Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kama

Boję się spać

Polecane posty

Gość Kama

Hej boje się spać sama w mieszkaniu gdy  mąż wyjeżdża za granicę ja z 4letnią córką zostajemy same w domu i boję się spać gdy przychodzi wieczór mam jakieś obawy. Mieszkamy w bloku na parterze na wsi na przeciw balkonu jest las, dodam że dzieje się tak dlatego że kilka lat temu gdy byłam sama w domu ktoś wybił nam szybę balkonową. Jak ma z wyjeżdża ja wyjeżdżam do siostry nie wiem czy kiedykolwiek minie mi ten cholerny lęk, ale naprawdę już sobie nie radze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnsososd

To sobie zaloz kraty w oknach i na balkonie, a na noc zasun rolety i zapal. lampke ledowa, to prawie w ogóle pradu nie ciagnie. Ja spie przy takiej lampce jak meza nie ma mimo ze mieszkamy na 7 piętrze bo boje sie ciemnosci. Jak spie u teściów to tez mam lampke, bo oni mieszkaka w takiej sporej willi w stylu powiedzmy przedwojennym i sie boje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rolety antywłamaniowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie pomogły rolety antywłamaniowe i kupno...kota. Wcześniej każdy najmniejszy szelest powodował u mnie napady paniki. Dziś słysząc coś takiego myślę sobie, że to kot jak zwykle buszuje po chacie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×