Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karyna

Dajzman z Radomierzyc :) cz.3

Polecane posty

Gość Gość
10 minut temu, Gość karyna napisał:

Karyna dasz rady 🤣

Dawno takiej tandeciary nie widziałam, bezguście totalne. Styl latawicy wiejskiej. Niby schudła,ale jak stoi to nie wiem czy te słupy (nogi) specjalnie tak krzywi czy są po prostu krzywe. Jak na tyle miesięcy ćwiczeń to efekty marne. Ona nie ćwiczy z przyjemnością żeby się poruszać dla zdrowia  tylko katuje się żeby  móc się nażreć. Parę kilo schudła i już gwiazdorzy🤣 ekspertka od zdrowego stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dajczman jak już.

Och przepraszamy Karynko Dajczman oczywiscie ze dajczman 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dawno takiej tandeciary nie widziałam, bezguście totalne. Styl latawicy wiejskiej. Niby schudła,ale jak stoi to nie wiem czy te słupy (nogi) specjalnie tak krzywi czy są po prostu krzywe. Jak na tyle miesięcy ćwiczeń to efekty marne. Ona nie ćwiczy z przyjemnością żeby się poruszać dla zdrowia  tylko katuje się żeby  móc się nażreć. Parę kilo schudła i już gwiazdorzy🤣 ekspertka od zdrowego stylu życia.

Dobre. Idealnie do niej pasuje. Sama często powtarzała, ze sie uganiala z siostrą za chłopakami. Typowa puszczalska wsiura. Nie chciałabym takiej zony. Pewnie pół wsi ja zna od tej drugiej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×