Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 321

Paulina Rewska

Polecane posty

Gość 321

Ktoś wie co z nią? Znikła pół roku temu zupełnie nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też się zastanawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moze przestala byc vege i nie bylo sensu ciagnac sm bo wszystko u niej opieralo sie o ideologie? Niezaleznie od przyczyn mam nadzieje, ze wszystko w porzadku, lubilam do niej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tez mi sie wydaje ze przeszla na keto po tym jak wege ja zaoral. zbrzydla, postarzala sie a i dzieciaki zaczely chorowac na roslinkach, przeszla na jedzenie masla boczku i jajek. Zadna strata. Moze na miesie bedzie bardziej stabilna psychicznie, bo na zieleninie zachowywala sie jak jebnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
4 godziny temu, Gość gość napisał:

tez mi sie wydaje ze przeszla na keto po tym jak wege ja zaoral. zbrzydla, postarzala sie a i dzieciaki zaczely chorowac na roslinkach, przeszla na jedzenie masla boczku i jajek. Zadna strata. Moze na miesie bedzie bardziej stabilna psychicznie, bo na zieleninie zachowywala sie jak jebnieta.

Mam ubaw jak ktoś pisze, że ktoś postarzał się na roślinach lol. Minęło z 5 lat, w między czasie urodziła 2 dzieci, kobiety 30+ starzeją się bardziej widocznie niż 20+, jakby jadla boczek i masło to by była zakonserwowana jak w formalnie? Ale rozumiem, trzeba sobie jakoś wytłumaczyć niszczenie środowiska i zabijanie zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fakty sa takie ze sie postarzala szybciej niz na miesie sie starzeja kobiety. Przecierz to norma ze jest w wieku rozrodczym i trzepie bachory, a piszesz jaby byla styrana zyciem baba na roli co motyka sama powinna zaorac kilka hektarow pod swoja bio organik marchewke i urodzila 10 dzieci.

To miastowa nie skalana ciezka robota paniusia. Weganizm ja tak zaoral, trodno przyjac do wypranego ideologia lba, ze ona nie jest juz wege, bo dzieciaki strasznie chorowaly na wege zaczela je karmic miesem i dlatego uciekla z YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×