Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta3546

Kochanek

Polecane posty

Mam 20 lat meza i dziecko  ostatnio poznalam chlopaka w ktorym chyba sie zakochalam nw spotkalam sie z nim pare razy a raz z nim zdradzilam meza. Jestem o niego zazdrosna kiedy pisze o dziewczynie np ze z jakas tam sie spotkał wiec nw jak to nazwac zakochanie zauroczenie? Nie potrafie o nim nie myslec... Z mezem czesto aie nie dogadujemy i to chyba przez to. Ale nie wiem co mam zrobic czy zapomniec o nowym chlopaku. Ale jak? Jakos nie potrafie. 😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 lat i dziecko z wpadki...

Owszem, powinnaś zapomnieć. Żaden szanujący się mężczyzna nie chciałby z taką być. Może puknąć, ale być nie będzie chciał.

Mocno "kochliwa" jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 lat i dziecko z wpadki...

Owszem, powinnaś zapomnieć. Żaden szanujący się mężczyzna nie chciałby z taką być. Może puknąć, ale być nie będzie chciał.

Mocno "kochliwa" jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Marta3546 napisał:

Mam 20 lat meza i dziecko  ostatnio poznalam chlopaka w ktorym chyba sie zakochalam nw spotkalam sie z nim pare razy a raz z nim zdradzilam meza. Jestem o niego zazdrosna kiedy pisze o dziewczynie np ze z jakas tam sie spotkał wiec nw jak to nazwac zakochanie zauroczenie? Nie potrafie o nim nie myslec... Z mezem czesto aie nie dogadujemy i to chyba przez to. Ale nie wiem co mam zrobic czy zapomniec o nowym chlopaku. Ale jak? Jakos nie potrafie. 😔😔

Po co wychodziłaś za mąż skoro nie kochasz faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham go chyba bo nie chce się z nim rozstać ale nw tez jak zakończyć to drugie... Bo jest mi bardzo ciężko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Marta3546 napisał:

Kocham go chyba bo nie chce się z nim rozstać ale nw tez jak zakończyć to drugie... Bo jest mi bardzo ciężko. 

 Może ich sprowokuj żeby oni się dogadali? Seks w trójkę jest zaje...fajny, ewentualnie możesz im grafik ustawić w który dzień kto. Wyrobiłabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DepresJA?

Ale Ci zazdroszczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×