Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dajzman z Radomierzyc :)

Polecane posty

Gość Gosc

No ku..wa "WIEM ALE JA TAK MOWIE" Ale tempa dzida!!! Wie ze to jest zle ale tak bedzie mowila😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

No ku..wa "WIEM ALE JA TAK MOWIE" Ale tempa dzida!!! Wie ze to jest zle ale tak bedzie mowila😂

Dzisiaj taki vlog domowy ... A kiedy sa "nie" domowe??? Ja pie.rdole Karyna ty pustaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle, ze ona na tej podlodze sie wijac jak zmija powinna zmienic nazwe kanalu ... i koniecznie od lat 18 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mysle, ze ona na tej podlodze sie wijac jak zmija powinna zmienic nazwe kanalu ... i koniecznie od lat 18 😂😂😂

Cala wies ma od wczoraj polewke jak nic! Karyniasta parowa przekracza juz normy dobrego wychowania 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

No ku..wa "WIEM ALE JA TAK MOWIE" Ale tempa dzida!!! Wie ze to jest zle ale tak bedzie mowila😂

Tepota u niej jest większa niż u Chłopaków do wzięcia. Chodziła na niemiecki i nie potrafi poprawnie wymówić nazwy sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a czytałyście te dwa komenty pod filmem?

1) jakaś lesba ją pożąda i drży na jej widok a karyna odpisuje że "wow kochana, co za KOMPLET" 

2) ktoś jej napisał żeby na tą imprezę urodzinową przynajmniej schowała cycki a karyna na to "już szukam bikini na tą okazję"

Jeb.ł.am!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

No ku..wa "WIEM ALE JA TAK MOWIE" 

Może ona tak naprawdę mówi DOJCZMAN? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tepota u niej jest większa niż u Chłopaków do wzięcia. Chodziła na niemiecki i nie potrafi poprawnie wymówić nazwy sklepu. 

Taaa! Na niemiecki chodzila ...😄 Tak jak studia skonczyla na prawko chodzila klime zamontowala metamorfoze garderoby zrobila i wiele wiele innych bajek w jej wyobrazni stworzyla 🤣🤣🤣 To zwykly brudol i kocmouch ze wsi! Zamiast glowy ma wielki siano - leb z mozgiem wrobelka pospolitego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
7 minut temu, Gość gość napisał:

a czytałyście te dwa komenty pod filmem?

1) jakaś lesba ją pożąda i drży na jej widok a karyna odpisuje że "wow kochana, co za KOMPLET" 

2) ktoś jej napisał żeby na tą imprezę urodzinową przynajmniej schowała cycki a karyna na to "już szukam bikini na tą okazję"

Jeb.ł.am!

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×