Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lil

ANIA KARCZ

Polecane posty

Gość Lil

DYSKUSJA

co sądzicie o Ani? I o jej działaności (youtube, instagram) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla mnie taka mała wieśniara. śmieszy mnie jej historyjka że dla sportu zrezygnowała z pójścia na medycynę. a prawda jest taka, że ona zbyt bystra to nie jest. w dodatku to jej mówienie "tom ...enkom", "półtorej miesiąca", "pocztom". i cycki ściśnięte 3 razy za małym push-upem by wyglądały jak arbuzy, gdzie jak zakłada kostium kąpielowy to nagle jak przekłuty balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

dla mnie taka mała wieśniara. śmieszy mnie jej historyjka że dla sportu zrezygnowała z pójścia na medycynę. a prawda jest taka, że ona zbyt bystra to nie jest. w dodatku to jej mówienie "tom ...enkom", "półtorej miesiąca", "pocztom". i cycki ściśnięte 3 razy za małym push-upem by wyglądały jak arbuzy, gdzie jak zakłada kostium kąpielowy to nagle jak przekłuty balon.

A ona opowiada, ze zrezygnowała z medycyny? obserwowałam ją cztery lata temu, gdy była w liceum i tylko ciagle narzekała, ze szkoła, ze nie chce jej sie uczyć, ze po do to komu, ze nie będzie szła na studia po naturze. Proszę jak się zmienia historia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czekam na fale hejtu 🤣🤣🤣🤣 po co zakładać kolejne watki i YTberach czy lubią? Skoro odpowiedz jest zawsze taka sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Szkoda, ze nie nagrywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no oczywiście, że mówiła że chce iść na medycynę. takie czcze gadanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez irytuje mnie jej „om” oraz uwaga - mam jej ebooka i bylam w szoku, jakie bledy stylistyczne tam są, s ogole brak konsekwencji w tekscie. Niby proste przepisy, ale nasadzila tam duzo takich glupich bledow, typu raz biedronka z duzej litery a raz z malej, przecinki nie w tych miejsach gdzie trzeba lub brak itp. Za kilkadet zlotych zredagowalabym jej tego ebooczka tak, ze bylby bez blędow. ALE to niestety somena naszych czasow, ze teraz kazds blogerka i instagramerka wydaje ebooka, i ludzie w doopie mają czy tam są błędy, bo i tak się sprzeda. A tak poza tym - lubię ją. Młoda dziewczyna, pełna energii i pasji, i bardzo pracowita. Ja w jej wieku nie byłam nigdzie za granicą, nie miałam ani złotówki własnej. A ona tak dobrze sobie radzi, ze stac ją i na podroze, i na drogie sprzęty czy ubrania. Nie narzeka, jest niesamowicie zmotywowana i zdyscyplinowana, trzyma się swoich planów i załozen, widać, ze lubi się uczyc. Np bardzo mi się spodobało, gdy musiała miec makijaz do konkursu bikini, i nie poszla na latwiznę, nie wzięła ze sobą makijazystki, tylko zapisala się na kurs makijazu, zeby ten jeden podstawowy make-up umiec sobie wykonać. Zazdroszczę jej dojrzałości zyciowej, naprawdę. Ale tez ma dziewczyna trochę szczęscia, nie ukrywajmy (uroda, chyba wspierający rodzice, dobre układy w domu rodzinnym, odpowiedni partner, miłość) - nie każdy ma tyle szczęscia. Mimo wszystko - oceniam ją bardzo na plus. Na pewno osiągnie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widać, że jest bardzo zmotywowana do pracy. ale ma sporo niedociągnięć i powinna nad nimi popracować. bo robi się z niej słup ogłoszeniowy i swoje produkty robi na szybko i byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ostatni film na yt to żart. dziewczyna od ebooka z przepisami żywieniowymi robi sałatkę jak dla ogra, gdzie używa oleju lnianego do pieczenia, a już przeciętny kowalski wie że jego nie wolno podgrzewać. w dodatku składniki w całości. chyba tylko taka wielka baba jak karcz może wepchać se do gęby całego korniszona lub pomidora suszonego 😄

no i oczywiście PAPRYKOM SŁODKOM WĘDZONOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 13.01.2020 o 09:22, Gość gość napisał:

ostatni film na yt to żart. dziewczyna od ebooka z przepisami żywieniowymi robi sałatkę jak dla ogra, gdzie używa oleju lnianego do pieczenia, a już przeciętny kowalski wie że jego nie wolno podgrzewać. w dodatku składniki w całości. chyba tylko taka wielka baba jak karcz może wepchać se do gęby całego korniszona lub pomidora suszonego 😄

no i oczywiście PAPRYKOM SŁODKOM WĘDZONOM

oj tak, ten olej!!!

Poza tym, ona czasami strasznie śmieciowo je, oby tylko makra się zgadzały i ... rosła. "Gupie" są te niektóre fitnesiary, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w ogóle te posiłki wyglądają jak pasza dla świni. wszystko takie niechlujne. je w wielkich garach albo pojemnikach do pieczenia. a na ebooku pięknie i ślicznie podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, FashFash napisał:

Czy Ania nie zrobiła sobie nosa?

Tak, mowila o tym we vlogu 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xzvcx napisał:

Co sądzicie o nowej parze, Ania i Adam? 🙂

Nie przekonuje mnie ten typek. Niech im się wiedzie, to im ma być dobrze ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×