Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria

Nienawidze kobiet w ciazy i udanych zwiazkach

Polecane posty

Gość maria

Tak jak w temacie bo ktos je kocha, bo sa pukane co noc przez tego samego faceta , ktos je chce i ktos cos w nich widzi, ze musza kogos miec i musza byc w ciazy a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość maria napisał:

Tak jak w temacie bo ktos je kocha, bo sa pukane co noc przez tego samego faceta , ktos je chce i ktos cos w nich widzi, ze musza kogos miec i musza byc w ciazy a ja?

Mamy Cię przeprosić czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka
6 minut temu, Gość maria napisał:

Tak jak w temacie bo ktos je kocha, bo sa pukane co noc przez tego samego faceta , ktos je chce i ktos cos w nich widzi, ze musza kogos miec i musza byc w ciazy a ja?

Aha. Ok.

W sumie to w doopie to mam.

Karma wraca do złych ludzi, więc może wcześniej nabroiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
Przed chwilą, Klara napisał:

Mamy Cię przeprosić czy co? 

Niewiem, niepowinien byc nikt szczesliwy, bo ja niejestem .Dlaczego tylko niektorzy moga byc ,albo wszyscy albo nikt. A przeprosic mozesz jesli chcesz, a jak nie czujesz sie na sile, to nie przepraszaj. Niektorzy sa tacy nieszczesliwi ze niepowinni w ogole sie urodzic np, ja. Niemoge patrzec na te szczesliwe geby z woziczkami i chlopami ,albo z brzuchami.Co te geby takiego maja ,a ja wpadlam w gleboka depreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
Przed chwilą, Klara napisał:

Mamy Cię przeprosić czy co? 

Niewiem, niepowinien byc nikt szczesliwy, bo ja niejestem .Dlaczego tylko niektorzy moga byc ,albo wszyscy albo nikt. A przeprosic mozesz jesli chcesz, a jak nie czujesz sie na sile, to nie przepraszaj. Niektorzy sa tacy nieszczesliwi ze niepowinni w ogole sie urodzic np, ja. Niemoge patrzec na te szczesliwe geby z woziczkami i chlopami ,albo z brzuchami.Co te geby takiego maja ,a ja wpadlam w gleboka depreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
3 minuty temu, Gość ciezarowka napisał:

Aha. Ok.

W sumie to w doopie to mam.

Karma wraca do złych ludzi, więc może wcześniej nabroiłaś?

Skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem osoba ,to ze kogos nie lubie to musi byc jakis powod, a nie od tak sobie...A w ogole jak masz to w dupie, to po buc odpowiadasz, zajmij sie garami i chlopem bo ci zwiednie. Glupio piszesz, glupio odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość maria napisał:

to ze kogos nie lubie to musi byc jakis powod, a nie od tak sobie...

No nie byłabym tego taka pewna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
Przed chwilą, Klara napisał:

No nie byłabym tego taka pewna 

Czego niejestes pewna? tego ze bez powodu za cos kogos nie lubie. Nienawidze kobiet w udanych zwiazkach i w ciazy, za to ze sa kochane i pukaja sie z milosci i to jest powod. We mnie sie nikt nie zakocha nigdy ,bo choruje wiec zawsze bede osamotniona i dlatego tych kobiet nienawidze bo sa zdrowe i musza kogos miec, bo chorej kobiety zaden facet niechce, jedynie wypukac i isc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Na co chorujesz.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla

Nigdy nie bedziesz szczesliwa z takim wrednym  podejsciem do zycia i ludzi. Nie zmieniłby tego ani facet , ani dziecko, nie dziwie sie,ze jestes sama , Nienawidzisz ludzi, ktorzy ci niec zlego nie zrobili? Z takim charakterem nikt nie bedzie chcial byc z toba. Popracuj nad nim, nad ortografia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
2 minuty temu, Gość Gosc gosc napisał:

Na co chorujesz.? 

Choruje 14lat na ciezka chorobe psychiczna schizofrenie i jestem na rencie. A nie mam nikogo, kto by mnie w tej chorobie wspieral i od zawsze jestem sama.Czuje nienawiesc i zal, ze mnie to spotkalo a wszedzie szczesliwe pary z dziecmi ,a mnie kazdy ma gleboko w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
5 minut temu, Gość ulla napisał:

Nigdy nie bedziesz szczesliwa z takim wrednym  podejsciem do zycia i ludzi. Nie zmieniłby tego ani facet , ani dziecko, nie dziwie sie,ze jestes sama , Nienawidzisz ludzi, ktorzy ci niec zlego nie zrobili? Z takim charakterem nikt nie bedzie chcial byc z toba. Popracuj nad nim, nad ortografia też.

Nie widze u siebie błędów, moze ty sie nie znasz na ortografii,bo szkole mam ukończoną. Tak mam wredne podejscie i tego niezmienie, chyba ze ktos albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość maria napisał:

Skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem osoba ,to ze kogos nie lubie to musi byc jakis powod, a nie od tak sobie...A w ogole jak masz to w dupie, to po buc odpowiadasz, zajmij sie garami i chlopem bo ci zwiednie. Glupio piszesz, glupio odpowiadam.

uważam, że na podstawie tego co piszesz, jesteś zawistna i winy szukasz we wszystkim "na zewnątrz"

Może zacznij od siebie?

Z jakiegoś powodu nie jestes atrakcyjna dla facetów. Nie mam na mysli wyglądu, bo znam brzydule z fenomenalnym charakterem, ktore nie narzekały na brak powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
8 minut temu, Gość ulla napisał:

Nigdy nie bedziesz szczesliwa z takim wrednym  podejsciem do zycia i ludzi. Nie zmieniłby tego ani facet , ani dziecko, nie dziwie sie,ze jestes sama , Nienawidzisz ludzi, ktorzy ci niec zlego nie zrobili? Z takim charakterem nikt nie bedzie chcial byc z toba. Popracuj nad nim, nad ortografia też.

Zrobili mi ludzie to, ze sa szczesliwi i tyle a mojej choroby nieda sie wyleczyc i ludzi zjednac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
6 minut temu, Gość gosc napisał:

uważam, że na podstawie tego co piszesz, jesteś zawistna i winy szukasz we wszystkim "na zewnątrz"

Może zacznij od siebie?

Z jakiegoś powodu nie jestes atrakcyjna dla facetów. Nie mam na mysli wyglądu, bo znam brzydule z fenomenalnym charakterem, ktore nie narzekały na brak powodzenia.

Od wiekow jestem sama i utworzone mam we łbie jestem do niczego i ze beznadziejna, bo nikt mnie nie chce i przytrafilo mi sie niskie poczucie wlasnej wartosci.Kazdy robi ze mną co chce, bo jak lubiec siebie skoro nikt nie interesuje sie mna.W ogole sie nie usmiecham bo po co, jak nie mam ochoty i tak jest od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość maria napisał:

Niewiem, niepowinien byc nikt szczesliwy, bo ja niejestem .Dlaczego tylko niektorzy moga byc ,albo wszyscy albo nikt. A przeprosic mozesz jesli chcesz, a jak nie czujesz sie na sile, to nie przepraszaj. Niektorzy sa tacy nieszczesliwi ze niepowinni w ogole sie urodzic np, ja. Niemoge patrzec na te szczesliwe geby z woziczkami i chlopami ,albo z brzuchami.Co te geby takiego maja ,a ja wpadlam w gleboka depreche...

Nie są takimi zawistnym i s u k a m i. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie są takimi zawistnym i s u k a m i. 

A moze sa ...mi, ale o tym nie-wiesz, a co ja jestem niby ... bo one nie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosta
1 godzinę temu, Gość maria napisał:

Tak jak w temacie bo ktos je kocha, bo sa pukane co noc przez tego samego faceta , ktos je chce i ktos cos w nich widzi, ze musza kogos miec i musza byc w ciazy a ja?

jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.

Pozbadz się goryczy, wyjdz zza komputera, to znajdziesz faceta, bedziesz miala pukanko i moze dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
1 godzinę temu, Gość maria napisał:

Tak jak w temacie bo ktos je kocha, bo sa pukane co noc przez tego samego faceta , ktos je chce i ktos cos w nich widzi, ze musza kogos miec i musza byc w ciazy a ja?

Masz obrzydliwy charakter. Wolałbym być sam do końca zycia niż być z taką zawistną babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
1 godzinę temu, Gość maria napisał:

Czego niejestes pewna? tego ze bez powodu za cos kogos nie lubie. Nienawidze kobiet w udanych zwiazkach i w ciazy, za to ze sa kochane i pukaja sie z milosci i to jest powod. We mnie sie nikt nie zakocha nigdy ,bo choruje wiec zawsze bede osamotniona i dlatego tych kobiet nienawidze bo sa zdrowe i musza kogos miec, bo chorej kobiety zaden facet niechce, jedynie wypukac i isc dalej...

Chorą kobietę fact może chcieć ale zawistnej a nawet zdrowej  normalny nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja myślę, że dziewczyna wcale nie jest zła, to efekt nieszczęścia, jakie ją dotyka, mnie tam ta nienawiść nie rusza, współczuję autorce niesoelnionych marzeń o rodzinie. Schizofrenika mam w rodzinie i też sam, a to już starszy człowiek, okropną choroba, nikt na nią nie zasluguje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
1 godzinę temu, Gość ulla napisał:

Nigdy nie bedziesz szczesliwa z takim wrednym  podejsciem do zycia i ludzi. Nie zmieniłby tego ani facet , ani dziecko, nie dziwie sie,ze jestes sama , Nienawidzisz ludzi, ktorzy ci niec zlego nie zrobili? Z takim charakterem nikt nie bedzie chcial byc z toba. Popracuj nad nim, nad ortografia też.

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgggg

Weź leki i odpoczywaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

uważam, że na podstawie tego co piszesz, jesteś zawistna i winy szukasz we wszystkim "na zewnątrz"

Może zacznij od siebie?

Z jakiegoś powodu nie jestes atrakcyjna dla facetów. Nie mam na mysli wyglądu, bo znam brzydule z fenomenalnym charakterem, ktore nie narzekały na brak powodzenia.

Dokładnie. Ona myśli że to przez chorobę nikt z nią nie jest. NIE - TO PRZEZ ZAWISTNY PODŁY CHARAKTER. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
1 godzinę temu, Gość maria napisał:

Zrobili mi ludzie to, ze sa szczesliwi i tyle a mojej choroby nieda sie wyleczyc i ludzi zjednac.

Winni jej nieszczęścia są ludzie którzy są szczęśliwi. Żenada. Ty złośliwa babo ty sobie całe zło sama zrobiłaś. Fu charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacu1980
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja myślę, że dziewczyna wcale nie jest zła, to efekt nieszczęścia, jakie ją dotyka, mnie tam ta nienawiść nie rusza, współczuję autorce niesoelnionych marzeń o rodzinie. Schizofrenika mam w rodzinie i też sam, a to już starszy człowiek, okropną choroba, nikt na nią nie zasluguje. 

Ja też w życiu przeżyłem przykre doświoadczenia, również z kobietami ale...mimo wszystko do kolejn ych znajomości podchodzę z dawką zaufania bo nie ma innego wyjścia. Nie można jej podłości tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, to ze ktoras jest w ciazy to nie znaczy ze ma chlopa na zawsze.Moze byc porzucona, w wolnym zwiazku, przelotnych znajomosciach lub zaciazyla i kopnela reproduktora w dupke, bo tylko na dziecku jej zalezalo.Jak ma i chlopa niby na stale i brzuch, to nie znaczy ze ja ten chlop kocha, milosc i pukanie to dwie rozne sprawy.Wiekszosc osob nie szuka milosci, tylko chce dzieci i ulozenia sobie zycia.Ty tez tak mozesz, chetnych jest pelno, tylko widocznie chcesz czegosc wiecej niz tylko roochania i rozmnazania, ktore dostepne jest dla kazdej ropuchy i kazdego Shrecka, zwlaszcza ze mamy internet i zapewniam ze kazda potwora znajdzie swego amatora.Nie zazdrosc im, prawdziwa milosc to dar z nieba i rzadki przypadek, do ciazy bynajmniej nie jest niezbedna.Moze to one tobie zazdroszcza ze chwilowe motyle w brzuchu ulecialy i tylko brzuch zostal, a ty masz szanse na prawdziwa milosc, bo nie tkwisz w zwiazku "dla ulozenia sobie zycia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko żeby znaleźć chłopaka/męża to ok ale nie sądzisz ze ze swoją choroba nie powinnaś się rozmnażać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość maria napisał:

Tak jak w temacie bo ktos je kocha, bo sa pukane co noc przez tego samego faceta , ktos je chce i ktos cos w nich widzi, ze musza kogos miec i musza byc w ciazy a ja?

Ty tego nie masz bo jestes negatywna i podla. Nie zazdrosc tylko zrob cos ze soba a glownie ze swoja glowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×