sobie co z nim bym robiła,jak jest blisko to wręcz nie widzę innych tylko jego. I to akurat jego,ten który bym powiedziała niedawno że nie ma wcale u mnie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
13 minut temu, Gość Olka25 napisał:

niekoniecznie...po 1 wolę brunetów a on jest blondynem to raz nie mówiąc o wzroście,ma inny charakter niż taki jaki szukałam i doceniałam u mężczyzn,to znaczy spokojniejszych,wrażliwszych,ten jest bardziej imprezowiczem?? A mimo to jest w nim coś co sprawia,że myślę o nim kilkanaście jak nie więcej razy na dobę,wyobrażam sobie co z nim bym robiła,jak jest blisko to wręcz nie widzę innych tylko jego. I to akurat jego,ten który bym powiedziała niedawno że nie ma wcale u mnie szans

No to zmienil Ci sie typ faceta w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×