Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kama

Boję się spać

Polecane posty

Gość Kama

Hej boje się spać sama w mieszkaniu gdy  mąż wyjeżdża za granicę ja z 4letnią córką zostajemy same w domu i boję się spać gdy przychodzi wieczór mam jakieś obawy. Mieszkamy w bloku na parterze na wsi na przeciw balkonu jest las, dodam że dzieje się tak dlatego że kilka lat temu gdy byłam sama w domu ktoś wybił nam szybę balkonową. Jak ma z wyjeżdża ja wyjeżdżam do siostry nie wiem czy kiedykolwiek minie mi ten cholerny lęk, ale naprawdę już sobie nie radze:(

Gość jsnsososd

To sobie zaloz kraty w oknach i na balkonie, a na noc zasun rolety i zapal. lampke ledowa, to prawie w ogóle pradu nie ciagnie. Ja spie przy takiej lampce jak meza nie ma mimo ze mieszkamy na 7 piętrze bo boje sie ciemnosci. Jak spie u teściów to tez mam lampke, bo oni mieszkaka w takiej sporej willi w stylu powiedzmy przedwojennym i sie boje. 

Gość Gosc

Rolety antywłamaniowe 

Gość gość

U mnie pomogły rolety antywłamaniowe i kupno...kota. Wcześniej każdy najmniejszy szelest powodował u mnie napady paniki. Dziś słysząc coś takiego myślę sobie, że to kot jak zwykle buszuje po chacie :))

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować