Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na prezent dla 4,5 latka

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym kupić prezent dla 4,5 latka. Będę widziała dziecko wcześniej przed mikołajem a później nie będzie okazji. Chłopiec lubi pociągi, ma lego, kolejkę drewnianą i mnóstwo elementów. Normalnie kupiłabym jakiś inny zestaw lego ale ma już sporo. Tak samo kolejkę drewnianą, pociągi i akcesoria. Zastanawiałam się nad innymi klockami lub czymś do budowania. Ale nie wiem co jest na topie dla dzieci w tym wieku. Wiem, że lubi pociągi, ale nie wiem co kupić z tym związane. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lego, ile by nie miał. Mój 5,5 latek ma ok 40 zestawów, dokupuje, buduje miasta itp. To wszystko jest kompatybilne. W zależnosci od budżetu możesz coś kupić już od 40 zł. Tylko spytaj mamy co ma. 

Alternatywne pomysły to

klocki magnetyczne

Gry planszowe. Polecam kooperacyje.cala rodzina wygrywa, nie ma rywalizacji

Ksiazki do czytania na dobranoc, tego nigdy dosc

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lego to zawsze bezpieczny prezent. 

 W zależności od budżetu i miejsca zamieszkania bilet na jakąs atrakcje np do teatru dla dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak lubi pociągi to popytaj czy lubi stacyjkowo. To bajka o ciuchciach z ciuchciami do zbierania. 

4,5 lat to faza na psi patrol. Z tego są pieski z pojazdami, ubranka, akcesoria, książki 

Podpytaj rodziców co lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Psi patrol też polecam. Mój syn ma zestaw edukacyjny z tej serii i bawi się tym często i długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Może zestaw Mały Konstruktor Junior? Mój pięciolatek uwielbia składać auta z drewnianych elementów i kolorowych śrubek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×