Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 OlgaOlgaOlga

TUTLO

Polecane posty

Go艣膰 OlgaOlgaOlga

Dzie艅 dobry, zastanawiam si臋 nad korzystanie z platformy Tutlo, czy kto艣 mo偶e ju偶 korzysta i chcia艂by podzieli膰 si臋 opini膮? Jak to wygl膮da w praktyce i czy s膮 efekty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pola

Ja korzystam z tej platformy od pol roku i jestem zadowolona . Efekty s膮 niespamowite ale pod warunkiem ze chcesz si臋 uczy膰, bo nikt za ciebie si臋 nie nauczy . Lekcje s膮 kr贸tkie bo po 20 min co nie jest przeci膮gaj膮ce i zawsze gdzie艣 si臋 wygospodaruje te pare minut . Lekcje mo偶esz odbywa膰 o dowolnej porze . Szko艂a bardzo dba o ucznia i s艂u偶y pomoc膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Annkana

Bardzo polecam. Ja ucz臋 si臋 z domu, wygodnie i bezstresowo, ale fakt faktem trzeba przysi膮膰 i regularnie powtarza膰 materia艂 wtedy te lekcje maj膮 najwi臋kszy sens

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Janeczka33

S膮 efekty . Lekcje po 20 min to fajne rozwi膮zanie. Speakerzy s膮 z r贸偶nych kraj贸w co pozwala si臋 os艂ucha膰 z j臋zykiem .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Annnkana

Ja dzi臋ki tutlo widz臋 i czuje u siebie du偶膮 popraw臋 je艣li chodzi o j臋zyk angielski, to mi si臋 podoba bo w艂asnie takich efekt贸w oczekiwa艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolka

Super sprawa ta platforma TUTLO . Polecam !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OlgaOlgaOlga

Zdecydowa艂am si臋, ale dopiero po lekcji pr贸bnej. Jak na razie jest ok. Lekcje po 20 min, z lektorem, bez stresu ucz臋 si臋 z domu. Wygodnie i czuj臋 efekty. Licz臋 na wi臋cej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Verkaaaa

Fajna sprawa, dzi臋ki TUTLO lepiej ju偶 m贸wi臋 po angielsku. Nauk臋 nawet odbywam przez apke w telefonie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lila

Jak najbardziej polecam nauke angielskiego poprzez platform臋 j臋zykow膮 Tutlo 馃槈聽20 min lekcje na 偶ywo z lektorem,聽w wybranym przeze mnie miejscu i porze dnia, sprawiaj膮 偶e nauka jezyka sta艂a si臋 dla mnie przyjemno艣ci膮, a nie obowiazkiem:) Wszystkim niezdecydowanym polecam zam贸wi膰 sobie lekcj臋 pr贸bn膮 i przekona膰 si臋 na w艂asnej sk贸rze jakie to super rozwi膮zanie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olenkaaaaa89

sama ch臋tnie spr贸buj臋 z tym Tutlo - zawsze zrobi臋 krok do przodu, czas postawi膰 na samorealizacj臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aniax

Ja nie znam wy偶ej wymienionego kursu. Sama nauczy艂am si臋 m贸wi膰 z kursem ENLINADO, zacz臋艂am si臋 uczy膰 z kursem kilka miesi臋cy temu. Zale偶a艂o mi przede wszystkim na nauce komunikacji, bo przede mn膮 by艂 wyjazd za granic臋. Nie 偶a艂uje, 偶e zacz臋艂am si臋 uczy膰 z tym kursem, bo dzi臋ki praktyce i motywacji kt贸r膮 dosta艂am od kursu nauczy艂am si臋 m贸wi膰.聽

Do nauki j臋zyka angielskiego mia艂am kilka podej艣膰, ale 偶adne na d艂ugo mnie nie przytrzyma艂o tak jak ten kurs. Polecam obejrze膰 darmow膮 lekcj臋 kursu, je偶eli kto艣 uczy si臋 j臋zyka i chce nauczy膰 si臋 m贸wi膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nie polecam Tutlo

Te wszystkie pozytywne opinie s膮 pisane przez agencje. Nie polecam. Niejasne warunki umowy. Za jej zerwanie p艂aci si臋 wysokie kary (oko艂o 2 tys>) Poza tym nauczycieli z kraj贸w angloj臋zycznych jest jak na lekarstwo. Za kurs mo偶na zap艂acic nawet 8 tys.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

a偶 takie kary za zerwanie umowy w Tutlo? Wydaje mi si臋, 偶e ka偶dy ma najpierw dost臋p do jakiej艣 umowy i czyta si臋 co si臋 podpisuje :))

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

"Go艣膰 Nie polecam Tutlo"聽 Pani pytan艂a o opinie tych kt贸rzy korzystaj膮 i jakie s膮 efekty a Ty jak wida膰 by艂e艣 na 5 minut ambitny i jak si臋 domy艣lam tylko kiedy mo偶na by艂o to ju偶 chcia艂e艣 zerwa膰 umow臋 . My艣lisz 偶e jak podpiszesz telefon na abonament kt贸ry oka偶e Ci si臋 niepotrzebny to jak to wygl膮da?聽zrywasz umow臋 kiedy chcesz ? Ja korzystam razem聽dzieciakami i bardzo sobie chwalimy a te wszystkie negatywne opinie to s膮 pisane przez tych co nie umiej膮 czyta膰 umowy a p贸藕niej chodz膮 i gdzie mog膮 to si臋 偶al膮 no i przed tych co maj膮 s艂omiany zapa艂 i zero konsekwencji w tym co chcia艂o si臋 osi膮gn膮膰聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kole偶anko Agnieszko.Ago jak widz臋 to temat jest pe艂nen reklamiarzy tkzw.. "szeptanego marketingu".聽

Moja rada. Je偶eli ju偶 to spr贸buj na kr贸tki okres. Ocenisz czy Ci to pasuje, bo nie ka偶demu odpowiada, a cz臋sto聽 szkoda pieni臋dzy.

W nauce ka偶dej rzeczy chodzi o聽 konsekwencj臋 tj. codzienna nauk臋.

A szczerze jak chcesz si臋 nauczy膰 j臋zyka to trzeba si臋 uczy膰 naturalnie, jak w 偶yciu, jak dzieci ucz膮 si臋 polskiego, jak my nauczyli艣my si臋 j臋zyka, jak emigranci si臋 nauczyli. Pami臋tasz co to za przydawka i imies艂贸w, narz臋dnik? Raczej nie, bo trzeba sobie przypomina膰 zasady, co to jest, a i tak rozmawiamy. Bo nauczyli艣my si臋 j臋zyka naturalnie,聽 zasady gramatyczne stosujemy naturalnie, a elementy gramatyki znamy, bo nas nauczono w szkole, ale nie s膮 niezb臋dne aby si臋 nauczy膰 j臋zyka.

Dlatego polecam naturaln膮 metod臋, niestety na pocz膮tku 偶mudn膮, przez oko艂o miesi膮c, ale efekty Ci臋 powal膮.

1. ulubiony serial przez godzin臋 na jakiej艣 platformie. Gdzie jest audio po angielsku, r贸wnolegle z tekstem te偶 po angielsku No i notowanie ca艂ych zwrot贸w (nie zda艅, nie s艂贸w). Powtarzanie odcinka po kilka razy, a偶 zapadn膮 w g艂ow臋 i zaczniesz rozumie膰 70% materia艂u聽 i potem kolejny odcinek

2. s膮 w necie takie bezp艂atne materia艂y zwrot贸w, te偶 trzeba troch臋 poczyta膰 wyobra偶aj膮c sobie gdzie mo偶na ich u偶y膰

3. na pami臋膰 tysi膮c s艂贸w - jest taka lista Gutenberga聽

4. No i doszli艣my nabycia umiej臋tno艣ci u偶ycia czas贸w. To te偶 jest w filmach z pkt.1 W angielskim jest 12-16 czas贸w, ale nie przejmuj si臋. U偶ywa si臋 4 max 6, reszta to archaiczne zasz艂o艣ci. Do nauki polecam bezp艂atn膮 aplikacj臋 English tenses in action.聽 Testy wyboru. Jest zdanie, lista czas贸w i musisz pomy艣le膰 oraz wybra膰 czas do zdania. K艂ania si臋 my艣lenie co oznaczaj膮 s艂owa, zdanie i jakie s膮 zasady gramatyczne. W aplikacji jest te偶 modu艂 pokazuj膮cy zasady gramatyki.

Po艣wi臋膰 rano minimum godzin臋 dziennie przez miesi膮c na nauk臋, a b臋dziesz w szoku jak zrobisz post臋py. Ale pami臋taj rano, bo przed ca艂y dzie艅 troch臋 Ci si臋 przypomni, wytrwali, mo偶esz sobie przypomnie膰 w 艂贸偶ku przed spaniem. Dlatego polecam rano, kiedy jest cisza, spok贸j i 艣wie偶y umys艂.

I to wszystko za darmo.

Jak ju偶 troch臋 pracujesz. 3-4 miesi膮ce to mo偶esz szuka膰 kursu, bo wtedy b臋dziesz mog艂a oceni膰 na ile jest sensowny, to polecam na necie konwersacje聽 "jeden na jeden" z temat贸w, kt贸re ciebie interesuj膮, a najlepiej z native speakerem praktykiem, nie z nauczycielem. Niestety to jest drogo, ale zn贸w b臋d膮 post臋py, bo ju偶 co艣 b臋dziesz mia艂a w g艂owie i kto艣 dalej pokieruje.

Poda艂em Ci聽 najprzyjemniejsz膮 drog臋 i znam takich co nauczyli si臋 rozmawia膰 po 4 miesi膮cach. No, ale uczyli si臋, ka偶dy ww. punkt po godzin臋 dziennie. Do tego raz w tygodniu rozmowy z prowadz膮cym i generalnie ca艂y dzie艅 w s艂uchawkach s艂uchali tych materia艂贸w, kt贸re przerabiali, film贸w, muzyki, wiadomo艣ci, podcast贸w, stacji radiowych np. BBC, kt贸ra ma te偶 du偶o materia艂贸w, ale dr臋twe i na pocz膮tek nie polecam.

Powt贸rz臋 konsekwencja i samodzielna praca, kt贸r膮 nale偶y sobie uprzyjemni膰 sposobami, a p贸jdzie g艂adko.聽

Niestety cud贸w nie ma, nawet za milion z艂 nikt nie w艂o偶y Ci do g艂owy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A co to ma do mojego wpisu ? 馃槃聽Ja nie pyta艂am o opinie i polecenie . Korzystam systematycznie,聽 jestem zadowolona i s膮 efekty . Pozdrawiam聽

Edytowano przez Agnieszka.aga

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Niestety szko艂臋 oceniam fatalnie.... Kilkakrotnie pyta艂am o to, czy opr贸cz rat b臋d臋 musia艂a cokolwiek jeszcze sp艂aca膰 po zako艅czeniu umowy po roku. By艂am zapewniana, 偶e to tylko koszt rat b臋d臋 musia艂a sp艂aca膰 przez rok co miesi膮c. Po zako艅czeniu umowy dosta艂am informacje na maila, 偶e jeszcze musz臋 dop艂aci膰 600 z艂!!! To s膮 oszu艣ci!!! Raty by艂y sp艂acane regularnie w terminie, w dodatku wykorzysta艂am o po艂ow臋 mniej lekcji z abonamentu ni偶 by艂o przewidziane w umowie! I i tak musz臋 dop艂aci膰!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 10.10.2019 o 07:40, Go艣膰 OlgaOlgaOlga napisa艂:

Dzie艅 dobry, zastanawiam si臋 nad korzystanie z platformy Tutlo, czy kto艣 mo偶e ju偶 korzysta i chcia艂by podzieli膰 si臋 opini膮? Jak to wygl膮da w praktyce i czy s膮 efekty?

Osobi艣cie nie polecam!

Uwa偶ajcie na firm臋 Tutlo. Pi臋kne reklamy, celebryci reklamuj膮cy platform臋, pozytywne komentarze, a w rzeczywisto艣ci niekompetentni pracownicy, zapisy w umowach niezgodne聽 z prawem, kt贸re dzia艂aj膮 na niekorzy艣膰 klienta.

1. Konsultanci obiecuj膮 zlote g贸ry, a p贸藕niej nic聽 z tego co m贸wili nie jest zrealizowane.聽

2. Lektor, mia艂 wiedzie膰 jaki jest m贸j poziom i co powinnam przerabia膰. Niestety nic nie wiedz膮. Poza tym, nie maj膮 dobrego sprz臋tu,聽tnie im internet i nie da si臋 dogada膰.

3. Materia艂 do przerobienia 藕le dobrany. Mia艂am przerabia膰 materia艂 o podr贸偶ach, a temat zaproponowany przez lektora dotyczy艂聽skarpet聽艣wi膮tecznych.

4. Na zg艂aszane problemy nie ma odzewu.

5. Lektor nie pojawi艂 si臋聽 na um贸wionej lekcji.

6. Tutlo nie przyjmuje rezygnacji.聽

Ze wzgl臋du na slab膮 jako艣膰 艣wiadczonych us艂ug oraz ignorowanie zg艂aszanych reklamacji co doprowadzi艂o do utraty przeze mnie zaufania do firmy Tutlo w uczciwo艣ci, staranno艣ci oraz umiej臋tno艣ci 艣wiadczonych przez nich us艂ug.聽
By艂y to niew膮tpliwie wa偶ne powody do wypowiedzenia Umowy na podstawie art. 476 搂 1 kodeksu cywilnego.
W konsekwencji powy偶szego rozwi膮za艂am umow臋 zgodnie z art. 476
搂 1 kodeksu cywilnego oraz wnios艂am o zwrot pieni臋dzy w kwocie 4186,00 (s艂ownie: cztery tysi膮ce sto osiemdziesi膮t sze艣膰 z艂. 00 gr.

Zadzwoni艂 do mnie konsultant i powiedzia艂, 偶e zgodnie z umow膮 nie mog臋 zrezygnowa膰 i musz臋 uczy膰 si臋 przez 14 miesi臋cy. Umow臋 podpisam na 12 miesi臋cy. Ale oczywi艣cie firma Tutlo naci膮ga jeszcze na okres wypowiedzenia dwumiesi臋czny!!!
Us艂ysza艂am, 偶e mog臋 zrezygnowa膰 tylko z wa偶nych powod贸w, ale i tak b臋dzie mnie obowi膮zywa艂 dwumiesieczny okres wypowiedzenia.聽
Jestem teraz na etapie przepychania si臋 mailami z firm膮 Tutlo.

Stanowisko firmy Tutlo jest takie, 偶e mam okres wypowiedzenia 2 miesi膮ce i za jedn膮 lekcj臋 potr膮c膮 mi 1025,54 z艂
Cytuj臋 maila z tutlo: "1025,54 jest kwot膮 policzon膮 na podstawie tabeli nr 2 w Pani umowie za mo偶liwo艣膰 korzystania z platformy.
Zosta艂a ona proporcjonalnie policzona do miesi臋cy przez kt贸re mia艂a Pani dost臋p do platformy.
Jest to rozpisane w tabeli numer 2 jako "cz臋艣膰 sta艂a".
Ka偶da kolejna lekcja b臋dzie dodatkowo p艂atna zgodnie z "cz臋艣ci膮 efektywno艣ciow膮" kt贸ra jest rozpisana w tabeli numer 2"

Czyli mam zap艂aci膰 ponad 1 tys. z艂 tylko za to, 偶e 2 miesi膮ce mam dost臋p do platformy z kt贸rej nie korzystam.

Gdyby firma Tutlo by艂o聽uczciwe, to oddaliby聽pieniadze za niewywiazanie sie z umowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

szko艂a ca艂kiem ok...wpiszcie w google 'czops.pl tutlo', maj膮 teraz fajn膮 promocje dla nowych i generalnie tak jak zwykle uwazalem ze dosc drogawo, tak teraz generalnie chyba mozna polecic za ta cene

Edytowano przez meeffe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×