Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wyczekująca

Plamienie przed miesiączką

Polecane posty

Gość Wyczekująca

Hej, staramy się z narzeczonym o maleństwo. Zacznę od początku ostatnia miesiączka 16 września, 26(czwartek) września byłam u ginegologa który stwierdził że jestem przed owulacja,  oczywiście zrobiłam test owulacyjny 26(czwartek) wyszedł negatywny, następnie w piątek(przytulanki), sobotę i niedzielę(przytulanki)testy były pozytywne. Dziś 10październik( do tego czasu powiększyły się piersi wyszły mi żyłki, bóle brzucha ) oraz dziś dostałam plemienia miesiączka powinna być w niedzielę. Nie wiem Co o tym myśleć  czy mogło się udać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Myśle że nie. Pozytywne testy owulacyjne nie pokazują dnia owulacji tylko skok lh w moczu. Owulujesz jak lh spada. Wystraczy ulotkę przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyczekująca
9 minut temu, Gość Iwona napisał:

Myśle że nie. Pozytywne testy owulacyjne nie pokazują dnia owulacji tylko skok lh w moczu. Owulujesz jak lh spada. Wystraczy ulotkę przeczytać.

Ostatni test pozytywny był w niedzielę przytulanki był w niedzielę i poniedziałek więc nawet jeśli po pozytywnym teście jest 24-48h to mimo wszystko plemniki powinny przeżyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
9 minut temu, Gość Wyczekująca napisał:

Ostatni test pozytywny był w niedzielę przytulanki był w niedzielę i poniedziałek więc nawet jeśli po pozytywnym teście jest 24-48h to mimo wszystko plemniki powinny przeżyć 

Historia zna przypadki że i bez przytulanek ciąża była ale potem go ukrzyżowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×