Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradna

6 miesiac ciazy u rodzicow, mam dosc

Polecane posty

Gość Bezradna

Jestem w szostym miesiacu ciazy, syruacja zyciowa zmusila mnie i partnera do zamieszkania na "chwile" u rodzicow. Moja matka jest niepelnosprawna, do tej pory sprawowalam nad nia opieke w kwestii medycznej. Wraz z partnerem wywalczylismy jej wyjscia na zewnatrz bo tak to trzeba nazwac (uzeranie sie ze spoldzielnia w sprawie platformy na klatce schodowej), kupujemy jedzenie, chemie i dokladamy sie do rachunkow. Czekamy na wyjazd partnera i ja juz tu nie daje rady! Przez psa przez dluzszy okres czasu nie mozemy znalezc mieszkania na wynajem a matka zaczela nekac partnera kiedy to sie wyprowadzimy. Zero wdziecznosci za nic, tylko daj daj... dzis przy mnie wypalila "co to za chlop z niego ze mieszkania nie ogarnal", wybuchlam.ja tu juz nie daje rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradna

Matka sie zapuscila, przy kazdej czynnosci trzeba jej pomagac, zaczynajac od kanapki po kapiel i jak z lozka na wozek nie trafi i wyladuje na podlodze. Tata jest starszy i mizernej postury, nie raz odbieralismy w nocy tel i lecielismy zeby ja podniesc z kafelek w toalecie czy z podlogi przy lozku! Wtedy bylismy cacy... zaczynam myslec by zerwac kontakt jak tylko stad wyprysne. Zamiast spokoju w moim stanie, ciagly stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×