Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Modelka na szkoleniu z powiększania ust

Polecane posty

Gość Karolina

Cześć dziewczyny, chce się zapisać na szkolenie z powiększania ust jako modelka dla kursantek. Mam trochę wątpliwości bo jest to szkolenie podstawowe, czyli jak dobrze rozumiem dla osób, które się dopiero będą uczyć powiększania ust. Któraś z Was była na takim szkoleniu jako modelka i może wyrazić swoją opinię? Czy w ogóle warto iść na coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam jedynie modelką u dziewczyny która uczyła się robić rzęsy - dramat nie polecam nikomu. Oczywiście to zależy od kliniki, podejścia itd. Ja źle trafiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, nie idż!!! To, że jest to szkolenie nie znaczy, że osoba która szkolenie przeprowadza potrafi to robić, a co dobiero uczący się. Lekarze  po kursach też zabiegi partolą. Dadzą Ci do podpisu oświadczenie, że jesteś świadoma ryzyka powikłań a ww nie będziesz mieć żadnych roszczeń. Znam osobę która była królikiem doświadczalnym na szkoleniu - źle się to skończyło. 

Jeśli miałabyś robić zabieg jako klient, to szczerze odradzam dr Aldona Stachura (Klinika La Perla i wiele innych na śląsku i w małopolsce np. Magnuccy czy BonaDea). Broń Boże nie rób zabiegu u kosmetyczki, ani kosmetologa i tak btw. tytuł "lek. med. est." to nic nie znaczący papierek, uczestnictwo w wkładach, nie sugeruj się tym dopiskiem do nazwiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu bym nie poszła na coś takiego. Nie mam robionych ust, ale gdybym miała zrobić, to szukała bym wśród najlepszych w Polsce, a nie pierwszy lepszy, byle tanio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×