Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Insta firmy odzieżowe

Polecane posty

Gość Gosc

Ktoś mi wyjaśni co stoi za tymi firmami odzieżowymi? Ostatnio powstają jak grzyby po deszczu: Laurella, Angell, Pozerki, Preska, Loura... tego jest po prostu multum. Każda przeciętna instacelebrytka zaraz zaczyna tworzyć linię ubrań, otwiera sklep, to naprawdę tak dochodowy biznes?? Bardzo mnie to ostatnio zastanowiło plus skąd one mają dojścia do materiałów? Krawcowych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś mi wyjaśni co stoi za tymi firmami odzieżowymi? Ostatnio powstają jak grzyby po deszczu: Laurella, Angell, Pozerki, Preska, Loura... tego jest po prostu multum. Każda przeciętna instacelebrytka zaraz zaczyna tworzyć linię ubrań, otwiera sklep, to naprawdę tak dochodowy biznes?? Bardzo mnie to ostatnio zastanowiło plus skąd one mają dojścia do materiałów? Krawcowych? 

Próbują zrobić sobie jakieś inne stale zródło  dochodu. Ile można ciągnać na reklam na ig? To niepewny biznes. A ciuchy wiele osób kupi, zwłaszcza jak się je ładnie zaprezentuje. Bo nie ma co ukrywać- ubrania online dużo ludzi kupuje oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

dziewczyny nie kupujcie tych szmat, większośc niewarta swojej kasy 😕 influencerki wykorzystują to że są atrakcyjne i szczupłe i sprzedają ciuchy bo wszystko na nich dobrze leży, potem przychodzi to do was i okazuje się, że na figurze nieidealnej już tak cudnie ciuch się nie prezentuje, materiał jest kiepski i rzecz jest jakości h&m..jedyna polska firma która się wg mnie broniła to 303 avenue ale tego żadna influencerka nie założyła, ale niestety ostatnio też płyną z cenami.. odbiło im totalnie i za ...enki już krzyczą prawie 800zł... straszne jest to co się zrobiło z ig 😕 dokładnie to samo co z yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś mi wyjaśni co stoi za tymi firmami odzieżowymi? Ostatnio powstają jak grzyby po deszczu: Laurella, Angell, Pozerki, Preska, Loura... tego jest po prostu multum. Każda przeciętna instacelebrytka zaraz zaczyna tworzyć linię ubrań, otwiera sklep, to naprawdę tak dochodowy biznes?? Bardzo mnie to ostatnio zastanowiło plus skąd one mają dojścia do materiałów? Krawcowych? 

Serio nie wiesz skąd się biorą materiały i krawcowe? Materiały z hurtowni a krawcowe ze szwalni. Dojścia do materiałów? To nie jest uran, że trzeba mieć do niego dojścia 🤣 Część pewnie bierze bezpośrednio z hurtowni, tylko metkę naszywają, część bierze z Chin, a część robi to od a do z, szuka sama materiałów, wymyśla jak coś ma wygladac, zleca opracowanie wykroju, szuka odpowiedniej szwalni itd. Przeważnie widać skąd to się bierze i ile w to pracy włożono.

Widocznie jak ciągną to od dłuższego czasu to im się oplaca. Na początku muszą do tego biznesu dokładać, bo w każdy biznes trzeba coś zainwestowac. Gdyby musiały do tego dokładać ciągle bez zyskow to na dłuższą metę nie pociągnęłoby to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość xxxxxxxx napisał:

dziewczyny nie kupujcie tych szmat, większośc niewarta swojej kasy 😕 influencerki wykorzystują to że są atrakcyjne i szczupłe i sprzedają ciuchy bo wszystko na nich dobrze leży, potem przychodzi to do was i okazuje się, że na figurze nieidealnej już tak cudnie ciuch się nie prezentuje, materiał jest kiepski i rzecz jest jakości h&m..jedyna polska firma która się wg mnie broniła to 303 avenue ale tego żadna influencerka nie założyła, ale niestety ostatnio też płyną z cenami.. odbiło im totalnie i za ...enki już krzyczą prawie 800zł... straszne jest to co się zrobiło z ig 😕 dokładnie to samo co z yt

...enka z dobrego materiału, uszyta w Polsce itd nigdy nie będzie kosztować 300zl. No nie oszukujmy się. Tyle to może kosztować jak pójdziesz do pani Wiesi krawcowej i powiesz żeby coś ci tam uszyła z chińskiego poliestru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

...enka z dobrego materiału, uszyta w Polsce itd nigdy nie będzie kosztować 300zl. No nie oszukujmy się. Tyle to może kosztować jak pójdziesz do pani Wiesi krawcowej i powiesz żeby coś ci tam uszyła z chińskiego poliestru. 

No niestety. Chcesz made in Poland na metce to cena leci w gorę. Nie ma nawet co do Reserved i H&M porownywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre tutaj to by chciały żeby im ktoś za 100zl uszył albo najlepiej za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuu

Te influencerki często maja coś z hurtowni po prostu. Wg mnie jedynie Paulinie jest spoko bo robi serio coś swojego. W sensie gun dolls i te jej ...enki (chociaż mie podobają mi się) i fajne stroje kąpielowe 🙂 są projekty, jest szwalnia, fajny polski biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuu

PAULINYE autokorekta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfjf

Ubrania z laurelli też się bronią. Ceny nie są kosmiczne. Co prawda wolę bardziej "gładkie" materiały, tam często stawiają na wzory, ale mam kilka rzeczy od Laury i za taką cenę, jakość jest dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
42 minuty temu, Gość Hfjf napisał:

Ubrania z laurelli też się bronią. Ceny nie są kosmiczne. Co prawda wolę bardziej "gładkie" materiały, tam często stawiają na wzory, ale mam kilka rzeczy od Laury i za taką cenę, jakość jest dobra. 

Ja podziwiam Laure, jak ona to wszystko godzi. Praca w sklepach, projekty, marketing, kontakty z hurtowniami, z klientkami, wychowanie dziecka i pozytywny wizerunek perfekcyjnej rodziny. Oraz ona super zadbana, z super figura, twarz bez śladu zmęczenia, kiedy pokazuje ubrania. Naprawdę podziwiam bo doba ma 24 godziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx

Ile Laura ma lat? I jakiego jest pochodzenia bo mocno niepolska uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Ja podziwiam Laure, jak ona to wszystko godzi. Praca w sklepach, projekty, marketing, kontakty z hurtowniami, z klientkami, wychowanie dziecka i pozytywny wizerunek perfekcyjnej rodziny. Oraz ona super zadbana, z super figura, twarz bez śladu zmęczenia, kiedy pokazuje ubrania. Naprawdę podziwiam bo doba ma 24 godziny. 

Sama tego przecież nie robi. Ma ludzi w firmie, którzy robią za nią rozmaite rzeczy. Tak samo Kamińska ze swoim butikiem i sklepem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Ja podziwiam Laure, jak ona to wszystko godzi. Praca w sklepach, projekty, marketing, kontakty z hurtowniami, z klientkami, wychowanie dziecka i pozytywny wizerunek perfekcyjnej rodziny. Oraz ona super zadbana, z super figura, twarz bez śladu zmęczenia, kiedy pokazuje ubrania. Naprawdę podziwiam bo doba ma 24 godziny. 

Sama tego przecież nie robi. Ma ludzi w firmie, którzy robią za nią rozmaite rzeczy. Tak samo Kamińska ze swoim butikiem i sklepem online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosciuu napisał:

Te influencerki często maja coś z hurtowni po prostu. Wg mnie jedynie Paulinie jest spoko bo robi serio coś swojego. W sensie gun dolls i te jej ...enki (chociaż mie podobają mi się) i fajne stroje kąpielowe 🙂 są projekty, jest szwalnia, fajny polski biznes

Jest wiele marek odzieżowych,które robią coś same. To że ty znasz tylko jedną nie oznacza, że tylko jedna taka istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytt
2 godziny temu, Gość Hfjf napisał:

Ubrania z laurelli też się bronią. Ceny nie są kosmiczne. Co prawda wolę bardziej "gładkie" materiały, tam często stawiają na wzory, ale mam kilka rzeczy od Laury i za taką cenę, jakość jest dobra. 

Tylko niestety polowe rzeczy ma w rozm one size pasujacy na nia sama, czyli malutkim;) 

ja lubie nudyess i le collet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość xxxxx napisał:

Ile Laura ma lat? I jakiego jest pochodzenia bo mocno niepolska uroda.

Wyglada na 25 lat a z urody pasuje do cyganki. lub ruskiej skrzyzowanej z ormianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×