Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Co przeciw rozstępom?

Polecane posty

Gość Iga

Dziewczyny czym smarujecie brzuszki? Ja jeszcze nie zaczełam, ale już chyba pora bo zaczyna rosnąć 😇

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czymkolwiek porządnie nawilżającym, jakikolwiek dobry balsam do ciała wystarczy, ważne, żeby robić to często, regularnie i wmasowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic, wszystko zależy od genów. Nie smarowalam się niczym przez całą ciążę i nie mam ani jednego rozstępu. Mam kolezanke, która kupowała jekies mustele i inne wynalazki i cały brzuch poorany. Wiadomo, że można się smarować dla lepszego samopoczucia ale jeśli masz mieć rozstępy to i tak je będziesz miała. Bardziej skupilabym się na tym żeby pilnować wagi i nie przytyć za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja smarowalam tylko balsamem z Nivei. Na końcu jednak miałam kilka rozstępów. Teraz smaruje olejkami. Niestety nie ma świętego sposobu na rozstępy. Jeśli mają być to będą i nic nie poradzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez pierwszą ciąże smarowalam się palmers. Nie miałam żadnego rozstępu. W drugiej niczym, bo stwierdziłam, że to pic na wodę. Mam masę rozstępów. Fakt, w drugiej ciąży przytyłam więcej i to z 6kg wiecej, więc mogło to zawazyc. Jednak żałuję, że nie stosowałam kremu. Teraz używam pharmaceris na te rozstępy, które już sa. Drogi, ale widzę różnice po 3 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
1 godzinę temu, Niebieska_Panda napisał:

Ja smarowalam tylko balsamem z Nivei. Na końcu jednak miałam kilka rozstępów. Teraz smaruje olejkami. Niestety nie ma świętego sposobu na rozstępy. Jeśli mają być to będą i nic nie poradzisz 

Ja ogolnie nie lubię się niczym smarować i nigdy nie używam żadnych balsamów ale zaczynam 4 miesiąc i każdy podpytuje to mi głupio 😅 pasowałoby zacząć. Moja mama, siostra nie mają rozstępów może ja tez nie będę mieć 😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-n-a

Ja uzywam z AA i Love you mommy ale jestem dopiero w 5 miesiącu narazie nie mam rozstępów, ale balsam używam rano i wieczorem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w pierwszej i drugiej ciąży stosowałam krem z Gerbera. Fajny był bo nie był tłusty tylko taki lekki i szybko się wchłaniał co mi odpowiadało bo nie lubię się smarować balsamami. Smarowalam się rano i wieczorem. Nie dostałam rozstępów. Z tym ze rodzilam dzieci w 35 tyg więc najgorszy czas ominęłam. U mnie w rodzinie jest straszna skłonność do rozstępów bo i jedna i druga siostra ma i to okropne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mustela i rozne olejki , tez jakies tansze kremy. W obydwu ciazach po plus 18kg. Zero rozstepow . ale smarowalam sie od stop do glowy( doslownie). Łydki, uda, tylek i w gore. Do biustu mialam mustele oddzielnie. Nie wiem czy to kremy czy mialam fuksa ale rozstępów nie mam. Skory rozciagnietej na brzuchu też nie. Wyglada jak wczesniej. 

Wazna jest systematyczność w smarowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja mustela i rozne olejki , tez jakies tansze kremy. W obydwu ciazach po plus 18kg. Zero rozstepow . ale smarowalam sie od stop do glowy( doslownie). Łydki, uda, tylek i w gore. Do biustu mialam mustele oddzielnie. Nie wiem czy to kremy czy mialam fuksa ale rozstępów nie mam. Skory rozciagnietej na brzuchu też nie. Wyglada jak wczesniej. 

Wazna jest systematyczność w smarowaniu.

No to dla mnie odpada. Nie lubię się lepić, o ile brzuch jeszcze myśle żeby zacząć smarować o tyle reszta ciała na pewno nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Iga napisał:

No to dla mnie odpada. Nie lubię się lepić, o ile brzuch jeszcze myśle żeby zacząć smarować o tyle reszta ciała na pewno nie. 

A czemu byś się miała lepic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Iga napisał:

No to dla mnie odpada. Nie lubię się lepić, o ile brzuch jeszcze myśle żeby zacząć smarować o tyle reszta ciała na pewno nie. 

Sa takie olejki, kt sie nie kleja. Wcierasz i sie od razu wchlaniaja. Ja sie smarowalam cala bo pamietamy tylko o brzuchu a rozstepy moga byc po bokach, na tylku, udach. Moja kuzynka w ciazy miala rozstępy nawet na lydkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olejek migdałowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadne balsamy z chemia! Olejek migdałowy oliwa z oliwek olejek z winogron lub avocado. Sama natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hija
4 godziny temu, Gość Iga napisał:

No to dla mnie odpada. Nie lubię się lepić, o ile brzuch jeszcze myśle żeby zacząć smarować o tyle reszta ciała na pewno nie. 

Olejek z pestek winogron nie lepi się. Z pestek malin również nie. Poczytaj o tzw suchych olejach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bio-Oil używam, ale z tego co czytałam i z tego co wiem ważna rolę odgrywają geny i jak rozstępy maja być to i tak będą. 😛 ja mimo, że się smaruje, to na piersiach już pierwsze mi wyszły 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Klara napisał:

Bio-Oil używam, ale z tego co czytałam i z tego co wiem ważna rolę odgrywają geny i jak rozstępy maja być to i tak będą. 😛 ja mimo, że się smaruje, to na piersiach już pierwsze mi wyszły 😁

Bio Oil jest na bazie składników ropopochodnych. Odradzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bio Oil jest na bazie składników ropopochodnych. Odradzam. 

A zwykła oliwka dziecięca? Bo słyszałam też gorące polecenia zwykłej oliwki dziecięcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A czemu byś się miała lepic? 

Niewiem 😅 kilka razy Sie spiekłam na słońcu potem smarowałam i się lepiło wszystko, myślałam że wszystkie się lepią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Iga napisał:

Ja ogolnie nie lubię się niczym smarować i nigdy nie używam żadnych balsamów ale zaczynam 4 miesiąc i każdy podpytuje to mi głupio 😅 pasowałoby zacząć. Moja mama, siostra nie mają rozstępów może ja tez nie będę mieć 😅😅

Jeśli twoja mama i siostra nie mają to jest duże prawdopodobieństwo że ty też nie będziesz miała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Klara napisał:

A zwykła oliwka dziecięca? Bo słyszałam też gorące polecenia zwykłej oliwki dziecięcej 🙂

O ile to jest oliwka, a nie szajs na parafianie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Klara napisał:

A zwykła oliwka dziecięca? Bo słyszałam też gorące polecenia zwykłej oliwki dziecięcej 🙂

Zależy od składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×